ترفند شیائومی

چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را فعال کنیم؟

چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را فعال کنیم؟

چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را فعال کنیم؟ فضای دوم در دستگاه های شیائومی چه کاربردی دارد و اگر خوشمان نیامد، چطور آن را غیرفعال کنیم؟ در ادامه، به تشریح ویژگی‌ها و مشکلات مرتبط با فضای دوم یا Second Space در دستگاه‌های شیائومی می‌پردازیم و نحوه حذف این فضا را توضیح خواهیم داد.

رابط کاربری MIUI Xiaomi یکی از پرطرفدارترین رابط‌های کاربری برای دستگاه‌های اندروید در سراسر جهان محسوب می‌شود. این رابط کاربری با طراحی زیبا و ویژگی‌های جذاب و منحصر به فرد خود، به کاربران امکانات فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. به عنوان یک نمونه، قبل از اینکه نسخه ۱۰ از سیستم عامل اندروید عرضه شود و حالت تیره، فراگیر شود، در نسخه MIUI 10 که بر اساس اندروید ۹ Pie توسعه یافته بود، حالت تیره در دسترس بود.

برای خرید گوشی شیائومی به فروشگاه کوک موبایل مراجعه کنید.

امروزه، افراد سعی می کنند، مسائل شخصی و خانوادگی خود را از مسائل کاری جدا کنند. معمولاً ایمیل‌ها، تماس‌های تلفنی و اپلیکیشن‌های مرتبط با کار را از حریم خصوصی خود جدا نگه می دارند. بسیاری از کاربران ممکن است با این مسئله مواجه شوند.

همچنین بخوانید: حالت ایمن گوشی شیائومی چیست؟

اکثر ما دو دستگاه جداگانه برای مسائل کاری و مسائل شخصی خود داریم. این اقدام باعث می‌شود تا اطلاعات و برنامه‌های هر دو محیط از هم جدا بمانند و با یکدیگر تداخل نداشته باشند. ویژگی “کاربران” که در اندروید نسخه ۵.۰ به نام “آب نبات چوبی” معرفی شده است، به چند کاربر امکان می‌دهد تا به یک دستگاه اندرویدی به صورت همزمان دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. در این حالت، اطلاعات، فایل‌ها و برنامه‌ها به اشتراک گذاشته نمی‌شوند و به هر کاربر این امکان را می‌دهد تا از یک فضای خصوصی جداگانه بهره‌برداری کند.

البته در گوشی‌هایی که از رابط کاربری MIUI استفاده می‌کنند، تجربه کاربری به نحوی تغییر می‌کند. شیائومی در رابط کاربری خود ویژگی کاربران را غیرفعال سازی کرده و جایگزین آن گزینه “Second space” را قرار داده است. این امکان به کاربران این امکان را می‌دهد تا در یک گوشی، دو محیط و فضای جداگانه را تجربه کنند. با فضای دوم شیائومی، افراد می‌توانند از دو محیط کاملاً مجزا برای نصب اپلیکیشن‌های مختلف، استفاده از تم‌های مخصوص با لانچرهای متفاوت، مدیریت فایل‌ها و گالری‌های خود یا حتی انتقال آنها بین دو فضای مختلف در گوشی خود استفاده کنند.

کاربرد Second space در فضای گوشی شیائومی

کاربرد Second space

برنامه‌ها، تم‌ها، گالری و هر چیز دیگری در این دو محیط به صورت کاملاً جداگانه در دسترس هستند و از نظر نرم‌افزاری با داشتن فضای دوم شیائومی، انگار شما دو گوشی مجزا را در یک بدنه گوشی در اختیار دارید.

این یعنی، اگر تلفن همراه خود را به دوستتان بسپارید و او رمز عبور یا الگوی ورود به یکی از بخش‌ها را بداند، تنها قادر خواهد بود آن بخش خاص را باز کند. او به هیچ وجه به بخش‌های دیگر دسترسی ندارد، این وضعیت امنیت و حفظ حریم خصوصی شما را تضمین می‌کند. تنها نکته این است که یک نماد کوچک در نوار وضعیت نمایش داده می‌شود تا به شما اطلاع دهد که از بخش‌های دیگر استفاده می‌شود. بنابراین، شما می‌دانید که برخی موارد پنهان شده‌اند، اما قادر به انجام هیچ کاری در این خصوص نیستید.

در ادامه، ما به شرح نحوه فعال‌سازی فضای دوم در گوشی شیائومی می‌پردازیم.

فعال‌سازی فضای دوم گوشی شیائومی چگونه انجام می‌شود؟

زمانی که شما یک فضای دوم ایجاد می‌کنید، نرم‌افزار گوشی به‌طور دقیقاً مشابه زمانی است که گوشی به تازگی از جعبه بیرون آمده یا از نو ریست فکتوری شده و فقط برنامه‌های از پیش نصب شده در دسترس شما قرار دارد.

به طور پیش‌فرض، کاربری که از سیستم عامل MIUI استفاده می‌کند، به عنوان مالک فضای اول (First Space) شناخته می‌شود و در نتیجه مسئولیت مدیریت این فضا را داراست. همچنین، فضای دوم (Second Space) همان‌طور که از نامش پیداست، یک فضای جدید و کاملاً جدا از فضای اول را در گوشی خود ایجاد می‌کند و هیچ گونه اطلاعاتی از فضای اول در آن نمی‌آید. با این حال، امکان انتقال اطلاعات از فضای اول به فضای دوم نیز وجود دارد، و این کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از گزینه‌هایی که در فضای دوم شیائومی در دسترس است، اطلاعات خود را انتقال دهند.

برای فعال‌سازی فضای دوم در دستگاه شیائومی، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا به تنظیمات دستگاه خود بروید و سپس به بخش “ویژگی‌های ویژه” (Special Features) رفته و روی گزینه “فضای دوم” (Second Space) ضربه بزنید.

گزینه "فعال‌سازی فضای دوم" (Turn on Second Space) را انتخاب کنید

گزینه “فعال‌سازی فضای دوم” (Turn on Second Space) را انتخاب کنید

2- در این مرحله، گزینه “فعال‌سازی فضای دوم” (Turn on Second Space) را انتخاب کنید.

3- سپس روی گزینه “ادامه” (Continue) کلیک نمایید.

4- حالا باید یکی از دو گزینه “استفاده از رمز عبور” (Using a password) یا “استفاده از شورتکات” (Using a shortcut) را برای جابجایی بین فضای اول و دوم انتخاب کنید. اگر مایل به ورود به فضای دوم با استفاده از رمز عبور هستید، “استفاده از رمز عبور” را انتخاب کنید. در غیر این صورت، اگر ترجیح می‌دهید با استفاده از یک شورتکات (یا آیکونی در میان برنامه‌ها) به فضای دوم بروید، “استفاده از شورتکات” را انتخاب نمایید.

البته توصیه می‌شود از رمز عبور برای امنیت بیشتر استفاده کنید. سپس بر روی دکمه “ادامه” (Continue) کلیک کنید.

5- در مرحله بعد، باید رمز عبور برای فضای دوم را تنظیم کنید. برای انجام این کار، روی گزینه “تنظیم حالا” (Set now) در پایین صفحه کلیک نمایید.

روی گزینه "تنظیم حالا" (Set now) در پایین صفحه کلیک نمایید.

روی گزینه “تنظیم حالا” (Set now) در پایین صفحه کلیک نمایید.

6- در این مرحله، ابتدا باید رمز عبور فضای اول (فضایی که در حال استفاده از آن هستید) را وارد نمایید و سپس روی “بعدی” (Next) کلیک کنید.

7- سپس باید رمز عبوری برای فضای دوم تعیین کنید. توجه داشته باشید که این رمز عبور باید با رمز عبور فضای اول متفاوت باشد. پس از وارد کردن رمز عبور، روی “ادامه” (Continue) کلیک کنید. سپس باید دوباره این رمز عبور را وارد کنید تا تأیید شود و سپس روی “تأیید” (OK) کلیک نمایید.

8- به علاوه، ممکن است از شما خواسته شود اثر انگشت را نیز تنظیم کنید. اگر تمایل دارید این کار را انجام دهید، روی گزینه “تنظیم حالا” (Set now) کلیک کنید. در غیر این صورت، می‌توانید گزینه “رد کردن” (Skip) را انتخاب کنید تا از این مرحله عبور کنید.

روی گزینه "تنظیم حالا" (Set now) کلیک کنید

روی گزینه “تنظیم حالا” (Set now) کلیک کنید

9- حالا فضای دوم شیائومی ساخته شده و شما می‌توانید وارد آن شوید. در این فضا هیچ داده شخصی یا برنامه‌ای وجود ندارد و دستگاه شبیه به یک گوشی تازه راه‌اندازی شده است. می‌توانید هر برنامه‌ای که بخواهید نصب کرده و مانند یک گوشی جدید از آن استفاده نمایید.

باید به خاطر داشت که این قابلیت تنها در گوشی‌های شیائومی برای ایجاد فضای دوم قابل استفاده است، و در واقعیت ایجاد فضای سوم امکان‌پذیر نیست.

ممکن است این سوال مطرح شود که آیا این ویژگی فقط در گوشی‌های شیائومی موجود است یا آیا در گوشی‌های دیگری نیز فضای دوم وجود دارد؟ همانطور که اشاره شد، اندروید این قابلیت را در نسخه ۵ معرفی کرده و پشتیبانی از این قابلیت در برندهای مختلف نیز وجود دارد.

فضای دوم در کدام گوشی‌های شیائومی پیدا می شود؟

تمام گوشی‌هایی که از رابط کاربری MIUI 8 یا نسخه‌های بالاتر آن پشتیبانی می‌کنند، از قابلیت فضای دوم شیائومی بهره مند هستند.

با حافظه دوم شیائومی بیشتر آشنا شوید

فضای دوم شیائومی، در واقع همان حافظه‌ی داخلی گوشی است که به‌صورت مشترک بین فضای اصلی و دوم تقسیم می‌شود. به عنوان مثال، اگر گوشی شما دارای 4 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی باشد، این فضا به‌صورت مشترک بین فضای اصلی و فضای دوم تقسیم می‌شود.

شما می‌توانید مقدار فضای استفاده شده توسط هر یک از این دو فضا را از طریق مسیر “تنظیمات > ذخیره‌سازی” بررسی نمایید.

فضای دوم شیائومی

فضای دوم شیائومی

فعال کردن فضای دوم برای گوشی هایی که از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند

برای مدل هایی که فضای دوم را پشتیبانی نمی کنند، چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را فعال کنیم؟

در صورتی که مدل گوشی شیائومی شما از گزینه “فضای دوم” (Second Space) پشتیبانی نمی‌کند، می‌توانید با استفاده از برنامه‌های شخص ثالث از این قابلیت بهره‌برداری کنید.

فعال کردن فضای دوم برای گوشی هایی که از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند

فعال کردن فضای دوم برای گوشی هایی که از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند

اینجا یک راهنمای کوتاه برای دانلود و استفاده از این برنامه‌ها آمده است:

 • ابتدا برنامه “Shortcut Maker” را از فروشگاه گوگل پلی دانلود و نصب کنید.
 • سپس وارد برنامه شوید و به قسمت “فعالیت‌ها” (Activities) بروید.
 • در قسمت جستجو، عبارت “Second Space” را تایپ کنید.
 • اولین گزینه‌ای که در پنجره کشویی باز شده است را انتخاب کرده و بر روی “ایجاد میانبر” (Create Shortcut) کلیک کنید.
 • میانبر این گزینه در منوی شما ایجاد خواهد شد، و از طریق آن می‌توانید به فضای دوم گوشی‌تان وارد شوید.

نحوه مخفی کردن نوتیفیکیشن فضای اصلی از فضای دوم گوشی شیائومی

برای پنهان کردن اعلان‌های فضای اصلی از فضای دوم گوشی شیائومی، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد “تنظیمات” (Settings) گوشی شوید.
 • به بخش “فضای دوم” (Second Space) بروید.
 • گزینه “نمایش اعلان‌ها از فضای اول” (Show notifications from First space) را پیدا کنید و آن را غیرفعال کنید.
گزینه "نمایش اعلان‌ها از فضای اول" (Show notifications from First space) را غیرفعال کنید

گزینه “نمایش اعلان‌ها از فضای اول” (Show notifications from First space) را غیرفعال کنید

با این کار، اعلان‌هایی که در فضای اصلی دریافت می‌شوند، در فضای دوم نمایش داده نخواهند شد. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا دو فضای کاربری را از یکدیگر جدا کنید.

آیا تماس‌ها و پیام‌ها در فضای دوم شیائومی مشترک هستند؟

لطفاً توجه داشته باشید که پیام‌ها و تماس‌های تلفنی بین دو فضای مشترک به اشتراک گذاشته شده‌اند و بدون توجه به اینکه در کدام فضا هستید، می‌توانید آنها را دریافت نمایید. از آنجا که مخاطبان شما در این دو فضا جداگانه ذخیره شده‌اند، نام مخاطب به تطابق با اطلاعات موجود در همان فضا نمایش داده می‌شود. به علاوه، تمامی فایل‌ها و داده‌های شما، از جمله عکس‌ها، ویدئوها و اسناد به صورت مجزا و جداگانه ذخیره می‌گردند.

انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم شیائومی

انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم شیائومی

انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم شیائومی

در ادامه به توضیح نحوه انتقال فایل‌ها از فضای اصلی به فضای دوم مرتبط با شیائومی خواهیم پرداخت.

به طور پیش‌فرض، دو فضا فقط اطلاعات مربوط به برنامه‌های پیش‌نصب شده و تاریخچه‌ی تماس‌ها را به اشتراک می‌گذارند و هیچ یک از موارد دیگر، از جمله برنامه‌های دانلود شده، اطلاعات مرتبط با برنامه‌ها مانند حافظه‌ی کش و تاریخچه‌ی آنها، مخاطبین و فایل‌های چندرسانه‌ای از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، صداها و غیره، در این دو فضا مشترک نمی‌شوند.

دستگاه‌های شیائومی امکان انتقال فایل‌ها، تصاویر و مخاطبین از فضای اول به فضای دوم را براحتی فراهم می‌کنند. بدین ترتیب، برای دسترسی به اطلاعات یا فایل‌های خاصی، نیازی به جابه‌جا شدن بین دو فضا نیست. این فرآیند به این صورت انجام نمی‌شود که بتوانید از هر دو فضا به یک فایل مشخص در حافظه دسترسی داشته باشید. به جای آن، اگر یک فایل را از فضای اول به فضای دوم منتقل کنید، در واقع، یک نسخه کپی از آن فایل در هر دو فضا ذخیره می‌شود.

عملاً، با انتقال یک فایل از فضای اول به فضای دوم در دستگاه شیائومی، یک نسخه کپی از فایلی که ابتدا در فضای اول بوده ایجاد می‌شود. این نسخه کپی دقیقاً حجم معادل فایل اصلی را اشغال می‌کند و حذف کردن آن از یکی از دو فضا منجر به حذف فایل از هر دو فضا نمی‌شود.

برای منتقل کردن فایل‌ها از فضای اول به فضای دوم، می‌توانید این مراحل را اجرا کنید:

 • ابتدا به تنظیمات دستگاه خود بروید و گزینه “Second Space” را انتخاب کنید.
 • سپس روی “Move data” کلیک کنید. اگر سیستم از شما رمز عبور را درخواست کند، پسورد حساب اصلی خود را وارد کنید.
 • فایل‌هایی که می‌خواهید منتقل کنید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای انتقال عکس‌ها، روی گزینه “Import Photos” کلیک کنید و برای انتقال مخاطبین گوشی، روی گزینه “Import Files” کلیک کنید.

انتقال برنامه به فضای دوم شیائومی

همانگونه که ممکن است بدانید، منتقل کردن برنامه به فضای دوم در دستگاه شیائومی امکان‌پذیر است. حتی اگر شما یک اپلیکیشن را از فضای اصلی به فضای دوم کپی کنید، لطفاً به یاد داشته باشید که تنها فایل برنامه کپی می‌شود و اطلاعات آن به طور خودکار منتقل نمی‌شوند. برای استفاده از برنامه در فضای دوم، باید در ابتدا وارد برنامه شوید و با حساب کاربری خود در فضای دوم وارد شوید. سپس مجوزهای مورد نیاز را به این حساب کاربری اختصاص دهید.

در صورت فراموشی رمز فضای دوم گوشی شیائومی، چه کنیم؟

اگر به هر دلیلی رمز عبور فضای دوم دستگاه شیائومی خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید. برای بازیابی رمز عبور، کافیست به گزینه “Forgot password” کلیک کنید و سپس گزینه “Continue” را انتخاب کنید تا درخواست بازیابی رمز عبور فضای اصلی یا اصلی شما انجام شود. در ادامه، می‌توانید رمز عبور حساب کاربری Mi خود را تعیین کرده و سپس روی گزینه “OK” کلیک کنید تا این تغییرات اعمال شوند.

روش انتقال اطلاعات از Second Space شیائومی به فضای اصلی

ممکن است لازم باشد که بعضی از اطلاعات و فایل‌ها از فضای دوم (Second Space) دستگاه شیائومی به فضای اصلی (Main Space) منتقل کنید. در ادامه، نحوه انتقال این داده‌ها از فضای دوم به فضای اصلی را شرح خواهیم داد:

 • ابتدا، به فضای دوم دستگاهتان بروید. برای این کار، تنظیمات (Settings) را باز کنید.
 • در منوی تنظیمات، گزینه “Second Space” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا وارد فضای دوم شوید.
 • حالا در فضای دوم، گزینه “انتقال داده‌ها” یا “Move Data” را انتخاب کنید. در صورتی که فضای اصلی دستگاه شما با گذرواژه (رمز) محافظت شده باشد، ابتدا باید گذرواژه را وارد کرده تا اجازه انتقال فایل‌ها به فضای اصلی داده شود.
 • حالا شما با چندین گزینه روبرو خواهید شد. می‌توانید گزینه “وارد کردن” یا “Import” را انتخاب کنید تا به اطلاعات و فایل‌های فضای دوم دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را به فضای اصلی منتقل کنید.
 • بعد از انتخاب گزینه Import، می‌توانید فایل‌ها و اطلاعات مورد نظر خود را از فضای دوم به فضای اصلی شیائومی منتقل کنید.

با انجام این مراحل، اطلاعات و فایل‌هایتان به سادگی از فضای دوم به فضای اصلی دستگاه شیائومی منتقل می‌شوند.

چگونه فضای دوم را حذف کنیم

نحوه غیرفعال‌سازی فضای دوم گوشی شیائومی

نحوه غیرفعال‌سازی فضای دوم گوشی شیائومی

در صورت نیاز به غیرفعال‌سازی فضای دوم گوشی شیائومی خود، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • وارد تنظیمات گوشی شوید.
 • به قسمت “قابلیت های ویژه” (Special Features) بروید.
 • بر روی گزینه “فضای دوم” (Second Space) کلیک کنید.
 • گزینه “حذف فضای دوم” (Delete Second Space) را انتخاب کنید.
 • روی “ادامه” (Continue) کلیک کنید و غیرفعال‌سازی فضای دوم گوشی شیائومی خود را با وارد کردن رمز عبور یا الگو تأیید کنید.
 • گزینه مناسب برای انتقال به فضای اصلی را انتخاب کنید و روی “ادامه” (Continue) بزنید تا فضای دوم به طور کامل پاک شود.

با انجام این مراحل، شما می‌توانید فضای دوم گوشی شیائومی خود را به طور کامل غیرفعال کرده و به فضای اصلی بازگردید.

کاربردهای فضای دوم در گوشی‌های شیائومی

فعال‌سازی فضای دوم در گوشی‌های شیائومی مزایا زیادی دارد. Second Space به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های خود را محافظت کرده و حریم خصوصی خود را حفظ کنید. این قابلیت عملاً به شما اجازه می‌دهد تا دو گوشی، با تنظیمات، برنامه‌ها و پیکربندی‌های جداگانه، داشته باشید.

