اخبار فناوری

Verizon به زودی بیانیه ای اعلام می کند که او را از رقبایش متفاوت می سازد

در حالی که T-Mobile پز دادن در مورد درست کردن مشکلات مشتریان در هر Un-Carrier (کمپین تبلیغاتی T-Mobile) را دوست دارد، می خواهیم به مشکلی اشاره کنیم که به نظر می رسد هیچ اپراتوری مایل به درست کردن آن نیست. هنگامی که شما گوشی مشکل دار خود را تحت گارانتی برای جایگزین ارسال می نمایید، حتی اگر شما این گوشی را به تازگی خریده باشید، به احتمال زیاد یک گوشی دست دوم و از نو مرمت شده، دریافت خواهید نمود. در حال حاضر ما می توانیم این را بفهمیم که اگر گوشی مبادله شده چندین ماه استفاده مورد استفاده قرار گرفته باشد، اما شخصی که ما می شناسیم LG G3 را هنگامی که آخرین مدل و  گل سرسبد LG بود خریداری کرد. وی همچنین یک قاب که توسط نماینده Verizon پیشنهاد شده بود را خرید و این نماینده، قاب را برای این شخص جا انداخت. چند روز بعد از خرید، صاحب گوشی تلاش کرد تا قاب را از جای خود در آورد، اما این قاب آن قدر محکم بود که باعث شد تا دکمه صدا از جای خود کنده شود. هنگامی که این مشتری بلند مدت Verizon گوشی خود را تحت گارانتی برای جایگزین کردن پس فرستاد، گوشی دست دوم و از نو مرمت شده LG G3 را دریافت نمود.

همان طور که گفتیم، این کاری است که اپراتور ها معمولا انجام می دهند. صاحب گوشی LG G3 به Verizon شکایت برد، حتی این شکایت به مدیر عامل آن زمان Lowell McAdams نیز رسید، اما Verizon باج نداد. صفحه حمایت T-Mobile می گوید: خبر خوب این است که تعدادی گزینه برای جایگزین کردن گوشی خراب شما شامل تعویض کردن آن، وجود دارد، به شرطی که تحت گارانتی باشد. گوشی که هنگام تعویض دریافت می نمایید ممکن است شبیه به یک گوشی نو باشد.

با توجه به Cord Cutters News، در حالی که به نظر می رسد، اپراتور های اصلی ایالات متحده تصمیم به تعویض این سیاست ندارند، Verizon تصمیم دارد تا گوشی را برای جایگزین به شما تحویل دهد که عمر آن برابر با عمر گوشی خراب شما است. با توجه به گفته های یک مدیر بی نام Verizon، این گزارش می گوید که مشتریان Verizon می توانند گوشی خراب خود را به هر مغازه خرده فروشی Verizon ببرند (فرض بر این است که گوشی تحت گارانتی است) و با جایگزین آن، اگر در انبار موجود باشد، از خرده فروشی خارج گردند. در حالی که داستان اصلی این گونه روایت می شود که مشتریان Verizon طبق گزارش ها می توانند با یک گوشی خراب به یک مغازه اپراتور Verizon رفته و با مدل نو آن از مغازه خارج کردند، اما ما به این داستان شک داریم به احتمال زیاد یک گوشی دست دوم و مرمت شده برای تعویض پیشنهاد می شود.

کارمند Verizon می گوید که بزرگترین اپراتور وایرلس در ایالات متحده قصد دارد تا این سرویس را تا چند هفته دیگر رونمایی نماید. این اپراتور امیدوار است تا با ارائه جایگزین با عمر برابر خود را از AT&T، T-Mobile و Sprint جدا کند.


کوک موبایل در رسانه ملی