خرید اقساطی از کوک موبایل

با کوک قسط، به راحتی می توانید از فروشگاه کوک موبایل خرید اقساطی داشته باشید.

ویژگی های کوک قسط

بدون نیاز به مراجعه حضوری برای اعتبار سنجی

همه مراحل اعتبار سنجی خرید اقساطی به صورت غیر حضوری انجام می گردد.

امکان خرید از سراسر کشور

شما میتوانید از همه شهرهای کشور، نسبت به خرید اقساطی از کوک موبایل اقدام نمایید.

اعتبارسنجی سریع

پس از ارائه مدارک، حداکثر طی 1 روز کاری، مدارک اعتبارسنجی شده و نتیجه اعلام میگردد.

مراحل خرید اقساطی از کوک موبایل

تحویل حضوری یا ارسال کالا

پیش پرداخت و خرید کالا

بررسی مدارک

ارسال مدارک

شرایط فروش اقساطی در کوک موبایل

فروش اقساطی یا وام خرید گوشی در کوک موبایل صرفا برای انواع گوشی هایی اندورید و آی او اس می باشد. دارا بودن دسته چک صیادی با وضعیت سفید (فاقد هرگونه چک برگشتی) برای خرید محصولات فوق به علاوه ی موارد ذیل الزامیست .

  1. مبلغ پیش پرداخت حداقل 20 درصد ارزش گوشی و مبلغ اقساط حداکثر تا 70 میلیون تومان می باشد لازم به ذکر است:  سقف مجاز برای هر چک نهایتا 20 میلیون تومان و حداقل زمان اقساط 3 ماه و سقف زمانی تا 10 ماه می باشد. چک ها بصورت ماهانه یا هر دو ماه یک چک دریافت می شود (برای چک های دو ماه چک اول بصورت 45 روزه و چک هایی بعدی از تاریخ چک اول بصورت دو ماه یکبار اخذ می گردد)
  2.  برای مبالغ زیر ده میلیون تومان نیاز به چک صیادی خریدار و یک فقره چک ضمانت از خریدار به اندازه مبلغ کل فاکتور یا پیش فاکتور می باشد (که بعنوان ضمانت تا پایان اقساط نزد شرکت امانت می ماند و بایت آن رسید به خریدار داده می شود)، برای مبالغ ده تا چهل میلیون تومان چک های اقساط خریدار و چک به اندازه کل مبلغ خرید از یک فقره  چک شخص ثانی بعنوان ضمانت، برای مبالغ چهل تا هفتاد میلیون تومان علاوه بر چک های اقساط خریدار، یک فقره چک خریدار به اندازه کل مبلغ خرید بعنوان ضمانت و یک فقره چک شخص ثانی بعنوان ضمانت مورد نیاز می باشد.
  3. لازم به ذکر است نیازی به حضور ضامن نیست ولی خریدار بعد از تایید کارشناسان اعتبار سنجی باید برای تحویل مدارک و نوشتن چک ها حضور فیزیکی داشته باشد.
  4. سه درصد مبلغ کل خرید بابت هزینه های اداری و تشکیل پرونده، همراه با پیش پرداخت دریافت می شود و سود ماهیانه بصورت 3.5 درصد روی مبلغ باقی مانده محاسبه می شود که از طریق محاسبه گر زیر می توانید با وارد نمودن مبلغ گوشی و میزان پیش پرداخت، مبلغ هر چک و کارمزد را مشاهده نمایید.
  5. تصویر مدارک شامل (چک، پشت و روی کارت ملی) را از طریق پیام رسان های واتساپ، سروش، ایتا و بله به شماره 09981222297 ارسال نموده همچنین خریدار باید پس از تایید مدارک توسط کارشناسان کوک موبایل اقدام به واریز پیش پرداخت نماید.
  6. پس از ثبت سفارش مشتری، واریز پیش پرداخت و تحویل چک های اقساط  زمان لازم برای تحویل کالا به خریداران محترم حداکثر 24 ساعت کاری می باشد.
  7. عزیزانی که قصد خرید کالا از فروشگاه کوک موبایل را ندارند با ارایه پیش فاکتور می توانند اقدام به گرفتن وام کالا نمایند، تنها تفاوتی که وجود دارد کارمزد اولیه بجای ۳ به ۴ درصد تغییر می کند.

در فروشگاه کوک موبایل، تلاش ما بر این است که تنوع محصولاتی بی‌نظیر را در اختیار شما قرار دهیم. اما ممکن است برخی کالاها به دلیل تقاضای بالا یا محدودیت‌های تامینی موقتاً موجود نباشند. در چنین مواقعی، شما می‌توانید با آوردن پیش‌فاکتور، از ما، خرید خود را انجام دهید. این یک رویه ساده اما بسیار کارآمد است که به شما اجازه می‌دهد تا محصولات مورد نظرتان را با قیمت‌های رقابتی و شرایط مناسب تهیه کنید. همچنین، اگر تمایل به استعلام قیمت دارید، تیم پشتیبانی ما در دسترس است تا پاسخگوی سوالات شما باشد. این سرویس به شما این امکان را می‌دهد که با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید.

برای اطلاع رسانی بهتر به شما مشتریان عزیز، در جدول زیر می توانید شرایط فروش اقساطی یا وام خرید کالا را به صورت جامع و کامل ببنید. در این جدول، می‌توانید تمام نکات کلیدی و جزئیات را مشاهده کنید تا هیچ گونه تردیدی برای خرید اقساطی گوشی از کوک موبایل نداشته باشید.

شرایط خرید اقساطی گوشی توضیحات
محصولات قابل خرید فقط گوشی‌های اندروید و iOS
چک‌های لازم چک صیادی با وضعیت سفید
مبلغ پیش پرداخت حداقل 20% ارزش گوشی
سقف مبلغ اقساط حداکثر 70 میلیون تومان
مدت زمان اقساط حداقل 3 ماه، حداکثر 10 ماه
ضمانت‌ها بسته به مبلغ، چک خریدار و یا چک شخص ثانی به عنوان ضمانت
حضور فیزیکی برای تحویل مدارک و نوشتن چک‌ها لازم است
هزینه‌های اداری 3% مبلغ کل خرید
سود ماهیانه 3.5% بر روی مبلغ باقی‌مانده
ارسال مدارک از طریق پیام‌رسان‌ها به شماره موبایل 09981222297
زمان تحویل کالا حداکثر 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش و واریز پیش پرداخت
وام کالا کارمزد اولیه 4% به جای 3% برای افرادی که قصد خرید ندارند
تماس با واحد فروش شماره موبایل درج شده در بالا

جدول توضیحی در مورد نوع و تعداد چک‌های مورد نیاز برای خرید اقساطی گوشی از کوک موبایل نیز به شرح زیر است:

رده مبلغ خرید (تومان) چک‌های اقساطی از خریدار چک ضمانت از خریدار چک ضمانت از شخص ثانی
زیر 10 میلیون مطابق شرایط اقساط 1 فقره به اندازه مبلغ کل نیازی نیست
10 تا 40 میلیون مطابق شرایط اقساط نیازی نیست 1 فقره به اندازه مبلغ کل
40 تا 70 میلیون مطابق شرایط اقساط 1 فقره به اندازه مبلغ کل 1 فقره به اندازه مبلغ کل

توضیحات:

  • چک‌های اقساطی از خریدار: در صورتی که مبلغ خرید بیشتر از 10 میلیون تومان است، چک‌هایی به تعداد ماه‌های اقساط (حداقل 3 ماه، حداکثر 10 ماه) توسط خریدار تهیه می‌شود.
  • چک ضمانت از خریدار: این چک به اندازه کل مبلغ خرید است و تا پایان اقساط نزد شرکت امانت می‌ماند. در پایان اقساط، این چک به خریدار برگردانده می‌شود.
  • چک ضمانت از شخص ثانی: این چک نیز به اندازه کل مبلغ خرید است و در صورتی که مبلغ بین 10 تا 70 میلیون تومان باشد، نیاز به ارائه این چک می باشد.

در صورتی که در مورد محصولات از کوک موبایل سوال داشتید می توانید با کارشناسان واحد فروش، شماره موبایل درج شده در بالا تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

محاسبه گر اقساط خرید از کوک موبایل