Uncategorized

َApple Watch Series 2

apple watch

[rockthemes_specialgridblock avoid_sidebar=”regular” skip_sg=”true”]

ساعتی همه چیز تمام برای تجربه ی زندگی سالم

  •  قابلیت غوطه ور شدن تا عمق ۵۰ متری آب

  • دارای GPS

  •  صفحه نمایشی با روشنایی دو برابر بیش تر از اپل واچ سری ۱

  •  پردازنده ی دو هسته ای و سیستم عامل Watch OS 3

اپل سری دوم از اپل واچ های محبوب و خواستنی اش را روانه بازار کرده است.نسل بعدی از ساعت های هوشمند اپل، با شعار زندگی سالم وارد بازار ابزار و گجت های هوشمند شده است. ساعت های هوشمند اپل واچ سری دو با قابلیت هایی بسیار شگفت انگیز که رضایت  ورزشکاران در استفاده از آنها دیده شده است، معرفی شده اند. از جمله ی این قابلیت ها می توان به قابلیت غوطه ور شدن تا عمق ۵۰ متری آب برای شنا گران، دارا بودن GPS  برای دوندگان تا دیگر لازم نباشد هنگام دویدن آیفون خود را همراه داشته باشند، اشاره نمود. آنچه دراپل واچ سری دو کاملا مشهود است، روشنایی دو برابری صفحه نمایش آن نسبت به اپل واچ سری ۱ است. مضاف بر این، از به کار رفتن پردازنده ی قدرتمند دو هسته ای در این ساعت هوشمند نیز نمی توان غافل شد. اگر ویژگی های منحصر به فرد سخت افزاری در اپل واچ ۲ را با ویژگی نرم افزاری آن که استفاده از سیستم عامل واچ او اس ۳ است ترکیب کنیم، نتیجه قابلیت اپل واچ ۲ در استفاده از نرم افزارهای واسط می شود. با استفاده از این بستر، اپل واچ ۲ می تواند از نوتیفیکیشن ها و نرم افزارهای بی نظیر Apple Pay استفاده کند. اپل واچ سری دو، از روز جمعه  ۱۶ سپتامبر سال ۲۰۱۶ در حدود ۲۵ کشور در سرتاسر جهان عرضه شد.

اگر به شما بگوییم که اپل واچ سری دو چگونه به انواع نیاز های شما به عنوان کاربر این گجت دوست داشتنی، پاسخ می دهد، هیجان زده خواهید شد.جف ویلیامز، مدیرارشد عملیاتی اپل گفته: ما در مورد مهم ترین ویژگی و شعار اپل واچ ۲ صحبت می کنیم که قابلیت بی نظیر این گجت در کمک به دوست داران زندگی و سلامتی است. در اپل واچ سری دو از پردازنده ی قوی  دو هسته ای، مقاومت در برابر آب و قابلیت غوطه ور شدن تا عمق ۵۰ متری و نیز از GPS استفاده شده است.تمام آنچه گفته شد برای این است که مشتریان ما زندگی سالم و لذت بخشی را تجربه کنند.  امید داریم کاربرانی که این کالبد شکافی را از نظر می گذرانند، جز همین دسته باشند.

[rockthemes_single_image image_sizes=”main_featured” image_url=”http://kookmobile.com/wp-content/uploads/2017/02/apple-watch2-swimming.jpg” image_align=”” image_id=”20491″ extra_style=”” extra_class=”” image_link_target=”” enable_hover=”false” hover_bg_color=”#FFFFFF” hover_color=”#FFFFFF” hover_title=”” overflow_image=”false” overflow_image_size=”” snap_image=”false” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected”]

زیبایی اندام و سلامتی

اپل واچ سری دو، دارای قابلیت غوطه ور شدن تا عمق ۵۰ متری در آب است. این ویژگی برای شناگران ماهر جهت شنا کردن با این ساعت و یا بازی در استخر در نظر گرفته شده است. برای شناگران، الگوریتمی که روی آن صدها ساعت تحقیق و بررسی صورت گرفته است، اجرا می شود. با استفاده از اجرا شدن این الگوریتم، ساعت می تواند برای مدتی طولانی تا عمق ۵۰ متری زیر آب غوطه ور بماند و از هر خطری مصون باشد. اپل واچ سری دو می تواند تعداد باله زدن ها حین شنا، سرعت متوسط شنا گر در شنا کردن طی مسافتی خاص و میزان کالری سوزانده شده طی شنا کردن در مسافت و مدتی خاص را محاسبه و به شناگر اعلام کند.