با فعال کردن فضای دوم در گوشی شیائومی، شما می‌توانید برنامه‌های مختلفی مثل گالری، اعلان‌ها و دیگر برنامه‌های سیستم را دوباره تنظیم کنید و استفاده کنید. Second Space شباهت زیادی به مفهوم کاربر مهمان دستگاه یا داشتن یک نمایه دوم برای مواقعی دارد که نیاز است گوشی را به کسانی مثل کودکان تحویل دهید. همچنین، می‌توانید این فضا را به عنوان محیط خصوصی خودتان نیز تنظیم کنید، بنابراین استفاده‌ی آن کاملاً به اختیار شماست.

فضای دوم در شیائومی به شما اجازه می‌دهد یک برنامه خاص را با تنظیمات و اطلاعات مختلف نصب کنید. اگرچه این ویژگی اصلی برای نصب دو نسخه از یک برنامه نیست، اما این امکان را به شما می‌دهد که از یک گوشی هوشمند با دو حساب کاربری متفاوت استفاده کنید. اگر به نصب دو برنامه مشابه در دو فضای مجزا نیاز دارید، باید بین دو فضای مختلف جابجا شوید.

معایب و مشکلات فضای دوم شیائومی

اگرچه تا به اینجا درباره چگونگی فعال‌سازی فضای دوم شیائومی صحبت کرده‌ایم، اما به شدت توصیه می‌شود که از این قابلیت استفاده نکنید و به جذابیت آن فریب نخورید.

با فعال‌سازی فضای دوم شیائومی، یک محیط کاملاً جدید در داخل گوشی شما ایجاد می‌شود که انگار دوباره سیستم‌عامل اندروید را روی دستگاه نصب کرده‌اید و اکنون دو سیستم‌عامل در یک گوشی وجود دارد.

این امر به طور قابل توجهی کارایی دستگاه را کاهش می‌دهد و حتی با سخت‌افزار پرقدرت، هنوز هم به کندی در کارکرد دستگاه ختم می‌شود.

علاوه بر این، بعد از آپدیت‌های اخیر رابط کاربری شیائومی (پس از معرفی MIUI 12)، فضای دوم با مشکلات و باگ های متعددی روبرو شده و تقریباً تمام کاربرانی که از این ویژگی استفاده می‌کردند، با مشکلاتی مواجه شده‌اند. ایراداتی از جمله عدم عملکرد فضای دوم، انتقال ناگهانی بین دو فضا، مشکل در نصب برنامه‌های جدید، عدم اجرای برخی از برنامه‌ها در یکی یا هر دو فضا، وجود باگ‌های نرم‌افزاری مختلف و بدتر از همه، از دست رفتن اطلاعات مهمی که در حافظه گوشی ذخیره شده بودند.

برای حل اغلب این مشکلات، راه حل‌های منحصر به فردی وجود ندارد، و اصولاً آخرین گزینه برای رفع آن‌ها انجام ریست فکتوری بر روی گوشی است. با این حال، ممکن است یکی از روش‌های زیر به شما کمک کند و نیازی به ریست فکتوری نداشته باشید.

 • ری‌استارت کردن گوشی
 • آپدیت نرم‌افزار
 • به‌روزرسانی لانچر

سخن پایانی

دستگاه‌های شیائومی دارای قابلیتی به نام “فضای دوم” هستند که به کاربران اجازه می‌دهند دو محیط کاملاً جداگانه برای نصب اپلیکیشن‌های مختلف، استفاده از تم‌های متفاوت با لانچرهای متفاوت، دسترسی به فایل‌ها و گالری‌های خود، یا حتی اشتراک اطلاعات بین دو فضای مجزا از گوشی را فراهم کنند.

برای فعال کردن فضای دوم در دستگاه شیائومی خود، به قسمت تنظیمات گوشی بروید و گزینه “Second Space” را انتخاب کنید. سپس “Turn On Second Space” را فعال کرده و توضیحات مربوط به فضای دوم را مطالعه کنید. در مرحله بعد، روشی را که ترجیح می‌دهید برای ورود به فضای دوم انتخاب کنید. پس از انجام این مراحل، به فضای دوم گوشی شیائومی وارد خواهید شد.

در بالا هر آنچه که باید در مورد چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را فعال کنیم؟ بدانید را توضیح دادیم. لطفا اگر در این خصوص تجربه دارید و یا راهکار دیگری بلدید، آن را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *