ترفند آیفون

چگونه رمز اپل آیدی را عوض کنیم؟

گوشی آیفون در دست مرد است و می خواهد تغییر رمز اپل آیدی را آموزش دهد. بسته مداد و لوازم التحریر نیز در پس زمینه مات دیده می شود

اگر رمز عبور اپل آیدی خود را فراموش کرده اید و نیاز به تنظیم مجدد یا بازیابی آن دارید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید. در اینجا هر آنچه که باید در مورد تغییر مرز اپل آیدی بدانید آورده شده است و به سوال زیر شما پاسخ خواهیم داد.

چگونه رمز اپل آیدی را پیدا کنیم؟

تغییر رمز اپل آیدی فراموش شده؟

نحوه تغییر رمز اپل آیدی با ایمیل؟

تغییر رمز اپل آیدی بدون سوال امنیتی؟

برای خرید گوشی آیفون از فروشگاه کوک موبایل دیدن نمایید.

کاربران آیفون و مک ممکن است در طول روز بارها و بارها اطلاعات Apple ID خود را وارد کنند. برای خرید برنامه یا قطعه موسیقی از iTunes، دسترسی به ایمیل iCloud، استفاده از سایر خدمات یا حتی به روزرسانی سیستم عامل هر بار باید اپل آیدی را وارد کنید. با وجود این همه ورود اطلاعات، ممکن است تصور کنید کنید که افراد به ندرت رمز عبور خود را فراموش می‌کنند، ولی در واقع این اتفاق می‌افتد و افراد گاهی رمز عبور خود را فراموش می‌کنند.

سایت تغییر رمز اپل آیدی

سایت تغییر رمز اپل آیدی

گاهی اوقات، شرکت اپل ممکن است کاربران را به تغییر رمز عبور خود ترغیب کند. در چنین مواقعی، برخی از کاربران ممکن است گیج شوند یا رمز عبور پیچیده‌ای انتخاب کنند که به سختی بتوانند آن را به خاطر بسپارند. فراموش کردن رمز عبور Apple ID می‌تواند مشکل‌ساز باشد. به همین دلیل، قصد داریم نحوه تغییر رمز اپل آیدی را در حالت های مختلف توضیح دهیم.

بیایید این موضوع را از زاویه دیگری ببینیم.

اگر شما یک دستگاه اپل مانند آیفون یا آی‌پد را دست دوم خریداری کرده‌اید و متوجه شده‌اید که اطلاعات Apple ID و رمز عبور از دستگاه حذف نشده است، این موضوع می‌تواند در هنگام راه‌اندازی دستگاه برای شما مشکل‌ساز شود. در چنین موقعیتی، بهتر است از مالک قبلی دستگاه خواهش کنید تا دستگاه را از حساب iCloud خود حذف کند. این کار را می‌توان با استفاده از برنامه Find My یا با ورود به وب‌سایت icloud.com/find انجام داد. برای حذف دستگاه از حساب، ابتدا باید دستگاه مورد نظر را پیدا کرده، سپس گزینه‌ی Erase iPhone را انتخاب کنید و در نهایت گزینه‌ی Remove from Account را انتخاب کنید.

اما خبر خوب این است که در طول سال ها اپل این فرآیند را ساده کرده است و تا زمانی که شما احراز هویت دو عاملی را تنظیم کرده اید، تغییر رمز عبور اپل آیدی شما باید بسیار ساده باشد.

همچنین بخوانید: مدیریت اپل ایدی و افزایش امنیت آن

چگونه رمز اپل آیدی را پیدا کنیم؟

پیدا کردن و تغییر رمز اپل آیدی

پیدا کردن و تغییر رمز اپل آیدی

سه روش رایج برای پیدا کردن رمز اپل آیدی به شرح زیر است.

روش اول: بازیابی از طریق ایمیل: در این روش، شما می‌توانید با ورود به سایت اپل و وارد کردن اپل آیدی خود، گزینه‌ی بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید. پس از آن ایمیلی از سوی اپل دریافت خواهید کرد که با کلیک بر روی لینک موجود در آن، می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

 • وارد سایت اپل apple.com شوید.
 • در کادر اول اپل آیدی خود را وارد کنید و برروی Continue کلیک کنید.
 • گزینه I need to reset my password را انتخاب و دوباره گزینه Continue را بزنید.
 • اکنون کادر Get an email را انتخاب و گزینه Done را انتخاب کنید.
 • سپس وارد حساب کاربری ایمیل خود شوید و ایمیل شرکت اپل با عنوان How to reset your Apple ID password را پیدا کنید. اگر هیچ ایمیلی دریافت نکرده اید، بخش اسپم ایمیل خود را نیز ببینید.
 • ایمیل را باز کنید و برروی گزینه Reset now بزنید.
 • در کادر پسورد رمز جدید خود را وارد کنید و گزینه Confirm را انتخاب نمایید.
 •  بعد از تایید و انتخاب پسورد جدید برروی Reset Password کلیک کنید.