استفاده از GPS در اپل واچ سری دو، می تواند مسافت دقیق و سرعت دقیق هنگام انجام هر فعالیت ورزشی  که بیرون از خانه انجام می شود، محاسبه نماید. از جمله این اقدامات ورزشی بیرون از خانه، میتوان به دویدن، قدم زدن، دوچرخه سواری و … اشاره کرد. نکته ی جالب در اپل واچ سری دو این است که با استفاده از این گجت، دیگر نیازی  به بردن آیفون برای انجام اقدامات ورزشی خارج از خانه، ندارید. برای ذخیره و پایش اطلاعاتی که حین ورزش در خارج از خانه تولید می شوند، تنها به اپل واچ سری۲ خود که مجهز به GPS و وای فای است، نیاز خواهید داشت.شما با استفاده از داده هایی که از طریق ماهواره محلی ذخیره می شوند،  می توانید به سرعت مکان تولید اطلاعات و … را به دست آورید. در تکمیل بحث در مورد ورزش های که بیرون از خانه انجام می شوند،  می توانید مسیر انجام فعالیت بدنی را روی نقشه ببینید . در نقشه ای که به شما نشان داده می شود، سرعت متوسط دویدن را در هر بازه ای از مسیر قابل مشاهده است. این کار به وسیله نرم افزاری که روی اپل واچ سری دو نصب می شود، صورت می گیرد.این نرم افزار روی آیفون شما نیز نصب می شود و اطلاعات را  درهر دو دستگاه ذخیره می سازد.

تمام اطلاعات تولید شده حین انجام فعالیت ورزشی شما چه برای شنا کردن و یا دویدن و یا قدم زدن حین ملاقاتی طولانی باشد، در اپل واچ ذخیره خواهد شد.برنامه ی اپل واچ سری دو، تمام فعالیت های روزانه چه ایستادن باشد، چه حرکت کردن باشد و یا هر فعالیت دیگری را ذخیره می کند.

فناوری پیشرفته

اپل در اپل واچ های سری دو، از تکنولوژی پیشرفته ای به نام ” سیستم بسته ای” System in Package استفاده کرده است. این تکنولوژی به اختصار، SiP نامیده می شود. این تکنولوژی در ادامه استفاده از نسل دوم چیپ های S2 بسط و توسعه یافته است. نسل دوم چیپ های پردازشی S2، با استفاده از پردازنده ی دو هسته ای، سطح جدیدی از بهبود ایجاد کرده است.بهبودهای ایجاد شده، باعث می شوند که پردازش ها و اجرای برنامه ها در اپل واچ سری دو، سریعتر صورت بگیرد. مقدار بهبود سرعت در پردازش ها را می توان ۵۰ درصد دانست.علاوه بر این، پردازنده ی گرافیکی جدید اضافه شده به اپل واچ، باعث بهبود دو برابری در پردازش های گرافیکی در اپل واچ سری دو شده است. اپل واچ های سری دو، دارای روشنایی دو برابری در صفحه نمایش خود هستند. مقدار روشنایی صفحه نمایش در ۱۰۰۰ نیت، تقریبا دو برابر می شود. می توان صفحه نمایش اپل واچ ۲ را روشن ترین صفحه نمایش در بین ساعت های هوشمند اپل دانست.یکی از مهم ترین مزایایی که ساعت هوشمند نسل دوم اپل واچ دارد، نور صفحه نمایش آن است که با استفاده از آن، می توان اطلاعات نمایش داده شده روی صفحه نمایش را در روزی آفتابی در تابستان به راحتی خواند.

