اخبار فناوری

Accu​Battery بهترین برنامه مانیتور باطری

AccuBattery مانیتوری برای نمایش طول عمر باطری گوشی های اندرویدی…

به نظر مهم ترین دغدغه کاربران گوشی های هوشمند سرعت خالی شدن باطری های گوشی شان است.

AccuBattery مانیتوری برای نمایش طول عمر باطری گوشی شما است. با استفاده از این App شما می توانید طول عمر باطری گوشی خود را بیشتر کنید.

 بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند دوست دارند که تنها در طول روز یکبار گوشی خود را شارژ نمایند.بسیاری از کاربران بعد از یک سال از استفاده از گوشی هوشمند خود می بینند که گوشی آنها به سرعت اوایل شارژ نمی شود. در بسیاری موارد دیگر گوشی بسیار سریعتر از قبل شارژ خود را خالی  می کند. تمام این دلایل برای کاربران گوشی های هوشمند کافی است تا به دنبال برنامه ای برای طولانی تر کردن عمر گوشی های هوشمند خود بگردند. AccuBattery جدیدترین و کاراترین برنامه مانیتور عمر باطری  برای گوشی های اندروید است. این برنامه حتی جدیدترین گوشی های اندروید مثل گوگل پیکسل ،گلکسی اس ۷ و … را نیز پشتیبانی می کند. این برنامه هوشمند با استفاده از دقت بالا جلوی شارژ کامل گوشی شما را می گیرد. شارژ کردن گوشی تا آخرین حد مجاز آن ؛عمر باطری را کم می کند و در طولانی مدت ظرفیت باطری را می کاهد. این اواخر دیده شد  که شرکت هایی مثل Xperia XZ  و  Xperia X Compac  از متدهایی برای طولانی کردن عمر باطری گوشی استفاده کرده اند. در این روش شب هنگام که گوشی مدام در شارژ است فرآیند شارژ را کند می کند و ار شارژ شدن تمام و کمال گوشی طی شب جلوگیری می کند. AccuBattery  گوشی شما را تا حدود ۸۰ درصد شارژ می کند. این برنامه با استفاده از یک سری ابزارهای هوشمند  میتواند رسیدن تا این سطح شارژ را به اطلاع کاربر رساند. بعد از اعلام این سطح شارژ شما می بایست گوشی خود را از شارژ بکشید.با استفاده از این روند شما می توانید تا ۵۰۰ دوره باطری گوشی خود را شارژ نمایید.

 این برنامه برخی از هشدارهای روی صفحه نمایش را نیز داراست. زمان روی صفحه نمایش،متوسط شارژ و آنچه برنامه  برای انجام دادن از شما توقع دارد.

 میتوانید AccuBattery را همین الان دانلود کنید…


کوک موبایل در رسانه ملی