با انجام مراحل بالا رمز اپل آیدی شما تغییر می کند. حالا می توانید با پسورد جدید وارد اپل آیدی خود شوید.

روش دوم: بازیابی با استفاده از سوالات امنیتی: اگر هنگام ساخت اپل آیدی، سوالات امنیتی تعیین کرده‌اید، می‌توانید با ورود به سایت اپل و پاسخ به این سوالات، رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 • به وب‌سایت apple.com مراجعه کنید.
 • شناسه‌ی اپل خود را وارد کرده و روی گزینه‌ی “Continue” کلیک کنید.
 • در مرحله‌ی بعد، روی “I need to reset my password” کلیک نمایید.
 • برای بازیابی پسورد با استفاده از سوالات امنیتی، گزینه‌ی “Answer security questions” را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر پاسخ‌های شما با موارد ثبت شده هنگام ایجاد اپل آیدی مطابقت نداشته باشد، دسترسی شما به اپل آیدی محدود می‌شود.
 • تاریخ تولد خود را وارد کرده و روی “Continue” کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعدی بروید.
 • به دو سوال امنیتی که در هنگام ایجاد اپل آیدی انتخاب کرده‌اید پاسخ دهید. اگر پاسخ‌ها صحیح باشند، امکان تغییر رمز عبور برای شما فراهم می‌شود.
 • پس از تعیین یک رمز عبور جدید، روی گزینه‌ی “Reset password” کلیک نمایید.

با انجام مراحل بالا پسورد اپل آیدی را بازیابی کرده اید و می توانید با پسورد جدید وارد اپل آیدی شوید.

روش سوم: بازیابی با فعال بودن رمز دو مرحله‌ای: در این روش، با ورود به سایت اپل و وارد کردن اپل آیدی، باید کد اعتبار سنجی (Recovery Key) را وارد کنید. پس از آن یک کد تایید به شماره موبایل شما ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد، می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

همچنین بخوانید: چگونه از هک شدن آیفون جلوگیری کنیم

تغییر رمز اپل آیدی فراموش شده

تغییر رمز اپل آیدی فراموش شده

تغییر رمز اپل آیدی فراموش شده

اگر شما نتوانستید رمز عبور خود را به یاد آورید و با آن مشکل دارید، بهترین راه‌حل بازنشانی آن است و در متن نحوه انجام این عمل آورده شده است.

مراحل زیر به نوع امنیتی که برای حساب اپل خود تنظیم کرده اید بستگی دارد. با فرض اینکه احراز هویت دو مرحله‌ای را تنظیم کرده‌اید (به جای تأیید دو مرحله‌ای)، فرآیند ذکر شده در مراحل زیر باید کار کند. در غیر این صورت، ممکن است مجبور شوید به برخی از سوالات امنیتی پاسخ دهید و یک کلید بازیابی 14 کاراکتری ارائه دهید (که در زیر به آن می پردازیم).

اگر رمز عبور Apple ID خود را فراموش کرده‌اید، بهترین گزینه بازنشانی آن است. مراحل بازنشانی بستگی به نوع امنیتی دارد که برای حساب اپل خود انتخاب کرده‌اید.

اگر احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کرده‌اید، روش پیدا کردن رمز اپل آیدی به صورت زیر است.

 • برای شروع، به وب‌سایت appleid.apple.com بروید و بر روی گزینه‌ای کلیک کنید که نشان‌دهنده فراموشی رمز عبور است.
 • سپس آدرس ایمیل مرتبط با Apple ID خود را وارد کنید.
 • شما باید شماره تلفن مورد اعتماد خود را وارد کنید.
 • پس از آن، یک اعلان در دستگاه‌های اپل خود دریافت خواهید کرد که نشان‌دهنده یک درخواست بازنشانی رمز عبور است.

با دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه، می‌توانید رمز عبور جدیدی را برای حساب خود وارد کنید.

تغییر رمز اپل آیدی بدون سوال امنیتی

تغییر رمز اپل آیدی بدون سوال امنیتی

تغییر رمز اپل آیدی بدون سوال امنیتی؟

در این بخش از مقاله، نحوه باز کردن قفل Apple ID بدون استفاده از سوالات امنیتی آورده شده است.

شما می توانید با استفاده از برنامه AnyUnlock – Apple ID Unlocker قفل اپل ایدی خود را با یک کلیک و بدون نیاز به ورود ایمیل یا سوالات امنیتی باز کنید.

بسیاری از کاربران اپل با پیغام خطایی مواجه می شوند که می گوید: “Apple ID شما به دلایل امنیتی قفل شده است” یا ” اکانت شما در اپ استور و iTunes غیرفعال شده است “. برای باز کردن قفل آن، باید هویت خود را تایید کنید.

به منظور باز کردن قفل Apple ID خود، اپل به شما اجازه می دهد این کار را با پاسخ دادن به سوالات امنیتی انجام دهید. اما، اگر پاسخ دلایل امنیتی Apple ID خود را نیز به خاطر نداشته باشید، چه؟

ممکن است سعی کنید آیفون را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. آیا راه های دیگری برای باز کردن قفل Apple ID قفل شده یا حذف قفل فعال سازی Apple ID وجود دارد؟

جای نگرانی نیست!! برای تغییر رمز اپل آیدی بدون سوال امنیتی به خواندن ادامه دهید. بیایید شروع کنیم.

چرا Apple ID من به دلایل امنیتی قفل شده است؟

اپل آیدی قفل یا غیرفعال شده است زیرا اپل تلاش می کند حساب شما را ایمن نگه دارد. هنگامی که Apple ID شما قفل است ممکن است یکی از پیام های زیر را دریافت کنید:

 • این اپل آیدی به دلایل امنیتی قفل شده است.
 • این Apple ID به دلایل امنیتی غیرفعال شده است.
 • شما نمی توانید وارد شوید زیرا حساب شما به دلایل امنیتی غیرفعال شده است.

بنابراین، دلایل مواجهه با این پیام چه می تواند باشد؟ در زیر دلایل اصلی ذکر شده است:

 • تلاش‌های زیادی برای ورود با رمز عبور نادرست انجام شد.
 • شخصی سعی کرد از یک آدرس IP مشکوک وارد سیستم شود.
 • فردی سعی کرد هنگام بازنشانی رمز عبور شما به پاسخ های امنیتی شما پاسخ اشتباه بدهد.
 • تیم امنیتی اپل مشکوک بود که حساب شما نقض شده یا مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

چگونه بدون سوالات امنیتی قفل اپل آیدی را باز کنیم؟

وقتی نوبت به باز کردن قفل Apple ID شما می رسد که به دلایل امنیتی غیرفعال یا قفل شده است، اپل با پاسخ دادن به دلایل امنیتی Apple ID به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید. اما، زمانی که شما آن پاسخ ها را نیز فراموش کنید، همه چیز پیچیده می شود.

اپل آیدی را بدون رمز عبور یا شماره تلفن باز کنید.

در اینجا ابتدا یک نرم افزار قابل اعتماد باز کردن رمز عبور آیفون به نام AnyUnlock – iPhone Password Unlocker را توصیه می کنیم. اگر می خواهید بدون رمز عبور از Apple ID خارج شوید یا اپل آیدی خود را فراموش کرده اید و سوال امنیتی را نمی دانید یا نمی توانید ایمیل را دریافت کنید، قطعا AnyUnlock می تواند به شما در حذف Apple ID قفل شده کمک کند.

علاوه بر این، یکی از قابل اعتمادترین و کامل ترین راه حل های باز کردن قفل iOS موجود برای باز کردن قفل صفحه آیفون، قفل MDM، قفل فعال سازی iCloud، قفل سیم کارت و غیره است.

سخن پایانی

این متن نحوه باز کردن قفل Apple ID بدون استفاده از سوالات امنیتی را توضیح می‌دهد. اگرچه شما می‌توانید سوالات امنیتی خود را بازیابی یا تغییر دهید، پیشنهاد می‌شود که از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده کنید چرا که این روش از نظر امنیتی بسیار موثرتر است.

همچنین، اگر قصد دارید از نرم‌افزار AnyUnlock استفاده کنید، نیازی به یادآوری سوالات امنیتی ندارید. این نرم‌افزار می‌تواند به شما کمک کند تا Apple ID خود را به طور سریع حذف یا بازیابی کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *