رپورتاژ آگهی چیست؟

متنی که سازمان، نهاد، سایت و هر کسب و کار دیگری می تواند به قلم خود به نگارش در آورده و آن را برای تبلیغات در سایت های دیگر منتشر سازد.مزیتی که این روش تبلیغی دارد، تبلیغ کسب و کار شما از زبان کسب و کاری دیگر است و در نتیجه اثر گذاری بالاتری دارد.

رپورتاژ آگهی در کوک موبایل

شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید، متن ریپورتاژ آگهی را به قلم خود نگارش و تدوین کنید و یا نگارش و تدوین آن را به کارشناسان تحریریه کوک موبایل بسپارید. هر رپورتاژ آگهی می بایست دارای حداقل یک تصویر ۱۲۸۰*۷۲۰ پیکسل باشد. این تصویر، به عنوان تصویر شاخص در رپورتاژ آگهی شما استفاده خواهد شد.علاوه بر تصویر شاخص ریپورتاژ آگهی، می توانید ۴ تصویر دیگر با سایزهای ۷۵۰*۵۰۰ پیکسل را نیز در رپورتاژ آگهی خود استفاده کنید. رپورتاژ آگهی شما می تواند شامل لینک به یک ویدیو در آپارات نیز باشد.

کارشناسان تحریریه کوک موبایل قدم به قدم در تدوین و رپورتاژ آگهی، در کنار شما خواهند بود.برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در مورد رپورتاژ آگهی در کوک موبایل می توانید با ایمیل Kookmobileoffice@gmail.com در ارتباط بوده و یا با بخش تحریریه کوک موبایل با شماره ۰۲۱۶۶۷۵۷۵۷۹(خانم حسینی) تماس حاصل فرمایید.

کوک موبایل اولین مرجع تخصصی تعمیرات موبایل با محوریت تعمیر تخصصی آیفون از سال ۱۳۸۸ کار خود را آغاز ساخت.سایت کوک موبایل با ماموریت ارایه اطلاعات به هنگام و صحیح در زمینه تعمیرات موبایل توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب نماید.