ترفند آیفون

سوآپ آیفون 7 پلاس

تعمیر برد آیفون 7 پلاس به روش سواپ

آیا آیفون 7 پلاس شما زیر ماشین له شده است یا از دستتان افتاده و با برخورد به جسم سخت به شدت آسیب دیده است؟ آیا برد گوشی شما بنا به هر دلیلی خم شده و تعمیرکار موبایل محله شما، قادر به تعمیر آن نیست؟ حتماً عکس ها و داده های زیادی در iPhone 7 Plus خود داشته اید که نگران از دست دادن آنها هستید. در این پست قصد داریم یک روش تعمیر جادویی به نام سواپ آیفون به شما معرفی کنیم.

راستی، در مورد جابجایی آی سی های CPU یا NAND در آیفون 7 پلاس چیزی شنیده اید؟ آیا می دانستید که با این روش می تواند تمام عکس ها و فیلم ها و داده های قدیمی را بازیابی کرد. لطفاً تا انتهای مقاله با ما باشید.

سواپ آیفون 7 پلاس چیست؟

سواپ آیفون 7 پلاس چیست؟

سواپ آیفون 7 پلاس چیست؟

سواپ آیفون 7 پلاس از عملیات فوق تخصصی در تعمیرات آیفون است. وقتی برد iPhone 7 Plus شما با صدمات جدی همراه می شود و هیچ امیدی به تعمیر آن نیست، با سواپ و جابجا کردن کردن آی سی های سی پی یو، بیس باند، هارد و ایپرام و سپس پروگرام کردن آنها روی یک برد آیکلودی سالم جدید، برد را تعمیر و تمام اطلاعات، عکس ها و ویدئوهای شخصی و مهم خود را بازیابی کنید. این ساده ترین تعریف سواپ آیفون 7 پلاس می باشد.

اکثر کاربران در مورد آی سی های مهم روی برد همچون CPU که پردازنده مرکزی گوشی است و هارد یا نند که تمام داده ها و اطلاعات گوشی و برنامه ها روی آن ذخیره می شود آشنا هستند اما در مورد بیس باند که یکی از مهمترین آی سی های روی برد است، شاید اطلاعت کمتری داشته باشند. از اینرو در مورد بیس باند و اینکه چرا آسیب می بیند، نیز کمی بحث می کنیم.

بیس باند چیست؟

Baseband یک آی سی مهم است که به طور مستقیم با CPU اصلی در ارتباط می باشد و کار آن مدیریت و کنترل آنتن دهی، وصل شدن به اینترنت و هر چیزی است که به فرکانس های رادیویی ربط داشته باشد. روی بیس باند IMEI یا همان شماره شناسه گوشی قرار دارد. اگر این IMEI به هر دلیلی کار نکند یا آسیب ببیند، سیگنال برج های مخابرتی در IMEI ثبت نمی شوند به همین دلیل، آنتن شما می پرد و روی صفحه نمایش آیفون شما علامت no service درج می شود.

آنچه برای سواپ آیفون 7 پلاس لازم است

آنچه برای سواپ ایفون 7 پلاس لازم است

آنچه برای سواپ ایفون 7 پلاس لازم است

برای جابجایی قطعاتی که در بالا در موردشان صحبت کردیم به تخصص و مهارت تعمیرکار نیاز می باشد. تعمیرکاری که از دانش و سابقه خوبی در این امر برخوردار باشد. همچنین ابزار تعمیرات موبایل پیشرفته از ضروریات این کار است. مهمتر از همه داشتن یک برد آیکلودی سالم آیفون 7 پلاس است که به خوبی با دستگاه CNC تراش خورده است و جای آی سی های آن به طور کامل آماده سازی شده اند. در کوک موبایل همه این شرایط فراهم شده است و با بهره مندی از تجهیزات مدرن، تعمیرکاران متخصص و برد جدید، اورجینال و سالم که به خوبی تراش خورده است، تعمیر برد و سواپ آیفون 7 پلاس شما به صورت تضمینی، و با درصد موفقیت بسیار بالا انجام می شود.

مهمترین مزیت سواپ آیفون 7 پلاس

مهمترین مزایای سواپ آیفون 7 پلاس، که از طریق جابجایی آی سی های سی پی یو اصلی، Baseband، هارد و ایپرام از برد شکسته یا خمیده به برد سالم و جدید انجام می شود، بازیابی داده های مهم، عکس ها و ویدئوهای شخصی شماست.

سواپ آیفون 7 پلاس چقدر طول می کشد؟

به طور کلی عملیات تعمیر برد و سواپ آیفون 7 پلاس زمان بر است. اصلاً عیب یابی و تشخیص دقیق ریشه خرابی روی برد معولاً یک روز کاری طول می کشد. جدا کردن آی سی ها، شابلون زدن، تمیزکاری پایه و نصب آنها نیز خود یکی دو روز طول می کشد. باز هم بسته به اینکه چقدر به برد گوشی iPhone 7Plus شما آسیب رسیده است این مدت زمان متغیر می باشد. عموماً برای تعمیر برد یک هفته زمان نیاز می باشد.

اما به لطف تعمیرکاران حرفه ای کوک موبایل که از مهارت و سرعت عمل بالایی برخوردار هستند این مدت زمان به کمتر از نصف رسیده است. ضمن اینکه اگر از خدمات تعمیر برد و سواپ آیفون 7 پلاس ما استفاده کنید، دیگری نیازی نیست که آواره این خیابان و آن خیابان شوید و به دنبال برد آیکلودی بگردید. بدون هیچ زحمتی ما برد سالم و اورجینال گوشی شما را تهیه کرده ایم که به خوبی تراش خورده اند و آماده نصب و جابجایی آی سی ها می باشند. این برد جدید را با قیمت بسیار ارزان قیمت و کمتر از سایر فروشگاه های حتی معتبر را از ما خریداری کنید و با خیال راحت به بازیابی گوشی آیفون 7 پلاس خود فکر کنید.

اجرت و هزینه تعمیر برد و سواپ آیفون 7 پلاس

اجرت سواپ آیفون 7 پلاس

اجرت سواپ آیفون 7 پلاس

خب همانطور که بهتر می دانید، برخی از عملیات و تعمیرات آیفون تخصصی در تهران هزینه های خاص خود را دارد. سواپ آیفون 7 پلاس نیز جزء همین عملیات تعمیر تخصصی آیفون است که معمولاً با هزینه بالایی همراه می باشد. اجرت و هزینه تعمیر برد و سواپ ایفون 7 پلاس شامل عیب یابی و تشخیص، تراش برد آیکلودی سالم، جداسازی، ریبال کردن و شابلون زدن و نصب آی سی هاست. تمام این هزینه ها مطابق با نرخنامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران موبایل می باشد. تعمیرکاران ما نیز از این نرخ تخطی نکرده و گاهاً پول کمتری از مشتری دریافت می کنند. چرا که هدف ما در وهله اول رضایتمندی مشتری است و دوست داریم با لبخند به منزل خود بروند. اگر هزینه های تعمیر برای شما اهمیت زیادی دارد، با شماره تلفن 02167319 واحد تعمیرات آیفون کوک موبایل تماس بگیرید و ضمن دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان در این خصوص، از قیمت ها و چند و چون ماجرا با خبر شوید.

خلاصه اینکه، تعمیر برد و سواپ آیفون 7 پلاس کار هر تعمیرکاری نیست و آنهایی که در این حرفه مشغول به کار هستند از درآمد بسیار خوبی برخوردار هستند. اگر شما که این پست را می خوانید، تعمیرکار موبایل و آیفون هستید اما در مورد سواپ آیفون و نحوه انجام این کار آموزش های لازم را ندیده اید، از خدمات آموزش سواپ آیفون کوک موبایل استفاده کنید. پیشتر در مقاله ای به بحث مفصل در مورد آموزش سواپ آیفون پرداخته ایم و شما را به حضور در کلاس های آموزشی مان که زیر نظر اساتید مجرب انجام می شود، دعوت کرده ایم.

چرا برای سواپ آیفون 7 پلاس باید از خدمات کوک موبایل استفاده کنیم؟

اگر برد آیفون 7 پلاس شما به درستی کار نکند، مشکلات متعددی ایجاد می کند. در این مواقع ممکن است روی صفحه نمایش آیفون خود پیغام خطا دریافت کنید، ممکن است آیفون شما بیش از حد داغ کند یا اینکه از بین برود. در کوک موبایل به لطف تکنسین های ماهر، تعمیر سریع و مقرون به صرفه ای برد آیفون خود را خواهید داشت.

با استفاده از بیش از 10 سال تجربه در حوزه تعمیرات آیفون، برد و سواپ آیفون، هر آیفون تعمیری با هر شرایطی که به کوک موبایل وارد می شود، حتی اگر برد آن خم شده باشد، اگر آب خورده باشد و قرار نیست که تعمیر شود، زنده بیرون می آید و کیفیت آن به سابق باز خواهد گشت. کوک موبایل دارای تکنسین های بسیار ماهر و مجرب در تعمیرات موبایل است. اگر برد گوشی تان به هر دلیلی آسیب دیده و می خواهید تمام عکس ها و فیلم ها شخصی خود را بازیابی کنید، با متخصصان کوک موبایل تماس بگیرید، ما همه گوشی های شما را تعمیر می کنیم. لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید و از خدمات فوری و مقرون به صرفه ما بهره مند شوید.

یکی از دلایلی که برای تعمیرات آیفون و به خصوص سواپ آیفون 7 پلاس خود کوک موبایل را انتخاب می کنید، راحتی در سفارش و تحویل گوشی تعمیری به این مرکز می باشد. براحتی وارد سایت شوید، سامانه ثبت تعمیرات آیفون را انتخاب کنید و مدل گوشی و شماره تلفن خود را ثبت نمایید. تکنسین های ما با شما تماس می گیرند و پس از دریافت توضیحات کامل، پیک رایگان درب منزل شما آمده و گوشی شما را به این مرکز منتقل می کنند، در دنیای پ رمشغله امروزی، چه چیزی از این بهتر سراغ دارید.

پس از دریافت خدمات تعمیرات آیفون، تیم پشتیبانی ما، با شما تماس گرفته و میزان رضایتمندی شما از دریافت خدمات کوک موبایل و همچنین نحوه برخورد پرسنل با شما عزیزان را پرس و جو می کنند، ما به دنبال رضایت صد در صدی مشتریان عزیزمان هستیم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی