ترفند شبکه های اجتماعی

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

پیام‌رسان‌ها بخش عظیمی از وقت ما را در هر روز به خود اختصاص می‌دهند. این پیام‌رسان‌ها علاوه بر اینکه ابزاری برای برقراری ارتباط هستند، به وسیله‌ای برای جایجایی و ذخیره اطلاعات مهم نیز تبدیل شده‌اند. کاربران پیام‌رسان‌ها به دلیل در دسترس بودن آن‌ها همواره از آن‌ها برای انجام امور مهم و حیاتی خود استفاده می‌کنند و همین امر امکان دسترسی و امنیت اطلاعات موجود در آن‌ها را به مسئله مهمی تبدیل کرده است.پیام‌رسان‌ Instagram یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های موجود در جهان است که به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد همواره برای کاربران آن جذاب بوده و توانسته است رقبای دیگر را پشت سر بگذارد. این پیام‌رسان‌ علاوه بر امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد محدودیت‌هایی را نیز برای آن‌ها ایجاد کرده است.

برای مثال اگر شما برای مدتی مشخص از اکانت Instagram خود استفاده نکنید، اکانت شما به صورت خودکار غیر فعال می‌شود و یا اینکه اگر شما اطلاعات خود را همانند شماره تلفن و یا آدرس ایمیل به درستی و کامل وارد نکنید اکانت شما از طرف سرور اینستاگرام غیر فعال می‌شود. بنابراین در ادامه به آموزش تصویری تغییر ایمیل و شماره تلفن در Instagram و ثبت آن خواهیم پرداخت.

برای تغییر ایمیل و شماره تلفن در Instagram و ثبت آن پس از اجرای برنامه  و ورود به پروفایل شخصی خود به بخش Edit Your Profile مراجعه کنید.

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

در مرحله بعدی به قسمت Private Information مراجعه کنید و در آن بخش آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود را وارد کرده و یا در صورتیکه قبلا این کار را انجام داده‌اید، در صورت نیاز، آن را ویرایش کنید.

گزینه مربوط به ایمیل به صورت علامت پاکت‌ نامه و بخش مخصوص برای وارد کردن شماره تلفن با عبارت  Enter your phone number مشخص شده است.

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام

پس از انجام مراحل فوق به آدرس ایمیل و شماره تلفن وارد شده در اینستاگرام پیامی ارسال می‌شود که حاوی یک لینک است. در صورتیکه وارد لینک ارسال شده نشوید و آن را در برنامه ثبت نکنید هیچ تغییری در اکانت اینستاگرام شما روی نخواهد داد و شما باید تمامی مراحل فوق را مجددا تکرار کنید.

شمانیز میتوانید جهت کسب اطلاعات در مورد حذف اکانت اینستاگرام به پست ” حذف اکانت اینستاگرام در اندروید ” مراجعه نمایید.


کوک موبایل در رسانه ملی