ترفند شبکه های اجتماعی

برقراری تماس صوتی با تلگرام کامپیوتر

پس از نسخۀ اندروید و IOS الان شما می‌توانید با نسخۀ دسکتاپ و ویندوز تلگرام هم تماس صوتی برقرار کنید. به این منظور باید نسخۀ تلگرام کامپیوتر خود را به آخرین ورژن ارتقاء دهید.  برای آپدیت کردن تلگرام می توانید پس از رفتن به بخش Setting صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا به گزینه ی Update Automatically برسید و با کلیک کردن روی این گزینه تلگرام شروع به اپدیت شدن می کند. پس از آپدیت شدن از سرورهای تلگرام پیامی به مسنجر شما ارسال می شود که در آن نسخه ی آپدیت شده ی تلگرام و اطلاعات بیشتری در مورد آن برایتان نمایش داده خواهد شد.

آپدیت تلگرام دسکتاپ

آپدیت تلگرام دسکتاپ

حالا کافی است صفحۀ چت با فرد مورد نظر را باز کرده و روی آیکونتماس صوتی که بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

برقراری تماس صوتی با تلگرام کامپیوتر

برقراری تماس صوتی با تلگرام کامپیوتر

روش دیگر آن است که فقط پروفایل شخص مورد نظر را باز کرده و روی آیکون تلفن یا تماس صوتیکه در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

تنها تفاوت تماس صوتیتلگرام در نسخۀ دسکتاپ با نسخه‌های اندروید و IOS این است که باید از یک هدست یا میکروفن برای صحبت استفاده کنید.

دقت داشته باشید اگر فردی شما را بلاک کرده یا تمام صوتی را مسدود کرده باشد، شما نمی‌توانید از طریق اپ تلگرام با او تماس بگیرید.

شما نیز می توانید جهت کسب اطلاع در مورد برقراری تماس صوتی گوشی به پست ” چگونه تماس صوتی تلگرام را فعال کنیم ؟ ” مراجعه نمایید.


کوک موبایل در رسانه ملی