ترفند سامسونگ

مشکل xmodgames در گوشی های سامسونگ

مشکل xmodgames در گوشی های سامسونگ

برخی از کاربران که از سری گوشی های برند سامسونگ استفاده می ‌کند، برای اجرای ربات xmodgames (ایکس مود گیمز) در آن با مشکل روبرو می شوند و نمی دانند که این مشکل از کجاست. در این مقاله قرار است به آموزش چگونگی برطرف کردن مشکل xmodgames  (ایکس مود گیمز) در گوشی های سامسونگ بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

مقدمه‌

طبق گزار‌ش‌ برخی کاربران ، اجرای ایکس مود گیمز (Xmodgames) در برخی مدل های از سری گوشی های برند سامسونگ که از اندروید 5 آب نبات چوبی بهره می ‌برد با مشکلی رویرو هستند. پس ما تصمیم گرفتیم برای آموزش رفع این مشکل برای شما مطالبی در این مورد آماده کنیم. پس در این مقاله نحوه رفع مشکل xmodgames  (ایکس مود گیمز) در گوشی های سامسونگ را آموزش خواهیم داد.

چگونگی استفاده از ایکس مودگیمز در اندروید را مطالعه کنید.

برطرف کردن مشکلxmodgames  (ایکس مود گیمز) در گوشی های سامسونگ

در ابتدا و قبل از شروع باید به این مورد اشاره کنیم که روش مورد نظر مخصوص اسمارتفون های برند سامسونگ می باشد. همچنین این روش در تمام گوشی های سامسونگ بازده قطعی نداشته است. در صوتی که با انجام مراحل زیر باز هم با برای اجرای xmodgames با مشکل برخورد کردید، حتماً با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و از آن ‌ها راهنمایی بگیرید.

  • ابتدا از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ خود برنامه اودین یا همان Odin را دانلود نمایید. برای این کار می ‌توانید بر رویاین قسمت کلیک کنید.
  • سپس برنامه اودین را در کامپیوتر خود نصب کنید.
  • با کلیک بر رویاین قسمت فایلی را دانلود کنید که منجر به ساده کردن رابط بایوس (BIOS) دستگاه می‌ گردد.
  • حالا از طریق برنامه اودین، فایل دانلود شده در مرحله قبل را نصب کنید.
  • در مرحله بعدی از طریق گوشی یا تبلت سامسونگی خود فایلی را دانلود کنید که با کلیک بر رویاین قسمت به آن دسترسی پیدا می کنید. (اگر گوشی شما گلکسی اس 4 سامسونگ است، به جای فایل ضمیمه شده قبل، این فایل را دانلود نمایید).
  • گوشی یا تبلت خود را خاموش کرده و وارد حالت ریکاوری مود (Recovery Mode) شوید. برای انجام این کار باید دکمه های افزایش صدا، پاور و هوم دستگاه را به صورت همزمان فشار داده و کمی نگه دارید.
  • در اینجا از طریق ریکاوری، فایل فشرده ‌ای که از طریق گوشی دانلود کرده اید را نصب کنید.
  • وقت آن رسیده که گوشی خود را ریستارت کنید.
  • برنامه ایکس مود گیمز یا Xmodgames را اجرا کرده و از اجرای آن لذت ببرید.

پس به همین سادگی می ‌توانید نسبت به رفع مشکل xmodgames (ایکس مود گیمز) در گوشی های سامسونگ اقدام کنید. فقط مجدداً اعلام می کنیم که روش بالا در تمام مدل ها از گوشی های برند سامسونگ کاربرد ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی