ترفند شبکه های اجتماعی

دلیل مشکل منقضی شدن کد تلگرام

منقضی شدن کد تلگرام

این که می گویند کد تلگرام منقضی شده به چه معنی است؟ برخی از کاربران تلگرام بعد از وارد شدن به اکانت خود با پیغام Code expired, please login again  روبرو می شوند که بدین معنی است: کد شما منقضی گردیده مجددا وارد شوید.

معمولا این مورد مواقعی اتفاق می افتد که شما می خواهید با اکانت خود در گوشی دیگر یا کامپیوتر و تبلت وارد شوید و حالا کد را وارد کرده اید و با این خطا روبرو می شوید. البته مدت زیادی از ارسال کد نگذشته و آن را نیز به صورت صحیح وارد می کنید ولی متاسفانه باز هم این پیغام را می دهد.

مطمئن باشید این کار برای افزایش امنیت حساب کاربری شماست. افرای هستند که با زرنگی با اکانت های جعلی تلاش دارند به کد 5 رقمی شما دسترسی پیدا کنند و خیلی از افراد بدون اطلاع، کد تایید را در اختیار هکر قرار می دهند و هکر وارد اکانت آنها شده و به سودجوئی می پردازد. با این قابلیت جدید اگر شخصی با آی پی دیگر قصد ورود به تلگرام شما را داشته باشد و حتی به کد شما دسترسی پیدا کند با پیغام Code expired روبرو شده و نمی تواند وارد حساب کاربری شما شده و به اصطلاح شما را هک کند. پس در این حالت اگر خود شما هم بخواهید با گوشی دیگری وارد حساب کاربری تان شوید با این پیغام روبرو می شوید زیرا تلگرام تصور این را دارد که شما هکر هستید.

برای چگونگی نحوه ی فعال کردن منشی تلگرام اینجا کلیک کنید.

مشکل منقضی شدن کد تایید را چگونه حل کنیم؟

با چند روش گفته شده در زیر، می توانید این پیغام را از بین برده و کمی زمان لازم دارد که بتوانید مشکل را حل کنید.

  • برای این کار از اینترنت Wi-Fi منزل یا دیتای موبایل خود استفاده کنید و از Wi-Fi دیگری استفاده نکنید زیرا دو آی پی مختلف باعث می شود مورد دوم آن را به عنوان ورود غیرمجاز بشناسد.
  • اگر این پیغام را دریافت کردید 48 تا 72 ساعت منتظر بمانید و مجددا تلاش کنید.
  • تا دو روز حتما صبر کنید و رگباری این کار را تکرار نکنید.
  • اگر موفق نشدید به قسمت دیلیت اکانت بروید و حساب کاربری خود را کاملا حذف و مجددا وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 10 =


کوک موبایل در رسانه ملی