ترفند شبکه های اجتماعی

چگونگی بازگشت به گروه حذف شده در تلگرام

بازگشت به گروه حذف شده در تلگرام

گاهی کاربران به دلایلی با مدیر گروهی به مشکل برمی خورند و از گروهی ریمو و اخراج می شوند و دوست دارند بدانند که چگونه به گروه که از آن حذف شده اند برگردند و تمام تلاش خود را می کنند که بتوانند در آن گروه یا سوپر گروه، عضو شوند ولی نمی شود. حالا ما به شما آموزش می دهیم که با چه ترفندی می توان به گروه بازگشت.

نکته ای که در ابتدا به شما می گوییم این است که وقتی شما از گروهی ریمو می شوید و از آن گروه اخراج می شوید، هنگام ورود به آن با پیغام  Delete this group در قسمت پایین صفحه تلگرام تان روبرو می شوید که به شما این را می گویید که این گروه را حذف کنید ولی تا وقتی شما بر روی آن نزنید، شما می توانید مطالب و پست های قبلی را برای خود داشته باشید، درست است که پست های جدید برای شما نمی آید، و همچنین نمی توانید به آن گروه وارد شده و پستی بگذارید ولی حداقل مطالب قبلی را از دست نمی دهید.

وقتی عمل اخراج شما از گروهی رخ داد، تنها کسی که می تواند شما را مجددا عضو کند، خود مدیر است اگر به او پی ام دادید و توانستید مشکل را حل کنید تا شما را برگرداند که خیلی خوب، ولی اگر موفق نشدید و آن گروه برایتان خیلی مهم است، می توانید به مطالبی که ما در همین سایت در مورد ساخت شماره مجازی داده ایم رجوع کرده و شماره ی مجازی برای خود ساخته و با آن به گروه وارد شوید. با این حالت شما به راحتی محدودیت مدیر را دور زده اید. فقط با شماره ای دیگر می توانید وارد شوید زیرا آن اکانت توسط مدیر محدود شده است.

آموزش تصویری حذف گروه تلگرام را مشاهده کنید.

چگونه به گروهی که لفت داده ایم، برگردیم؟

این حالتی که برای شما توضیح می دهیم مربوط به وقتی است که خودتان از گروهی لفت داده اید و گروه را حذف کرده اید و حالا پشیمان شده اید. به راحتی به تلگرام وب، اکانت خود بروید و بعد از آن به لیست گروه ها و چت های خود رفته و گروهی را که حذف کرده اید، پیدا کرده و با زدن بر روی گزینه ی Return to group، مجددا به گروه لفت داده شده، برگردید.

فقط با روش گفته شده می توانید به گروهی که از آن لفت داده اید، برگردید و به تبلیغاتی که در مورد، وجود برنامه هایی در این حوزه، توجه نکنید زیرا این برنامه ها برای شما کاری نکرده و حتی امکان نفوذ به اطلاعات شما را هم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =


کوک موبایل در رسانه ملی