[rockthemes_single_image image_sizes=”masonry_tall” image_url=”http://kookmobile.com/wp-content/uploads/2017/02/apple-watch2-3up-water.jpg” image_align=”” image_id=”20490″ extra_style=”” extra_class=”” image_link_target=”” enable_hover=”false” hover_bg_color=”#FFFFFF” hover_color=”#FFFFFF” hover_title=”” overflow_image=”false” overflow_image_size=”” snap_image=”false” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected”]

سیستم عامل WatchOS 3

WatchOS 3 بهبودهای اساسی نسبت به نسخه ی قبلی سیستم عامل مورد استفاده در ساعت های هوشمند اپل دارد.این بهبودها، استفاده از ساعت را برای اجرای برنامه ها و App های متعدد و جذاب، آسان ساخته است. از جمله App های جذابی که می توان با بهره گیری از WatchOS 3 آنها را نصب و اجرا نمود برنامه های Watch face  و نیز Dock  است که با استفاده از آن می توانید تغییرات اخیر اجرا شده روی ساعت را در پس زمینه ساعت مشاهده نمایید.قابلیت های جدیدی که به منظور زیبایی اندام و سلامتی به ساعت هوشمند اپل اضافه شده اند، شامل برنامه ی ” تنفسی برای تنفس” است که به کاربران یادآوری می کند زمانی را برای نفس عمیق کشیدن و انجام ورزش های هوازی در طول روز اختصاص دهند.این فعالیت باعث کاهش استرس کاربران می شود. نرم افزار پایش فعالیت، شامل قابلیت share کردن، مقایسه کردن و رقابت است  و با استفاده از این قابلیت ها می توانید برای سالم تر و زیباتر شدن از نظر اندامی با دوستان و آشنایان خود رقابت کنید.اتفاق جالب دیگری که در اپل واچ ۲ افتاده است، شخصی سازی آن برای کاربرانی است که از ویلچیر استفاده می کنند. اپل واچ با استفاده از برنامه های Watch Face  جدید،ازفیس واچ مینی ماوس،فعالیت ها و شمارش ها بهره برده که با استفاده از این ویژگی ها، نسبت به ورژن قبلی اپل واچ شخصی تر شده است. شما می توانید با استفاده از کشیدن صفحه نمایش به سمت راست و یا چپ، واچ فیس جدیدی را مشاهده کنید وهمچنین می توانید با استفاده از گالری فیس جدید در اپل واچ سری دو، واچ فیس ها را آنطوری که دوست دارید انتخاب کرده و یا از برنامه های واسط  برای اضافه کردن واچ فیس های جدید بهره ببرید.

[rockthemes_single_image image_sizes=”masonry_wide” image_url=”http://kookmobile.com/wp-content/uploads/2017/02/applewatch.png” image_align=”” image_id=”20511″ extra_style=”” extra_class=”” image_link_target=”” enable_hover=”false” hover_bg_color=”#FFFFFF” hover_color=”#FFFFFF” hover_title=”” overflow_image=”false” overflow_image_size=”” snap_image=”false” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected”]

مشخصات ساختاری اپل واچ سری دو

اپل واچ سری۱ با استفاده از دو مدل ساخت بدنه ای که  آلومینیوم سبک و یا استیل ضد آب هستند، ساخته شده است. بدنه ی استیلی و یا آلومینیومی، با استفاده از بندهای زیبا در رنگ های مختلف، جذابیتی دو چندان به ساعت بخشیده است. اپل واچ سری  ۱ با بدنه ی آلومینیومی سبک و پردازنده ی دو هسته ای و نیز پردازنده ی گرافیکی  شناخته شد.

اپل واچ سری دو، با استفاده از بدنه ی سرامیکی زیبا که رنگی سفید درخشنده را به بدنه ی ساعت داده و نیز مشخصات باور نکردنی آن به بازار عرضه شده است.سرامیک یکی از سخت ترین مواد در جهان است .شاید باور آن که سرامیک ۴ برابر سخت تراز استیل ضد آب است برای همگان مقدور نباشد.زیبایی، درخشندگی، سفیدی سرامیک، زیبایی و کارآمدی این ماده شگفت آور را در ساعت های اپل واچ ۲ دو چندان کرده است.علاوه بر زیبایی، خاصیت ضد خش سرامیک، مقاومت اپل واچ ۲ را در برابر خراشیدگی چندین برابر بیش تر از اپل  واچ نسل اول ساخته است.

 

مقایسه اپل واچ های سری ۱ و سری ۲

مشخصات

اپل واچ سری ۱

اپل واچ سری ۲

انواع

اپل واچ – Apple Watch

اپل واچ  Apple Watch

اپل واچ نایک پلاس  Apple Watch
Nike+

اپل واچ هرمس  Apple Watch
Hermès

اپل واچ ادیشن Apple Watch
Edition

سیستم عامل

WatchOS 3

WatchOS 3

پردازنده

دو هسته ای

دو هسته ای

تحمل فشار عمق آب

تا ۵۰ متر

GPS

ندارد

دارد

GLONASS

ندارد

دارد

روشنایی صفحه نمایش

۱X

۲X

جنس بدنه

آلومینیوم

آلومینیوم/استیل ضد آب/

چیپ ست

پردازنده دو هسته ای

پردازنده دو هسته ای+GPS+GLONASS

مقاومت در برابر خراشیدگی

دارد

دارد

وای فای

دارد
(۸۰۲٫۱۱b/g/n 2.4GHz)

دارد

(۸۰۲٫۱۱b/g/n 2.4GHz)

بلوتوث

دارد

دارد

سنسور نبض و ضربان قلب

دارد

دارد

سنسور شتاب سنج

دارد

دارد

ژیروسکوپ

دارد

دارد

سنسور تنظیم نور صفحه

دارد

دارد

صفحه نمایش

رتینا OLED  

رتینا OLED  نسل دوم

تراکم پیکسل

۲۷۲*۳۴۰ پیکسل

۲۷۲*۳۴۰ پیکسل

نور صفحه

۴۵۰ nit

۱۰۰۰ nit

گلس مورد استفاده

Ion-X glass

Sapphire crystal  در قاب استیل و سرامیک

Ion-X glass در قاب آلومینیوم

باطری مورد استفاده

لیتیم –یون قابل شارژ

لیتیم –یون قابل شارژ

زمان نگه داری شارژ

تا ۱۸ ساعت

تا ۱۸ ساعت

نحوه ی شارژ

کابل شارژ مغناطیسی

کابل شارژ مغناطیسی

آداپتور USB Power

[rockthemes_single_image image_sizes=”main_featured” image_url=”http://kookmobile.com/wp-content/uploads/2017/02/apple_watch_4.jpg” image_align=”” image_id=”20548″ extra_style=”” extra_class=”” image_link_target=”” enable_hover=”false” hover_bg_color=”#FFFFFF” hover_color=”#FFFFFF” hover_title=”” overflow_image=”false” overflow_image_size=”” snap_image=”false” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected”]

چهار قابلیت جذاب اپل واچ سری دو

در ادامه ی مقاله حاضر، به معرفی چهار برنامه ی جذاب که در کارخانه روی اپل واچ های سری دو نصب شده اند، می پردازیم:

  • خانه ی خود را به وسیله ی اپل واچ تان کنترل کنید.

با استفاده از اپلیکیشن Home  می توانید تمام وسایلی را که قابلیت کنترل HomeKit  دارند، به وسیله ساعت هوشمند خود کنترل نمایید. با استفاده از ساعت خود می توانید نور خانه را تنظیم کنید،ببینید چه کسی پشت در است و تنها با یک ضربه روی اپل واچ دمای خانه را بسنجید.

 

  • قابلیت SOS

با استفاده از ساعت هوشمند خود می توانید برای دریافت کمک های اضطراری تماس برقرار کنید.برای این کار تنها کافی است که دکمه ی کناری ساعت را بفشارید و آن را نگه دارید.پس از فشردن دکمه، بدون توجه به این که شما کجای جهان قرار دارید،SOS  تماس اضطراری با اورژانس محلی که در ناحیه ی شما قرار دارد، برقرار می سازد. برنامه ی SOS می تواند پیامی متنی برای مخاطبانی که آنها را در لیست دریافت تماس های اضطراری قرار داده اید، ارسال کند و از آنها برای دریافت کمک، امداد بگیرد.

  • پرداخت ها

 با استفاده از برنامه ی Pay می توانید برای برنامه هایی که پرداخت درون برنامه ای دارند، پرداخت انجام دهید. با استفاده از این برنامه می توانید کارت هدیه ی خود را شارژ کرده و زمان پارک ماندن ماشینتان را در پارکینگ تمدید نمایید، هزینه ی رزرو میز برای صرف غذای مطلوبتان پرداخت نمایید و یا با استفاده از این برنامه ی کارا برای برنامه هایی که پرداخت درون برنامه ای دارند، پرداخت انجام دهید.

  • MAC خود را با استفاده از ساعت هوشمندتان قفل گشایی نمایید.

زمانی که ساعت هوشمند نسل دوم اپل خود را به دست می کنید، با نزدیک شدن به کامپیوتر شخصی تان، Mac حضورتان را حس کرده و شما را لاگین می کند، در این صورت Mac به سرعت هر چه تمام تر برای انجام فرامین شما آماده می شود.


اپلیکیشن های ضروری  برای اپل واچ ها

فارغ از این که از اپل واچ سری ۱ و یا دو استفاده می کنید، به برخی از برنامه ها برای استفاده از تمام قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری آن نیاز دارید. در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰۰ برنامه برای ساعت های هوشمند وجود دارد که از این میان می توان به برخی از برنامه های جذاب و کارآمد برای اپل واچ ها اشاره کرد.

در گام اول می بایست در مورد سیستم عامل نصب شده روی اپل واچ ها صحبت کنیم. روی هر دو سری از اپل واچ ها به صورت بومی سیستم عامل نسخه ی WatchOS3 نصب شده است. در ادامه با از نظر گذراندن نام و مشخصات برخی از اپلیکشن های ضروری برای اپل واچ،  در زمان خود برای جست و جو  برای یافتن بهترین برنامه های اپل واچ ها صرفه جویی شایانی کنید.

[rockthemes_vertical_space vertical_space_height=”default” custom_value=”60px”/]

برنامه های ضروری روزانه

 

Cheatsheet

 قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که نکات مهم و ریزی را که باید روزانه به آنها بپردازید، فراموش می کنید، باید این برنامه را نصب و اجرا کنید. با استفاده از این برنامه می توانید نکات مهمی چون پسورد وای فای، شماره تماس جدید و اطلاعاتی از این دست را ذخیره کنید و در مواقع دلخواه آنها را ببینید.

Cheatsheet این امکان را به شما می دهد که لیستی باریک از کارهای مهم و ضروری را هر موقع که بخواهید روی صفحه نمایش ساعت هوشمندتان ببینید. هر آیتم، آیکن مخصوص به خود را دارد و همین امر باعث می شود که راحت تر بتوانید کار مورد نظر را از روی ساعت هوشمندتان پیدا کنید.

Dictionary

قیمت: رایگان

وجود یک دیکشنری روی ساعت هوشمندتان که آن  را روی مچ تان بسته اید، می تواند شگفت آور باشد.اگر نمی دانید که نحوه ی تلفظ یک عبارت انگلیسی چیست، بهتر است از برنامه ی دیکشنری استفاده کنید که بتواند نحوه ی تلفظ صحیح عبارات و کلمات انگلیسی را به آرامی زیر گوش شما نجوا کند. با استفاده از این برنامه می توانید عبارات را تکه تکه کرده و کلمات مترادف را تنها با فشردن بخشی از صفحه اپل واچ مشاهده نمایید.ویژگی جالبی که Dictionary دارد، کلمه ی روز است. مدتی طول می کشد تا این کلمه روی صفحه نمایش ساعت هوشمندتان ظاهر شود اما این ویژگی در طولانی مدت کمک شگرفی به افزایش دایره واژگان شما می کند.شما می توانید در هر روز کلمه ای جدید یاد بگیرید و از این کلمه در کابردهای روزانه خود استفاده کنید تا واژه های جدید ملکه ذهن شما شوند.

MultiTimer

قیمت : رایگان+ پرداخت درون برنامه ای ۲٫۹۹ دلار

استفاده از برنامه ی تایمر که در کارخانه و به صورت پیش فرض روی اپل واچ نصب شده است، سر راست است. تنها ایراد این تایمر این است که می تواند به پایین بشمارد. استفاده از تایمر پیش فرض اپل واچ، کارایی لازم را برای آن که چندین کار را به طور همزمان بشمارد و یادآوری کند، ندارد.تنها راه برای حل این مشکل، این است که چندین اپل واچ بخرید و آنها را روی مچ تا بازویتان ببندید.

MultiTimer برنامه ای است که می توانید در حل این مشکل روی آن حساب باز کنید. با استفاده از نسخه رایگان این برنامه، می توانید تا شش کار مختلف را به تایمر اضافه کنید تا تایمر هر کدام را به صورت جداگانه برایتان بشمارد. این در حالی است که با استفاده از نسخه ی پولی این برنامه می توانید بی نهایت وظیفه (کار) را به لیست تایمر خود اضافه کنید.

شما می توانید تنظیمات مورد نظر را روی آیفونتان انجام دهید و پس از آن نتیجه را روی اپل واچتان مشاهده کنید. این تنظیمات شامل رنگ، آیکن، طول پیش فرض و … می باشد.

CARROT Weather

 قیمت :۲٫۹۹ دلار سالیانه

شاید CARROT Weather را بتوان یکی از گیج کننده ترین برنامه ها دانست.زیبایی این برنامه در نمایش روزهای بارانی، برفی، مه آلود و صحت و دقت عجیب آن در درستی پیش بینی هایش شما را شگفت زده خواهد ساخت. تمام به روزرسانی های مربوط به آب و هوا در مکانی که شما در آن حضور دارید، بدون هیچ کار اضافه ای روی فیس واچ ساعتتان به نمایش در خواهد آمد.

Streaks برای یاد آوری کارهایی که آنها را به صورت روزمره انجام می دهید و برایتان به شکلی عادی در آمده مثل مطالعه، خوردن ماده ی غذایی خاص، ورزش های خاص خودتان و یا هر عادت دیگری که منحصر به شما است، روی این برنامه حساب باز کنید. شما می توانید ۶ عادت روزانه برای برنامه تعریف کنید. شما می توانید هر کدام از این عادات را برای روزی خاص در هفته تنظیم کنید. می توانید هر کدام از این عادات روزانه را که به انجام رساندید، به عنوان وظیفه ی به انجام رسانیده شده، مارک کنید. هر عادت انجام شده رنگی متفاوت از سایر عاداتی که هنوز آنها را به انجام نرسانده اید، می گیرد.با استفاده از این برنامه، نحوه ی دسترسی و پیگیری عادات شما در اپل واچ به راحتی و با سادگی هر چه تمام تر صورت خواهد پذیرفت.

ProCamera

قیمت : ۴٫۹۹ دلار

اگر شما نیز جز آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه ی بسیار زیادی به گرفتن تصاویر زیبا و حرفه ای با آیفون دارید و در این راستا از برنامه ی ProCamera  استفاده می کنید، با استفاده از اپل واچ جدید خود می توانید کنترل بسیار بیشتری را روی کنترل دوربین خود از راه دور داشته باشید. شما می توانید با استفاده از فعال سازی از راه دور، پیش نمایشی از تصاویر را ببینید، زمان تاخیر در گرفتن عکس ها را تنظیم کنید و تعداد بسیار زیادی عکس بگیرید.

Slack

 قیمت : رایگان

 محبوبیت برنامه ی Slack  به عنوان ابزاری برای ارتباطات اجتماعی اثبات شده است. مشکل اساسی برنامه در تعداد بسیار زیاد پیام ها است که برای خواندن آنها می بایست ساعتی داشته باشید که تمام طول بازو را بپوشاند.با استفاده از Slack  نیازی نیست تمام صفحه ساعت را برای خواندن پیامتان اسکرول کنید.این اپلیکیشن با هوشمندی تمام می تواند پیام ها و یادآوری ها را به شما نشان دهد. شما با استفاده از این برنامه می توانید به پیام هایی که برایتان ارسال شده پاسخ دهید. پاسخ شما تکست، ایموجی و یا حتی صدای شما  می تواند باشد و در این مورد محدودیتی برایتان وجود ندارد.

V for Wikipedia

 قیمت : رایگان

 شاید در نگاه اول ایده ی استفاده از ویکی پدیا روی مچ دست، کمی عجیب و غریب به نظر برسد. برای کسانی که دوست دارند در مورد هر مطلبی اطلاعاتی به روز و منبع دار داشته باشند، استفاده از V for Wikipedia ایده ای جذاب است.واسط کاربری این برنامه در نهایت زیبایی طراحی شده و هوشمندی واسط کاربری آن شگفت آور است. با استفاده از این برنامه می توانید در ویکی پدیا به جست و جو بپردازید و هر آنچه را در نزدیکی شما است کشف کرده و اطلاعاتی وسیع در مورد آنها به دست آورید.

تکه های بریده شده از مقالات موجود در ویکی پدیا به گونه ای روی صفحه نمایش ساعت شما به نمایش در می آیند که از پرش چشم برای خواندن مطالب جلوگیری می کند. این در حالی است که تکه های مطالبی که به شما نشان داده می شود، حاوی اطلاعاتی غنی است که شما را از بارگذاری صفحه ای جدید نا امید نمی سازد. نکته ی جذاب در مورد V for Wikipedia عدم نیاز برنامه به وجود آیفون است.شما با استفاده از این برنامه می توانید مطالب مهم و جذاب در ویکی پدیا را مارک کنید  تا در وقت مقتضی  در دسترس شما قرار گیرند و آنها را بخوانید.

 

برنامه های زیبایی اندام و سلامتی

Runkeeper

قیمت : رایگان +پرداخت درون برنامه ای

یکی از بلند آوازه ترین نام ها در برنامه های مربوط به بدنسازی و زیبایی اندام میان دارندگان ساعت های هوشمند، Runkeeper است. دارندگان اپل واچ های سری دو می توانند از این برنامه استفاده کنند. با استفاده از این برنامه می توانید بدون نیاز به حمل آیفون خود، تنها با داشتن ساعتی که روی مچ دستتان بسته شده بدوید. با استفاده از بهبودهایی که در سخت افزار و نرم افزار اپل واچ های سری دو صورت گرفته، قابلیت های بی نظیر GPS نیز به به برنامه اضافه می شود. از جمله بهبود هایی که GPS به برنامه اضافه کرده، قابلیت نمایش وضعیت و نیز نقشه ی دقیق مسیری است که شما دویده اید. Runkeeper صفحه نمایش شخصی سازی شده ای را برایتان به نمایش در می آورد که با استفاده از آن، کنترل پارامترهایی را که پایش آن ها طی دویدن برای شما اهمیت دارد، به دستتان می دهد.یکی از مشخصاتی که Runkeeper دارد، هشداری است که به صورت لرزش زمان تجاوز از مسافت تعریف شده برای دویدن به شما می دهد.

 

Round Health

قیمت : رایگان

اگر شرایط تعریف شده ای دارید و باید برای مراقبت های سلامتی خود تحت نظر پزشک باشید، قرص هایی رنگارنگ بخورید وسلامتی تان را مدام پایش کنید، Round Health را امتحان کنید. Round Health روی آیفون، واسطی سر راست را به شما نشان می دهد که با استفاده از آن می توانید لیستی از قرص هایی که باید در زمان خاص آنها را بخورید ببینید و یادآورهایی برای هشدار در مورد فرا رسیدن این زمان ها داشته باشید. شما می توانید تعداد اولیه قرص ها را وارد برنامه کنید و زمانی که تعداد قرص ها از مرز خاصی گذشت، برنامه به شما در مورد تمام شدن قرص ها هشدار خواهد داد.

همین برنامه ها با اپل واچ بسته روی مچ دستتان،  سریعتر و ساده تر اتفاق می افتد.شما می توانید لیستی از قرص هایی را که باید در طول روز بخورید وارد کنید و سپس گزینه یادآوری را برای قرص ها فعال سازید. این برنامه می تواند علاوه بر قرص ها، برای هر چیز دیگری که مقیاس و تعداد دارد نیز به کار گرفته شود.

Onefootball

قیمت : رایگان

چنانچه در قراری مهم و حیاتی با خانواده ی آینده خود هستید و از طرفی نگران نتیجه ی فوتبال تیم مورد علاقه تانید، نگران نباشیدبا استفاده از برنامه ی Onefootball می توانید از نتایج دقیق و سریع مسابقات فوتبال در جریان آگاه شوید.با یک نگاه ساده به مچ دستتان می توانید از آخرین نتیجه مسابقات فوتبالی که برایتان مهم است مطلع شوید. فقط به یاد داشته باشید که پس از دیدن نتیجه ناگهان زیر گریه نزنید و یا از سر شادی فریاد نکشید.

۷ Minute Workout “Seven

قیمت : رایگان +پرداخت درون برنامه ای

شاید تعداد برنامه هایی که به نام هفت برای اپل واچ موجود است،از ۷ بگذرد. اما اگر مزایای استفاده از سیستم عامل WatchOS3  را به این برنامه اضافه کنیم، نتیجه حیرت آور خواهد شد.می توانید از تمام روتین ها برای شرکت در چالشی هفت ماهه استفاده کنید.در این هفت ماه با انجام تمرینات خاص ورزشی، که آنها را بیرون از خانه می دهید، در زیبایی اندام به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.

