اخبار فناوری

HMD Global و نامگذاری گوشی های هوشمند نوکیا

HMD Global و نامگذاری گوشی های هوشمند نوکیا

شرکت HMD Global نامگذاری گوشی های هوشمند نوکیا را گیج کننده می داند

شرکت HMD Global که مسئولیت گوشی های هوشمند نوکیا را به عهده دارد، همه ساله ده ها دستگاه جدید را راه اندازی کرده و هر سطحی از قیمت را پوشش می دهد. با توجه به اینکه شرکت در هر سال، گوشی های بیشتری را راه اندازی می کند، بنابراین پیگیری آنها با گذشت زمان مشکل تر می شود.

در این راستا چنانچه شرکت از یک طرح نامگذاری واضحی برای گوشی های متعدد خود استفاده نکند، قطعا مشتریان سردرگم خواهند شد. شرکت HMD Global معتقد است که در پوشش دهی انواع سطوح قیمت برای گوشی های هوشمند به خوبی عمل کرده است، اما در عین حال اذعان دارد که چندان در طرح نامگذاری واضح گوشی ها برای مشتریان موفق نبوده است.

پراناک شروف، معاون مدیر عامل شرکت HMD Global، به Gadgets360 گفت که حتی اگر شرکت او حداقل 12 گوشی هوشمند جدید را در هند راه اندازی کند، اما همچنان در شفاف سازی این نمونه کارها برای مصرف کنندگان، ناکارآمد است.

“ما این شفاف سازی را در مورد محصولاتمان، به مصرف کنندگان و به طور کلی به همه بدهکاریم. اگر ما در این رابطه به وضوح عمل نکرده ایم، پس این امر چیزی است که باید برای بهتر شدن آن تلاش کنیم.”

اگر چه شرکت فنلاندی HMD Global سعی کرد کنوانسیون نامگذاری را در طول مسیر تنظیم کند اما مشتریان هنوز هم از تفاوت های بسیار بین گوشی های Nokia 3 و Nokia 3.1، و یا Nokia 8 و Nokia 8.1  آگاه نیستند.

Nokia 5.2 و Nokia 6.2 به زودی رونمایی می شود

اما خبر خوب این است که شرکت HMD Global برای حل این مسئله مهم، تصمیم گیری می کند و استراتژی شرکت شامل یک طرح نامگذاری واضح تر است که به مشتریان برای شناسایی گوشی هایی که می خواهند، کمک می کند.


کوک موبایل در رسانه ملی