ترفند, ترفند آیفون

فعال سازی Animoji روی آیفون ها و آیپدها

 Animoji یکیاز جذاب ترین برنامه های بومی روی آیفون 10 است.  اپل این برنامه ی جذاب را به همراه سخت افزار منحصر به فرد به کار گرفته شده روی iPhone X یعنی FaceID و صفحه نمایش OLED اج معرفی کرد. بسیاری از کاربران با شنیدن این مطلب که Animoji به همراه آیفون 10 معرفی شده است، حس می کنند که تنها دارندگان آیفون های X می توانند ایموجی های انیمیشنی را روی آیفون خود داشته باشند .

هر چند که اپل نیز ادعا کرده است که Animoji  ها را تنها می توان روی iPhone X داشت، با این حال می توان این ادعای اپل را تا حدی واقعی دانست.  اگر کوک موبایل را همراهی کنید خواهید دید که قصد داریم در این پست روشی را به شما آموزش دهیم که با به کار بستن آن می توانید روی هر آیفون و آیپدی که با سیستم عامل iOS 11 سازگار است، این ایموجی های کارتونی را نصب کرده و از آنها استفاده کرده و لذت ببرید.  با استفاده از به کار بستن این ترفند بر روی یک آیفون X ، نمی توانید Animoji اورجینال آیفون X را تغییر دهید چرا که دوربین به کار رفته در ساخت آیفون X،  دارای ویژگی عمق حقیقی است که قبل از این مدل گوشی اپل، آن را روی هیچ کدام از دیگر گوشی های اپل ندیده بودیم. در عوض  با استفاده از یک دوربین سلفی ساده می توان ژست های صورت را شبیه سازی کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا ترفند فعال سازی Animoji روی گوشی های آیفون و آیپد را گام به گام آموزش ببینید. برای این منظور لازم است 6 گام را همراه با کوک موبایل باشید.

آموزش فعال سازی Animoji روی گوشی های آیفون و آیپدها

قبل تر هم گفتیم که برای فعال سازی Animoji  روی آیفونی به غیر از iPhone X لازم است گوشی و یا تبلتی داشته باشید که روی آن سیستم عامل iOS 11 نصب شده باشد. اگر روی آیفون شما iOS 11 نصب است، می توانید Animoji جذاب را روی گوشی و تبلت خود نصب کرده و استفاده کنید. برای این منظور مسیر زیر را طی نمایید:

گام اول: برنامه ی Supermoji را از App Store دانلود کنید. این برنامه به صورت رایگان روی اپ استور قرار دارد و 6 شخصیت انیمیشنی را برای استفاده برنامه ی Animoji  در اختیار کاربران قرار می دهد.این شخصیت ها عبارتند از: پاندا، روباه، سگ،  مرغ،  صورت آلین و نیز پووپ مشهور…!

گام دوم:  برنامه ی Message را باز کنید.

گام سوم: یکی ازمخاطبانتان را که دارای گوشی با سیستم عامل iOS  است، انتخاب کنید. تنها کاربرانی که دارای گوشی و تبلت اپل هستند و از طرفی دارای اکانت اپل آی دی باشند، می توانند iMessage را دریافت کنند. برای این منظور یک مکالمه ی موجود را باز کنید و یا یک صفحه ی تکست جدید را باز کنید.

گام چهارم: روی آیکون اپ استور iMessage تپ کنید و یا با پیدا کردن یکی از ایموجی های نمایش داده شده در پایین صفحه همانطور که در شکل نمایش داده شده است، این ایموجی را فعال کنید . در واقع شما با تپ کردن روی این گزینه می توانید ویژگی Animoji افترمارکت را فعال کنید.

فعال-سازی-Animoji-روی-آیفون-و-آیپد1

گام پنجم: با استفاده از پیکان های به سمت راست و چپ ایموجی کارتونی مد نظر خود را انتخاب کنید.

گام ششم: یک بار روی گزینه ی Animoji View Finder  تپ کنید تا اسنپ شات فرستاده شود و یا می توانید ViewFinder را لمس کرده و انگشت را روی آن نگه دارید تا کلیپی را ذخیره کنید. هر زمانی که کلیپی که در حال ضبط آن هستید، به اتمام رسید انگشت خود را از روی صفحه بردارید. با این کار ضبط کلیپ پایان داده می شود و کلیپ برای مخاطبی که او را انتخاب کرده بودید، ارسال می شود.

نکته:  مطمئنا به دلیل اینکه دوربین سلفی آیفون هایی به جز آیفون X، دارای قابلیت عمق واقعی نیستند نمی توان کیفیتی دقیقا مشابه با نمونه ی iPhone X  را انتظار داشت. با استفاده از این ترفند نمی تواند حرکات پیچیده صورت را روی ایموجی ها اعمال کنید، برای مثال اگر مقابل دوربین چشمک بزنید، این چشمک روی ایموجی کارتونی اعمال نمی شود چرا که دارای پیچیدگی بالایی برای پردازش است. با این حال این ایموجی ها نزدیک ترین نمونه به ایموجی های انیمیشنی iPhone X هستند و با استفاده از ترفند آموزش داده شده می توانید  کارکرد Animoji روی آیفون X را تجربه کنید.

 

کوک موبایل در رسانه ملی