++Sleep

قیمت : رایگان

این برنامه با استفاده از قابلیت پیگیری حرکت در اپل واچ کار می کند.هدف اصلی از ++Sleep نظارت بر طول مدت خواب و کیفیت خواب شما است. با استفاده از این برنامه می توانید تغییراتی را که برای بهبود کیفیت خواب و استراحتتان لازم است، اعمال کنید و از این طریق زندگی سالم تری را تجربه کنید. این که چه زمانی به خواب می روید و چه زمانی بیدار می شوید، نقش بسیار مهمی در سلامتی شما دارد و گاهی لازم است این زمانها پایش و مدیریت شوند.

نکته اساسی در مورد استفاده از این برنامه، نیاز به در دست داشتن اپل واچ در طول مدت شب است. بنابراین برای آن که بتوانید از مزایای این برنامه استفاده کنید، می بایست روش های نگه داری شارژ و جلوگیری از تخلیه شارژ را بیاموزید.تجزیه و تحلیل های این برنامه که فقط روی WahtchOS 3 اجرا می شود، به محض به خواب رفتن شما آغاز می شود. شما می توانید پس از بیدار شدن از خواب، نتیجه تجزیه و تحلیل ها را روی اپل واچ تان مشاهده نمایید.

 

برنامه های مربوط به خلاقیت و نوآوری

 Instapaper

قیمت: رایگان

با استفاده از این برنامه می توانید، از مقالاتی که در آرشیو مقالات خود دارید، یکی را انتخاب کنید و این برنامه شروع به خواندن مقاله برای شما می کند. نتیجه خروجی این برنامه بسیار شگفت آور است. گویا روباتی روی مچ دست خود بسته اید که می تواند همه ی آنچه به او عرضه می کنید را برایتان بخواند. با استفاده از Instapaper،  برای آن که مقاله ای را مطالعه کنید، نیازی به گرفتن آیفون خود جلوی چشمانتان نخواهید داشت.

Google Maps

قیمت رایگان

اولین قدم های گوگل در همکاری با اپل را در محصول پیشروی اپل واچ، می توان در اپلیکیشن Google Map  دید. Google Map    در اپل واچ تمام ویژگی های بی نظیر نقشه گوگل را روی مچ دستتان به شما نمایش می دهد. روی برنامه دکمه هایی تعبیه شده که مسیرهای مستقیم تا رسیدن به منزل و یا محل کارتان را به شما نشان می دهد.در کنار این میتوانید برخی مسیرها که  اخیرا آنها را دربرنامه ی نصب شده روی آیفون خود استفاده کرده اید، روی ساعت هوشمندتان ببینید. می توانید برخی از مسیرها را روی اپل واچ خود جست و جو کنید.با استفاده از لمس اضطراری روی این برنامه می توانید نحوه ی حمل و نقل خود را انتخاب کنید.

 بازی ها

LifeLine 2

قیمت رایگان

 برنامه ی اصلی برای LifeLine  را باید روی مچ دست بازی کرد و جز این جذابیتی نخواهد داشت.مخصوصا برای آن که بتوانید حین بازی کردن تیتر سرنوشت خود را انتخاب کنید و یا فضانوردی را که دوست دارید برگزینید، فضای بازی را انتخاب و تنظیم کنید و نوشته های هوشمند را برای تجربه ای جذاب داشته باشید، می بایست این بازی را روی اپل واچ تان نصب و با آن بازی کنید.در بازی LifeLine 2 همان  حقه های نسل ۱ این بازی به کار گرفته شده با این تفاوت که در نسل دوم این بازی شما دستیار اریکا هستید، اریکا زنی است که خانواده ی خود را از دست داده و در صدد گرفتن انتقام از قاتلان خانواده اش است. در نسل دوم بازی LifeLine  امتیاز دهی ها تغییر کرده و انسانیت ملاک بازی قرار گرفته است. همانطور که در بازی به پیش می روید می بایست بین دنیا و بین اریکا تنها یکی را انتخاب نمایید.

[/rockthemes_specialgridblock]

Related Posts