pencils

کوک موبایل اولین مرجع تخصصی تعمیرات موبایل با محوریت تعمیر تخصصی آیفون از سال  1388 کار خود را آغاز ساخت.سایت کوک موبایل با ماموریت ارایه اطلاعات به هنگام و صحیح در زمینه تعمیرات موبایل توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب نماید. زمانی که حرف از تعمیرات موبایل و به ویژه آیفون در میان است، می توان نام سایت کوک موبایل را در صدر صفحات گوگل یافت.

رزرو تبلیغات بنری

 مجری تبلیغات بنری کوک موبایل،صباویژن است. لطفا برای رزرو بنرهای تبلیغاتی از شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات اداری با شماره‌ها  021-222-22-191 یا 021-222-22-136یا 021-222-22-003 تماس گرفته یا از طریق آدرس ایمیل [email protected]  با ما در ارتباط باشید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی کوک موبایل،با ما در ادامه همراه باشید.

ریپورتاژ آگهی چیست؟

متنی که سازمان، نهاد، سایت و هر کسب و کار دیگری می تواند به قلم خود به نگارش در آورده و آن را برای تبلیغات در سایت های دیگر منتشر سازد.مزیتی که این روش تبلیغی دارد، تبلیغ کسب و کار شما از زبان کسب و کاری دیگر است و در نتیجه اثر گذاری بالاتری دارد.

 

ریپورتاژ آگهی در کوک موبایل

شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید، متن ریپورتاژ آگهی را به قلم خود نگارش و تدوین کنید و یا نگارش و تدوین آن را به کارشناسان تحریریه کوک موبایل بسپارید.در مورد تعداد کلمات متن و نیز لینک هایی که در متن به آنها ارجاع می شود محدودیتی وجود ندارد . هر ریپورتاژ آگهی می بایست دارای حداقل یک تصویر 1280*720 پیکسل باشد. این تصویر، به عنوان تصویر شاخص در ریپورتاژ آگهی شما استفاده خواهد شد.علاوه بر تصویر شاخص ریپورتاژ آگهی ها، می توانید 4 تصویر دیگر با سایزهای 750*500 پیکسل را نیز در ریپورتاژ آگهی خود استفاده کنید. ریپورتاژ آگهی شما می تواند شامل لینک به یک ویدیو در آپارات نیز باشد.شما می توانید ریپورتاژ آگهی خود را برای مدتی مشخص در جایگاه A1  داشته باشید.

کارشناسان تحریریه کوک موبایل قدم به قدم در تدوین و ریپورتاژ آگهی، در کنار شما خواهند بود.برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریپورتاژ آگهی در کوک موبایل می توانید با ایمیل [email protected] در ارتباط بوده و یا با بخش تحریریه کوک موبایل با شماره 66729086 تماس حاصل فرمایید.

جایگاه تبلیغات در سایت کوک موبایل

شما می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را در در جایگاه های A ,B1,B2  و یا C قرار دهید.

جایگاه تبلیغات A در سایت کوک موبایل 

 

می توانید بنر تبلیغاتی خود را در جایگاه A قرار دهید . تصویری که قرار است در این جایگاه قرار گیرد می بایست دارای ابعاد 430*780 پیکسل باشد.جایگاه A در سایت کوک موبایل را می توانید در تصویر زیر مشاهده فرمایید:

 

Banner-A1

جایگاه تبلیغات  B1,B2 در سایت کوک موبایل 

می توانید بنر تبلیغاتی خود را در جایگاه  B1,B2  قرار دهید . تصویری که در این جایگاه ها قرار می گیرد می بایست در سایزهای 200*400 قرار گیرد..جایگاه  B1,B2 در سایت کوک موبایل را می توانید در تصویر زیر مشاهده فرمایید:

 

 

جایگاه بنر تبلیغاتی B1 در سایت کوک موبایل

 

Banner-B1

 

 

جایگاه بنر تبلیغاتی B2 در سایت کوک موبایل

 

 

Banner-B2

 

جایگاه تبلیغات C در سایت کوک موبایل

 

می توانید بنر تبلیغاتی خود را در جایگاه C قرار دهید . تصویری که قرار است در این جایگاه قرار گیرد می بایست دارای ابعاد 60*468 پیکسل باشد.جایگاه A در سایت کوک موبایل را می توانید در تصویر زیر مشاهده فرمایید:

 

Banner-C