اخبار فناوری

Honor 20 اولین طراحی صنعتی “هولوگرافیک” را پایه گذاری می کند

Honor-20-series-announcement-date-revealed-impressive-Night-Mode-hinted-at

با ظاهر متمایز گوشی های خود، برند Honor با افزایش فروش دو رقمی در بازار راکد سال گذشته، روی نوار موفقیت قرار داشت. این تولید کننده ی گوشی قصد دارد که این رویه را با سری Honor 20 خود نیز ادامه دهد که در تاریخ ۲۱ می معرفی می شود، به نظر می رسد چشمه هایی از شخصیت طراحی جدید برند شان را به نمایش گذاشته باشند.

هر دوی Huawei و Honor از شیشه های پشت دارای قابلیت تغییر رنگ برای گوشی های پرچم دار خود استفاده می کنند که با هر زاویه ی دید خط های زیبایی ایجاد می کنند، اما این موضوع با طراحی متحرک هولوگرافیک سری 20 به حد اعلای خود می رسد.

برای دستیابی به یک اثر استریوسکوپی که بسته به زاویه ای که گوشی را از آن مشاهده می کنید ظاهرش تغییر کند، Honor از چیزی که آن را “اولین تکنولوژی صنعتی سه گانه ی چشمه ی ۳ بعدی” می نامد، استفاده کرده است. این تکنولوژی اساسا عمق را به رنگ های متحرک گوشی های پیشرفته ی دومین تولید کننده ی جهان اضافه می کند، از همین رو نام “هولوگرافیک” را گرفته است.

در Honor 20 رنگ های متحرک به حالت استریوسکوپ در می آیند

Honor با قرار دادن میلیون ها بلور کوچک در زیر لایه ی شیشه، که مانند تکه های الماس نور را منعکس می کنند، به این شاهکار دست یافت، و سپس پشت گوشی را با یکی از رنگ های درجه یکی که در تاریخ ۲۱ می برای سری 20 رونمایی خواهد شد، پوشانده است. به گفته ی رئیس Honor “شخصیت طراحی ما “همیشه بهتر” می تواند در هر چیزی که ایجاد می کنیم دیده شود. جدید ترین تکنولوژی سه گانه ی چشمه ی ۳ بعدی یک نمونه از مهارت هنرمندانه است. این تکنولوژی که در سری Honor 20 رونمایی شد، شامل یک فرآیند مونتاژ بسیار دقیق و پیچیده است. از بین هر ۱۰۰ کاور پشت، تنها ۲۰ عدد از آن ها استاندارد های سخت ما را برآورده می کنند. علی رغم چالش عظیمی که ارائه می کند، Honor هنوز هم متعهد به ایجاد یک شیشه ی پشت با استفاده از این تکنیک است.”

این شرکت همچنین به قرار گیری دوربین L شکل در عقب اشاره می کند که به ظاهر کمک می کند تا طراحی هولوگرافیک را برجسته نماید، با یک باتری بزرگ تر مطابقت داشته باشد و یک ست دوربین پیشگامانه بر روی مدل های Honor 20 قرار دهد. اگر به خاطر داشته باشیم که چه کاری با دوربین P30 Pro انجام شد، بهترین از بین نسخه های مختلف، Honor 20 نیز باید حداقل به همان اندازه خوب باشد.

Honor می گوید صفحه ی نمایش بزرگ ۶.۲۶ اینچی “all view” باز می گردد، ۹۲٪ نسبت صفحه ی نمایش به حاشیه، به لطف طراحی دوربین جلوی “حفره در صفحه ی نمایش”، و هیچ مشکلی در مورد باز کردن قفل با اثر انگشت وجود نخواهد داشت، چرا که به جای استفاده از نوع درون صفحه ی نمایش هنوز در حال تکامل، اسکنر به کنار گوشی منتقل شده است.

ما منتظر هستیم که طراحی نهایی را ببینیم، و Honor یک رویداد در لندن تحت شعار “شگفتی را ثبت کنید” برای تاکید بر دوربین درجه بالا و زیبایی طراحی جدید هولوگرافیک پشت گوشی در تاریخ ۲۱ می برگزار می کند.


کوک موبایل در رسانه ملی