ترفند, ترفند شبکه های اجتماعی, سوالات رایج, سوالات رایج اینستاگرام

7 اپلیکیشن رایگان دانلود از youtube و اینستاگرام

چگونه کلیپ های Youtube را دانلود کنم؟

همانطور که می دانید youtube سایتی است که در آن افراد کلیپ ها جذاب و یا آموزشی و یا … خود را به صورت رایگان آپلود می کنند و شما می توانید داخل آن سرچ کنید، کلیپ و یا فیلم مد نظر خود را پیدا کنید. ولی این سایت برای معدودی از کلیپ های خود قابلیت ذخیره به صورت آفلاین را قرار داده و در داخل سایت و در زیر کلیپ ها نمی توانید گزینه ذخیره و یا دانلودی مشاهده کنید. به عبارتی این سایت به کاربران خود اجازه ذخیره کلیپ ها را بر روی سیستم و یا گوشی را نمی دهد.

در پاسخ به سئوالات بسیاری از کاربران و مخاطبان سایت کوک موبایل، در این مقاله نحوه دانلود از سایت youtube و اینستاگرام و سایر سایت ها را توضیح می دهیم. دیگر دانلود از سایت هایی که نمی توانستید از آن ها دانلود کنید دیگر کار سختی نیست!!

در هیچ کجای اینترنت اپلیکیشن رسمی توسط این سایت ها برای دانلود کلیپ های داخل سایت  پیدا نخواهید کرد. در این مقاله 7 اپلیکیشن رایگان که بهترین اپلیکیشن های دانلود کلیپ از سایت هایی مانند youtube و اینستاگرام و… هستند معرفی می شود.

نکته: برنامه های معرفی شده در این مقاله را به هیچ وجه داخل Google play و یا App Store نمی توانید پیدا کنید و داخل مقاله لینک دانلود اپلیکیشن ها موجو می باشد. پیشنهاد می شود که این اپلیکیشن ها را از داخل سایت های دیگر دانلود نکنید و از لینکی که در اختیار شما قرار داده ایم دانلود کنید زیرا که لینک های قرار داده شده از سایت رسمی این اپلیکیشن ها بوده. فقط برای نصب این اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود شما باید داخل تنظیمات(settings) تیک نصب برنامه ها از منابع ناشناخته را بزنید تا بتوانید آن ها را نصب کنید. برای نصب از منابع ناشناخته باید مسیر زیر را طی کنید.

Settings > security > tap on “Unknown sources”

Videoder

Videoder یکی از با قدرت ترین اپلیکیشن های دانلود کننده کلیپ در سیستم عامل اندروید می باشد. می توانید از سایت های متفاوت مانند Youtube، اینستاگرام و Facebook و … دانلود کنید. در این اپلیکیشن می توانید فیلم ها را با فرمت های متفاوتی ذخیره کنید و همچنین می توانید به راحتی کیفیت ذخیره سازی کلیپ را تعیین کنید.

این اپلیکیشن طراحی بسیار منحصر به فردی دارد و رابطه کاربری آن به نحوه عالی طراحی شده است تا استفاده از آن را برای کاربر راحت و تجربه استفاده را منحصر به فرد بکند. علاوه بر همه این ویژگی های ذکر شده دانلود کلیپ از سایت های گوناگون در این اپلیکیشن با بالاترین سرعت ممکن انجام می شود.

همانطور که گفته شد این اپلیکیشن داخلی Play Store موجود نمی باشد بنابر این لینک رسمی این سایت در زیر موجود است تا بتوانید آن را به راحتی دانلود کنید. این اپلیکیشن رایگان بوده و حاوی تبلیغات می باشد.

لینک دانلود اپلیکیشن Viedeoder

چگونه با اپلیکیشن Videorder کلیپ دانلود کنیم؟؟

 • ابتدا از داخل این اپلیکشن داخل سایت هایی مانند youtube و Facebook و یا داخل اپلیکیشن instagram شوید.
 • کلیپ مد نظر خود را پیدا کنید.
 • بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و گزینه هایی نمایش داده می شود که می توانید انتخاب کنید کلیپ را به چه فرمتی می خواهید ذخیره کنید.
 • همچنین می توانید از داخل سایت و یا اپلیکیشن سایت های مبدا گفته شده گزینه share را زده و کلیپ مورد نظر را به اپلیکیشن videoder ارسال کنید و مراحل دانلود کلیپ را سپری کنید.

TubeMate

شاید بخواهید کلیپ های مد نظر را از داخل سایت ها مستقیما دانلود کنید. این اپلیکیشن همچین امکانی را به شما می دهد. TubeMate اپلیکیشنی است با ظاهر کاملا ساده و شیک و همچنین با کارایی بسیار ساده برای کاربران تهیه شده است. این اپلیکیشن مانند مرورگر اینترنت عمل می کند. می توانید با آن داخل سایت هایی مانند Youtube و Facebook شوید و در این سایت ها مستقیما کلیگ ها را دانلود کنید. این اپلیکیشن همچنین به شما اجازه می دهد که کلیپ هایتان را با چه فرمتی داخل حافظه گوشی ذخیره کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن TubeMate

چگونه با اپلیکیشن TubeMate کلیپ دانلود کنیم؟

 • اپلیکیشن TubeMate را باز کرده و به داخل سایت مورد نظر رفته
 • کلیپ مورد نظر را انتخاب کرده و حجم و کیفیت مورد نظر برای دانلود را انتخاب کرده.
 • پس از انتخاب حجم و کیفیت می توانید بر روی دکمه دانلود کلیک کنید
 • همچنین می توانید کلیپ را از سایت های مورد نظر با برنامه TubeMate به اشتراک بگذارید.

KeepVid

اپلیکیشن KeepVid همانند اپلیکیشن فوق مانند یک مرورگر عمل می کند و به شما اجاز می دهد از داخل سایت کلیپ های مورد نظر خود را دانلود کنید ولی تفاوت این اپلیکیشن با بقیه اپلیکیشن های موجود دیگر این است که کلیپ ها را با بیشترین سرعت ممکن دانلود کنید و حتی قابلیت دانلود کلیپ ها را با کیفیت 4K و HD را نیز دارید.

لینک دانلود اپلیکیشن KeepVid

چگونه با اپلیکیشن KeepVid کلیپ دانلود کنیم؟

 • سایت مورد نظر را داخل ایدانلود ن اپلیکیشن باز کنید.
 • کلیپ مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی دکمه آبی دانلود کلیک کنید.
 • کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید و فایل شده به صورت خودکار ذخیره می شود.

Snaptube

این اپلیکیشن طراحی بسیار راحتی دارد که در داخل آن دسترسی راحت تری به سایت ها و اپلیکیشن های اجتماعی می دهد. در قسمت جست و جو برای راحتی کاربران امکان جست و جو میان کلیپ های youtube می دهد و به راحتی می توانید آن ها را دانلود کنید. یا بر روی پنجره های شبکه های اجتماعی داخل این اپلیکیشن کلیک کرده و کلیپ های داخل آن را بعد از انتخاب فرمت و کیفیت کلیپ دانلود کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن Snaptube

چگونه با اپلیکیشن Snaptube کلیپ دانلود کنیم؟

 • شبکه اجتماعی مورد نظر را انتخاب کنید
 • یا داخل قسمت جست و جو کلیپ مورد نظر را از داخل youtube سرچ کنید.
 • کلیپ مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه قرمز دانلود که در سمت راست کلیپ قرار دارد کلیک کرده.
 • کیفیت مد نظر را انتخاب کرده و منتظر دانلود خود باشید.

InsTube

InsTube یک برنامه عالی برای دانلود کلیپ می باشد. در این اپلیکیشن می توانید کلیپ های دانلود شده را نشانه گذاری کنید و یا مکانی مخفی برای فایل های ذخیره شده خود در نظر بگیرید.

لینک دانلود اپلیکیشن InsTube

چگونه با اپلیکیشن InstaTube کلیپ دانلود کنیم؟

 • اپلیکیشن را اجرا کنید.
 • داخل شبکه اجتماعی مورد نظر کلیپی که قرار است دانلود شود را پیدا کنید.
 • بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
 • سپس یر روی دکمه “fast download” کلیک کرده و کلیپ دانلود می شود.

VidMate

این اپلیکیشن بیشتر برای دانلود کلیپ های youtube می باشد. می توانید در قسمت جست و جو این اپلیکیشن بر اساس دسته بندی های مورد نیازتان مانند فیلم، موزیک و تلوزیون و…. کلیپ مورد نیاز خود را پیدا کنید. قابلیت های خوب این اپلیکشن آن را منحصر به فرد کرده است. ویژگی هایی مانند امتیاز دادن به کلیپ های دانلود شده، انتخاب کردن مکان دانلود شدن کلیپ و همچنین داخل این برنامه می توانید کلیپ و موزیک های دانلود شده را اجرا کنید و این اپلیکیشن تجربه کاربری منحصر به فردی را به وسیله قابلیت ایجاد پلی لیست را به کاربر می دهد.

لینک دانلود VidMate

چگونه با اپلیکیشن VidMate کلیپ دانلود کنیم؟

 • اپلیکیشن را اجرا کنید و بر روی پنجره YouTube کلیک کرده تا نسخه موبایل این سایت باز شود.
 • به دنبال کلیپ مورد نظر خود بگردید و پس از پیدا کردن آن بر روی دکمه قرمز ئانلود کلیک کرده.
 • پس از انتخاب کیفیت مورد نظر خود کلیپ را دانلود کنید.

YT3 Youtube Downloader

یک برنامه آسان برای دانلود کلیپ های Youtube می باشد و طراحی بسیار راحت و آسانی برای کاربران دارد. در میان کلیپ های youtube می توانید جست و جو کنید و قبل از دانلود می توانید کلیپ مورد نظر را مجدد مشاهده کنید.  سرعت دانلود فوق العاده این اپلیکیشن و ذخیره سازی فایل های دانلود شده داخل یک پوشه مشخص از ویژگی های بارز این اپلیکیشن می باشد.

لینک دانلود اپلیکیشن YT3 Downloader

چگونه با اپلیکیشن YT3 Downloader کلیپ دانلود کنیم؟

 • اپلیکیشن را باز کرده و کلیپمورد نظر را سرچ کنید.
 • می توانید گزینه های دانلود MP3 و MP4 در قسمت سمت راست اپلیکیشن مشاهده کنید و همچنین می توانید قبل از دانلود کلیپ مورد نظر مشاهده کنید.
 • همچنین کلیپ های داخل سایت YouTube را می توانید با این اپلیکشین برای دانلود کردن کلیپ ها به اشتراک بگذارید.

کوک موبایل در رسانه ملی