ترفند شبکه های اجتماعی

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم روش بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را که غیر فعال یا حذف شده است، آموزش دهیم. درواقع در پی آن هستیم که در پست زیر به سوالات زیر جواب دهیم.

 – برنامه اینستاگرامم را پاک کرده بودم  و آیا الان می تونم  به اکانت قبلیم برگردم؟

– یه مدت اینستاگرامم را غیر فعال کرده بودم و الان می خوام دوباره برگردم به حساب کاربری قبلیم، آیا امکانش هست؟

تا به امروز همه ی ما با چنین سوالاتی رو به رو شده ایم، امروز تصمیم را بر آن داشتیم که روش های انجام این کار را برای شما شرح دهیم.

همانطورکه در مقاله های قبلی شرح دادیم، ممکن است افرادی باشند که تحت شرایطی تمایل به دور بودن از فضای مجازی بخصوص اینستاگرام را به طور موقت داشته باشند. در این مواقع کاربر ممکن است حساب کاربری خود را به صورت دائمی پاک کند (delete) یا اینستاگرام را به طور موقت غیرفعال کند  و در اصطلاح حساب کاربری خود را deactive نماید.

در ویدیوی زیر می توانید همه مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را مشاهده کنید.

در حالت اول چنانچه کاربر از کرده ی خود پشیمان شود قادر به بازیابی حساب کاربری خود نخواهد بود؛  چرا که حساب کاربری او کاملا از لیست حذف شده است و باید یک اکانت جدید بسازد. اما اگر اکانت به طور موقت غیر فعال شده باشد امید به بازگردانی آن وجود خواهد داشت.

البته ناگفته نماند اگر اکانت شما به مدت طولانی غیر فعال شده باشد، ممکن است اینستاگرام جدید برای بازگردانی آن حساسیت بخرج دهد و فرآیند بازیابی کمی پیچیده و دشوار گردد.حال اگر شما به تازگی حساب کاربری اینستاگرام خود را غیر فعال کرده اید، و اکنون تمایل به بازگردانی آن دارید تنها باید بتوانید به همان حساب قبلی لاگین کنید. با ما همراه باشید و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

ورود به حساب اینستاگرام

برای ورود به اینیستا در گوشی، لب تاپ و تبلت و غیره کافی است برنامه را باز کنید. بقیه مراحل در زیر شرح داده شده است.

گام اول : برنامه اینستاگرام را باز کنید.

گام دوم: قبل از هرکار دیگری و بلافاصله پس از دانلود برنامه اینستاگرام Instagram با لمس آیکون آن وارد برنامه شوید. (از برنامه اینستاگرام می توانید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ نیز استفاده کنید. فقط کافی است نسخه‌ی ویندوز آن را از instagram.com دانلود و نصب کنید)

نکته : بازگردانی حساب کاربری یا اکانت هایی که بیشتر از یک هفته غیرفعال موقت شده‌اند، در اینستاگرام ممکن است امکان پذیر نباشد.

نکته : بعضی افراد به طور اشتباهی در حین ورود به حساب قبلی خود، حساب جدید می سازند. باید دقت کرد که پس از باز كردن اینستاگرام به بخش ساخت اکانت جدید sign up نروید.

گام سوم : وارد کردن اطلاعات اکانت

اسم کاربری و پسورد خود را در صفحه ی باز شده وارد کنید. اگر پسورد خود را به یاد داشتید، فرآیند بازگردانی با موفقیت به پایان می رسد. در غیر این صورت کار کمی پیچیده خواهد شد. چنانچه با وارد کردن اسم کاربری و پسورد خود موفق به لاگین اکانت خود نشدید،  می باید پسورد اکانت خود را ریست کنید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام

گام چهارم : ریست کردن پسورد اکانت

در این شرایط باید گزینه ی Forget your password? Get help signing in را که در پایین قسمت نام کاربری و رمز عبور قرار دارد را انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا به اکانت قبلی خود بازگردید.

نکته : البته ناگفته نماند تحت شرایطی، گاها خود اینستاگرام حساب های کاربران را به حالت تعلیق در می آورد. در این صورت لازم است کاربران برای ورود به حساب کاربری خود روش های دیگری را دنبال کنند.

اینستاگرام | اموزش تعمیرات موبایل

گام پنجم: انتخاب یکی از روش های ریست پسورد

در این مرحله یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد که حاوی سه گزینه برای ریست کردن پسورد است.

روش اول : از طریق ایمیل شما ( use user name and email )

روش دوم : از طریق حساب فیس بوک شما ( log in with facebook )

روش سوم : از طریق  ارسال پیامک به شماره تلفن شما ( Send an SMS )

اینستاگرام | تعمیرات موبایل

اگر شما هر یک از این موارد را برای ساخت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده اید، اکنون می توانید از آن ها برای بازگردانی حساب کاربری خود استفاده کنید.

نکته : اما برخی از دوستان زمانیکه در حال ساخت حساب کاربری در اینستاگرام هستند، بی دقتی می‌کنند و ایمیل و سایر اطلاعات مربوط به خود را صحیح وارد نمی کنند یا آن را تایید نمی کنند. چنین افرادی در این مرحله به مشکل برخورد خواهند کرد.

همین الان برای وارد کردن صحیح شماره تلفن خود اقدام کنید. به پروفایل اینستاگرام خود رفته و گزینه  Edit Your Profile را که در قسمت بالاى صفحه اینستاگرامتان می باشد،  لمس کنید. حال به صفحه اى وارد مى شوید که بایستی درقسمت Add phone Number شماره موبایل خود را وارد کنید.

بنابراین شما باید از صحیح و در دسترس بودن ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده‌اید همیشه مطمئن باشید چرا که همین ایمیل در موارد خاص که پروفایل شما دچار دردسر شده است، به بازگردانی آن کمک خواهد کرد.

الف : با انتخاب روش اول اینستاگرام یک لینک به شما ایمیل خواهد کرد، این لینک پسورد اکانت شما را ریست خواهد کرد.

پس به ایمیل خود سر بزنید و لینک مربوطه برای ریست‌کردن رمز عبور را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که در ادامه، روبه‌روی شما باز می‌شود، رمز عبور جدید را دو بار وارد کرده و سپس آن را تایید کنید. بعد از این مراحل می توانید دوباره به حساب قبلی اینستاگرام خود باز گردید.

نکته : دقت کنید که پسورد جدید اکانت خود را هرگز فراموش نکنید. پس در همین مرحله آن را خیلی خوب به خاطر بسپارید.

ب : ارسال پیامک حاوی لینک ریست

این روش نیز زمانی برای شما فعال خواهد شد که در ابتدا شماره تماس خود را به درستی وارد کرده باشید. نگران نباشید وارد کردن شماره تلفن در این شبکه‌های مجازی پیامد بدی به دنبال نخواهد داشت. در این صورت اینستاگرام یک پیامک حاوی لینک ریست پسورد به شماره شما ارسال خواهد کرد. که با کلیک بر روی لینک و انتخاب مرورگر مورد نظر قادر به دوباره از نو ساختن پسورد خود خواهید بود.

ج :  گزینه‌ی آخر که لاگین از طریق حساب کاربری فیس بوک شماست.

این گزینه تنها شامل کسانی می شود که با حساب کاربری فیس بوک خود وارد اینستاگرام شده باشند.

نکته : ارسال ایمیل یا پیامک زمانی را از شما نخواهد گرفت و طی چند ثانیه این اتفاق خواهد افتاد، بنابراین چنانچه ایمیلی یا پیامکی بعد از چند دقیقه به شما ارسال نشد نسبت به ارسال مجدد آن اقدام کنید.

نکته : در نسخه‌ی کامپیوتری اینستاگرام، مراحل ریست کردن پسورد به همین گونه می باشد. با لمس گزینه‌ی Forgot می توانید پسورد اکانت خود را از نو بسازید و وارد حساب قبلی خود شده و پیج ها و دوستان خود را از دست ندهید.

چگونه اینستاگرام قبلی را در گوشی جدید نصب کنیم

از دست دادن اکانت اینستاگرام یا فراموش کردن رمز عبور، کمتر از یک فاجعه نیست. دلیل هم دارد. در این بخش، نصب مجدد اینستاگرام با اکانت قبلی را به شما آموزش خواهیم داد.

حساب های اجتماعی ما همه چیز ما هستند که از طریق آنها یک جامعه عالی پر از دوست و آشنا برای خود می سازیم. هر روز با آنها ارتباط برقرار می کنیم و با آنها هم کلام می شویم.

اینستاگرام یک رسانه یا پلتفرم عالی است که همه می توانند از آن استفاده کنند. در این برنامه، امکان آپلود و آموزش ویدیوها در زمینه های مختلف به اشتراک گذاری هنرهای شخصی و استعدادهای خود وجود دارد.

گاهی اوقات نمی‌توانید از یک حساب کاربری در هر دستگاه استفاده کنید، ممکن است یک تلفن جدید در راه باشد و در این فکر باشید که چگونه داده‌های خود را از حساب اینستاگرام قدیمی خود به گوشی جدید منتقل کنید. مطمئناً نمی خواهید هر تصویر و هر ویدیویی را یکی یکی در حساب جدید خود آپلود کنید، چه افتضاحی است، درست است؟

بنابراین، راه‌هایی برای انجام آن به سریع‌ترین روش‌های ممکن وجود دارد. حالا بیایید در مورد اینها بحث کنیم.

شما می توانید حساب اینستاگرام قبلی خود را خیلی سریع به یک گوشی جدید انتقال دهید. هنگام ساخت اکانت اینستاگرام خود، اطلاعات خود را مانند نام، رمز عبور، ایمیل، شماره تلفن و غیره را وارد کنید. همه این اطلاعات بسیار مهم هستند.

اگر حتی یکی از این کادرها را خالی بگذارید، ممکن است نتوانید مالکیت حساب خود را تأیید کنید. در برخی موارد، اگر دوباره از رمز عبور اشتباه استفاده کنید، ممکن است حساب شما نیز قفل شود.

نحوه تغییر اکانت اینستاگرام از یک گوشی به گوشی دیگر به سه روش زیر امکان پذیر است.

1- از طریق آدرس ایمیل

رایج ترین روش برای انتقال حساب اینستاگرام به یک رسانه جدید از طریق آدرس ایمیل است.

هرکسی یک آدرس ایمیل دارد که در وهله اول برای ایجاد اکانت اینستاگرام استفاده می شود. هر زمان که وارد حساب کاربری خود می شوید، اغلب اینستاگرام یک کد تایید به آدرس ایمیل شما ارسال می کند تا هویت و ارتباط شما با حساب را تایید کند.

بنابراین، انتقال کلمه عبور اینستاگرام با استفاده از آدرس ایمیل بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک آدرس ایمیل اضافه کنید و حساب قدیمی اینستاگرام شما از لحظه ای که آن را در دستگاه قبلی خود کنار گذاشته اید، باز می شود.

2- از طریق شماره تلفن

یکی دیگر از روش‌های انتقال حساب اینستاگرام به دستگاه جدید، استفاده از شماره تلفن است. کافی است برنامه اینستاگرام را روی گوشی جدید باز کنید و شماره خود را اضافه کنید و حساب اینستاگرام همانطور که هست باز می شود. این یک راه بسیار سریع و ساده برای ورود به اینستاگرام در یک تلفن جدید است.

3- با استفاده از نام کاربری شما

ساده ترین روش، استفاده از نام کاربری و رمز عبور است. ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را روی گوشی موبایل جدید خود دانلود کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را همانطور که هست اضافه کنید. در عرض چند دقیقه به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

 

اگر می‌خواهید حساب اینستاگرام خود را به یک تلفن هوشمند، تلفن همراه یا لپ‌تاپ جدید منتقل کنید، همه روش‌های ذکر شده در بالا بسیار مفید هستند.

برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید

هر وقت به هر دلیلی وارد اینستاگرام می شویم و با خطا مواجه می شویم، با این پیام که برای برگشت به حساب اینستا خود ضربه بزنید، مواجه می شویم. در این مواقع ممکن است با مشکلات بازیابی اینستاگرم، مشکل فراموشی رمز اینستا و خیلی موارد دیگر روبرو شده باشید. راه حل این مشکلات را در ادامه بخوانید.

اگر نمی توانید وارد اینستاگرام شوید و مشکل اصلی شما فراموشی نام کاربری و رمز عبور است، نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا روش های عیب یابی آن را به شما آموزش دهیم.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام

اگر نمی توانید رمز عبور خود را به خاطر بسپارید، می توانید آن را با استفاده از آدرس ایمیل، شماره تلفن یا حساب فیس بوک خود بازیابی کنید. اگر نمی توانید رمز عبور خود را از این طریق بازنشانی کنید، برنامه اینستاگرام را باز کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام برای اندروید

 • در صفحه ورود به سیستم، روی گزینه دریافت کمک برای ورود به سیستم (Get help logging in) در زیر Log in ضربه بزنید.
 • نام کاربری، ایمیل یا تلفن را وارد کنید یا روی Log in with Facebook ضربه بزنید.
 • روی Next ضربه بزنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید
 • لینکی به ایمیل یا تلفن شما ارسال می شود تا به بازنشانی رمز عبور شما کمک کند.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام برای ایفون

 • در صفحه لاگین، روی فراموشی رمز عبور (Forgot password) در بالای ورود به سیستم (Log in) ضربه بزنید.
 • روی نام کاربری یا تلفن ضربه بزنید.
 • آدرس ایمیل، نام کاربری یا شماره تلفن خود را وارد کنید، سپس روی Next ضربه بزنید.
 • لینکی به ایمیل یا تلفن شما ارسال می شود تا به بازنشانی رمز عبور شما کمک کند.

بازیابی رمز عبور برنامه Instagram Lite برای اندروید

 • در صفحه ورود به سیستم، روی گزینه دریافت کمک برای ورود به سیستم (Get help logging in) در زیر ورود به سیستم (Log in) ضربه بزنید.
 • نام کاربری، ایمیل یا تلفن را وارد کنید یا روی Log in with Facebook ضربه بزنید.
 • روی Next ضربه بزنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • لینکی به ایمیل یا تلفن شما ارسال می شود تا به بازنشانی رمز عبور شما کمک کند.

بازیابی رمز عبور Instagram.com از مرورگر موبایل

 • در صفحه ورود به سیستم، روی گزینه Forgot Password? ضربه بزنید.
 • نام کاربری، ایمیل یا تلفن را وارد کنید و روی Log in with Facebook ضربه بزنید.
 • روی Next ضربه بزنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • لینکی به ایمیل یا تلفن شما ارسال می شود تا به بازنشانی رمز عبور شما کمک کند.

سوالات متداول بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام

1- با بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام که غیر فعال بوده است چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که حساب خود را غیرفعال می کنید، پروفایل، عکس ها، نظرات و لایک های شما مخفی می شوند، اما می توانید به سادگی با ورود به سیستم، تمام اطلاعات را دوباره بازیابی کنید و به طوریکه گویی تا بحال هرگز آن را غیرفعال نکرده اید.

2- آیا در صورت فعال کردن مجدد اینستاگرام، فالوورهای خود را از دست می دهم؟

در صورتی که حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کرده باشید، فالوورهای شما برای همیشه از دست خواهند رفت، در مورد غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام، این چنین نیست و پس از فعال سازی دوباره حساب کاربری، مجدداً فالوورهای خود را به دست می آورید. … در واقع اگر حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید، اینستاگرام هیچ یک از دنبال کنندگان شما را حذف نمی کند.

3- آیا پس از بازگشت به اکانت قبلی در اینستاگرام پیام های ارسالی در دایرکت حذف شده اند ؟

هنگام غیرفعال کردن موقتی حساب خود، پیام های دایرکت اینستاگرام چه می شود؟ در حالی که حساب کاربری غیرفعال شده است، نمی توانید به پیام های دایرکت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید، اما به محض فعالی سازی مجدد آن حساب کاربری در اینستاگرام خود، تمام پیام های شما بازیابی می شوند.

4- آیا اینستاگرام حساب های غیرفعال شده را حذف می کند؟

در صورت غیرفعال کردن اینستاگرام، حساب شما حذف نخواهد شد. غیرفعال کردن حساب های اینستاگرام برای اینستاگرام به این معنی نیست که شما قصد دارید حساب خود را برای همیشه حذف کنید. این یک غیر فعال سازی موقتی است که معمولاً برای یک هفته اتفاق می افتد و نگران این نباشید حساب شما برای همیشه حذف می شود.

5- آیا اینستاگرام بعد از 30 روز اکانت شما را حذف می کند؟

بعد از 30 روز، حساب شما به طور دائم حذف می شود و نام کاربری شما دیگر در دسترس نخواهد بود.

6- منظور از غیرفعال کردن موقت اینستاگرام چیست؟

غیرفعال کردن موقت حساب شما پروفایل، عکس ها و نظرات شما را پنهان می کند اما آنها را حذف نمی کند. هنگامی که احساس کردید برای فعال بودن در اینستاگرام آماده هستید. می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید.

7- چند بار می توانید حساب اینستاگرام خود را غیرفعال و مجدداً فعال کنید ؟

فقط یک بار در هفته می توانید حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کنید. این بدان معناست که اگر حساب کاربری خود را غیرفعال کرده باشید ، امکان ندارد دوباره پس از یک هفته مجدداً یک حساب کاربری را در اینستاگرام را غیرفعال کنید.

8- چه مدت طول می کشد تا اینستاگرام یک حساب غیرفعال را حذف کند؟

اگرچه هیچ بیانیه رسمی وجود ندارد که از این ادعا پشتیبانی کند، اما برخی معتقدند در صورتی که یک حساب کاربری برای 1 تا 2 سال کاملاً غیر فعال بوده باشد، اینستاگرام آن اکانت را حذف می کند.

9- آیا غیرفعال کردن اینستاگرام ایده خوبی است؟

به طور کلی، غیرفعال کردن حساب اینستاگرام، یک راه حل موقت عالی برای کسانی است که به یک وقفه و یا استراحت کوتاه مدت در اینستاگرام نیاز دارند یا به هر دلیل دیگری می خواهند اینستاگرام را ترک کنند! البته، شما می توانید پس از 24 ساعت دوباره در هر زمان آن را فعال کنید.

10- آیا هنوز هم می توانید حساب کاربری غیرفعال شخص مورد نظر خود را در اینستاگرام ببینید؟

چک کنید ببینید پروفایل آن حساب کاربری غیرفعال است یا خیر.

اینکه حساب کاربری یک شخص در اینستاگرام دوست شما باشد و یا هر شخص دیگری باشد، می توانند پروفایل حساب کاربری غیرفعال شده آن را مشاهده کنید، حتی در صورتی که روی پروفایل عبارت «هنوز هیچ پستی ارسال نشده است» یا اینکه این حساب خصوصی است، درج شده باشد.

بلاگ

32 thoughts on “بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام

 1. غوغا گفت:

  سلام من پیج اینستام رو دیلیت اکانت کردم، یک ایمیل اومد که ظرف سی روز میتونم وارد شم و حفظش کنم، اما هرچی رو پیوند حفظ حساب میزنم میگه خرابه، با نام و پسوردم ک میخوام وارد شم میگه خطای نامشخصی رخ داد، البته دو روزه دیلیت کردم، باید بعد از چند روز دوباره وارد پیجم شم یا مشکل دیکه ای داره؟ میخوام پیجمو برگردونم

 2. میثم طاوسی گفت:

  با سلام خدمت شما
  بنده چند وقت پیش به علت نداشتن گوشی خوب برنامه اینستاگرام خود رو پاک کردم
  الان میخوام دوباره اکانتم رو برگردونم
  ولی رمزم رو فراموش کردم فقط اکانتمو دارم.
  نه با ایمیل نه با فیسبو و نه با شماره تلفن تونستم وارد بشم. ممنون میشم راهنمایی کنید کلافه شدم بخدا

 3. HYDR-Z گفت:

  اکانت اینیستا من حذف شده

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. با شماره تلفن یا ایمیلی که قبلا در اینستا وارد کرده بودید،امکان ریست پسورد وجود دارد. لطفا مجددا اپ اینستاگرام را نصب کنید و طبق قبل وارد شوید. اگر اکانت شما بر نگشت، به پشتیبانی اینستاگرام پیام بدهید و مشکل خود را برای آنها توضیح دهید.

 4. hanid.mazlom4007 گفت:

  سلام به اشتباه پیج من غیر فعال شده لطفا کمک کنید

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. می توانید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید و توضیح بدید که چرا اشتباهی پیج خود را غیر فعال کرده اید. اگر دلیل شما قانع کننده باشد، پیج شما فعال خواهد شد.

 5. غیاثی گفت:

  سلام خسته نباشید من صفحه پیم امروز چند نفرو انفالو کردم گزینه رفریش همچین چیزی میزد بعد خوندم جایی باید لوگ اوت کنم اینکارو کردم پیجم پاک شد الان هرکاری میکنم نصب میکنم از دوباره پیج قبلیمو از طریق این راههایی که گفتید سر در نمیارم درست کنم کد برای گوشیم میاد ولی نمیدونم چکار کنم ترخدا کاملتر اینجا توضیح بدید پیجم کاری بوده لازمش دارم شنیدم لوگ اوت کنیم دوباره برمیگرده

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. تعداد فالو و آنفالو کردن در ساعت محدودیت دارد و 30 نفر را بیشتر نمی توانید فالو و آنفالو کنید. و احتمالا پیج شما غیر فعال شده است

 6. هدیه گفت:

  سلام خسته نباشید
  من اینیتاگرام را حذف کردم و باز نصب کردم رمز ورود را درست میزنم اما ارور میدهد با ارسال پیامک ارسال نمیشود و چون ایمیل دیگری بوده از این راه هم نمیتوانم استفاده کنم
  ممکنه من رو راهنمایی کنید؟
  سپاس

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام دوست عزیز. ما ویدئو بازگشت به کانت قبلی اینستاگرام را در این صفحه بروزرسانی کردیم. لطفا یکبار دیگر به این پیچ مراجعه کنید و با دیدن ویدئو مشکل خود را حل کنید.

 7. صادق گفت:

  با سلام .
  حساب کابری من توسط یک نفر بلاک شده است. آیا راهی است که از بلاک اون شخص خارج شوم.

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   با سلام. تنها راه برای خارج شده از بلاک یک نفر این است که به اکانت شخص دسترسی داشته باشید و یا از او بخواهید شما را از لیست Block Accounts خود حذف نماید. از اینکه پست آموزشی ما را تا انتها مطالعه نمودید از شما سپاسگزاریم.

 8. رضا گفت:

  سلام،حساب من فیشینگ شده بود.اومدم دوباره نصب کردم.الان هرکاری می کنم حساب قبلیم روپیدانمی کنم.لطفاکمکم کنیو

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   اگر در اینستاگرام حساب کاربری تان فیشینگ شد، این احتمال وجود دارد که نام کاربری یا آدرس ایمیل شما مرتبط با آن حساب تغییر کرده باشد. برنامه اینستاگرام را باز کنید، زیر قسمت log in ، گزینه ای تحت عنوان «get help signing in» به معنای «دریافت کمک برای ورود به اینستاگرام» وجود دارد. روی آن کلیک کنید و موضوع هک یا فیشینگ حساب کاربری خود را به اینستاگرام گزارش دهید.

 9. علی گفت:

  سلام
  من یه کامنتی گذاشته بودم زیر یه پست بعد مثله اینکه قوانین اینستگرام رو نقض کرده الان وقتی میرم تو اکانت میزنه ما کامنتت رو پاک کردیم چون … بعد من میزنم اوکی ولی هیچ اتفاقی نمیوفته بن شدم؟

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با کاربرد ترفندهای خاص خود امکان پذیر است. طبق تجربه ای که کاربران اینستاگرام از بلاک شدن داشته اند مشخص است وقتی صفحه ای بلاک می شود صاحب حساب دیگر قادر به انجام کارهایی مانند فالو کردن، لایک و کامنت گذاشتن نخواهد بود. وقتی شخصی به هر دلیل در اینستاگرام بلاک می شود، با عبارت Action Blocked روبرو می شود. بنابراین در صورتی که امکان فالو کردن، لایک و کامنت دیگر برای شما وجود ندارد، شما بلاک شده اید. برای رفع و خروج از مسدود شدن در اینستاگرم مقاله چگونگی خارج شدن از بلاک در اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

 10. حسین گفت:

  سلام من 2تا اکانت داشتم که یکی از آنها دیروز پاک شد لطفا بفرمایید که چطور می توانم آن را بر گردانم لطفا

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   لطفا بیشتر توضیح بدید. بگید که چطور پاک شده

 11. حسین گفت:

  سلام من 2تا اکانت داشتم که یکی از آنها دیروز پاک شد لطفا بفرمایید که چطور می توانم آن را بر گردانم لطفا

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   اگر پاک شدن یکی از اکانت های شما در اینستاگرام آگاهانه و اقدامی غیر عمد بوده است، در صورت دلخواه می توانید برای خود یک حساب کاربری دیگری بسازید. برای بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام خود در صورتی که اکانت شما به دلیلی غیر فعال، تعلیق و یا بلاک شده است باید مطابق با آنچه که در این پست توضیح داده ایم و یا همچنین چگونگی خارج شدن از بلاک در اینستاگرام عمل کنید.

 12. fafa گفت:

  سلام من میخواستم پسوردمو بفهمم چون فراموش کردم
  ولی پیجم بازه از طریق بازیابی هم میرم بازم نمیتونم که تغیرش بدم

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   اگر رمز عبور با پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید نگران نباشید، چرا که روش های مختلفی به منظور بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام و تغییر رمز اینستاگرام وجود دارند. براحتی وارد سایت اینستاگرام شوید و روی گزینه Log in کلیک کنید، سپس گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید و نام کاربری، آدرس ایمیل و یا شماره تلفنی که قبلاً اکانت را با آن ساخته اید را وارد کنید، اکنون با زدن تیک گزینه احراز هویت (I’m not a robot) بر روی Reset Password کلیک کنید. در مرحله بعد کمی منتظر بمانید تا از سمت اینستاگرام به آدرس ایمیل، و یا به شماره موبایل تان یک لینک یا پیامک ارسال شود. این پیام حاوی لینک بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام شما می باشد. روی Reset Password ضربه بزنید و رمز عبور خود را بازیابی کنید. همچنین امکان پيدا كردن پسورد اينستاگرام توسط مديريت رمزها در مرورگر نیز وجود دارد.

 13. بهرام گفت:

  سلام عرض میکنم مهندس خسته هم نباشید بخاطر این راهنمایی ممنون وسپاسگزارم والبتّه بخاطر فایل صوتی و آموزنده یک تبلت هست که نرم افزارش پریده ممکنه بفرمایید چقدر خرج داره
  ممنونم رمضانی

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   از اینکه حوصله کردید و مطلب بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را تا انتها مطالعه نمودید تشکر و سپاسگزاری می کنیم. در مورد مشکل نرم افزاری که برای تبلت شما پیش آمده است می توانید با شماره تلفن 02167319 در ساعات اداری تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیر ما راهنمایی و مشاوره رایگان را به شما ارائه نمایند.

 14. زهرا گفت:

  سلام اگه یادمون نباشه که با کدوم شماره یا ایمیل وارد شدیم میشه کاریش کرد؟

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. می توانید به قسمت ادیت پروفایل مراجعه کنید و از آنجا مشاهده کنید

 15. بهناز گفت:

  سلام دخترم اینستارونصب کرده ودوتاپیج زده وعکس وفیلم گذاشته واینستاروحذف کرده حالاکه متوجه شدیم نمیتونیم وارداینستاش بشیم نه رمزی یادشه نه مشخصه چجوری ساخته
  ممنون میشم جواب بدید

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. اگر یوزر و نام کاربری رو دارید می توانید از طریق گوشی که اکانت رو ساخته بازگردانی کنید. برای راهنمایی بیشتر با شماره تلفن 02167319 واحد شبکه های اجتماعی تماس بگیرد

 16. hossein گفت:

  سلام پیج قبلی مو چندبار با گوشی های مختلف باز کردم ولی الان گوشی مو عوض کردم ایدی و پسفرد رو وارد میکنم مینویسه پسورد اشتباه هست ولی با همین پسورد قبلا باز میشد الان بالا نمیاره 🙁

  1. علی گفت:

   س من پسوردم رو فراموش کردم و قبلا ازطریق ایمیل به حساب خودم دست پیدا میکردم ولی الا نمیتونم به حسابم برم

 17. س گفت:

  سلام من میخواسم به اکانت قبلیم وارد شم اشتباهی باز یه اکانتی باز کردم حالا هر چقدر از اون خارج میشم و میخوام اکانت قبلیم پیدا کنم نمیشه و باز این اکانته میاد چیکار کنم

  1. تحریریه کوک موبایل گفت:

   سلام. تلگرام شما را به عنوان فرد غیر مجاز برای ورود به اکانت تلگرام که به اشتباهی وارد شده اید می شناسد. به تلگرام پیام بدهید و این موضوع را توضیح دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی