تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون امروزه یکی از دغدغه های بزرگ کاربران این گوشی هاست؛ تعمیرات آیفون مساله غیرممکنی نیست و شما می توانید با صرف هزینه کمی، گوشی یا تبلت خود را نجات دهید. بهترین گزینه برای تعمیرات محصولات آیفون مراجعه شما به یک مرکز تخصصی تعمیرات آیفون است.

تعمیرات آیفون : صفحه نمایش (ال سی دی )

یکی از رایج ترین تعمیرات آیفون شکستن صفحه نمایش است به همین دلیل تدابیر و راهکاری های خوبی برای تعمیر آن وجود دارد. در واقع شکسته شدن صفحه نمایش آیفون یکی از مشکلات اصلی خریداران در ۶ ماه اول خرید محصولات آیفون است. اگر صفحه ی آیفون شما شکسته یا ترک خورده است، نگران نباشید؛ تعمیرات آیفون مختص صفحه نمایش با هزینه اندکی انجام می شود.

تعمیرات آیفون : گوشی آب خورده

۳۰ درصد از کاربران آیفون گزارش هایی مبنی بر آسیب به گوشی های شان با آب را داده اند که یکی از بزرگترین مشکلات این کاربران به شمار می آید. تکنسین های تعمیرات آیفون این مساله را به صورت جدی بررسی می کنند و با زمان و هزینه کمی تعمیر می کنند؛ متخصصان تمام بخش های داخلی گوشی را چک می کنند و اگر هر قسمتی از گوشی با آب خوردگی مشکل پیدا کرده باشد آن را تعمیر یا تعویض می کنند.

تعمیرات آیفون : سخت افزار

تعمیر یا تعویض صفحه نمایش (LCD)، تعمیر یا تعویض دکمه Home ؛ مشکلات مربوط به باتری، دکمه روشن کردن، دوربین گوشی، پورت USB،تعمیرات اسپیکر، ورودی های گوشی یا تبلت و … است.
همچنین تعمیرات آیفون در بخش نرم افزاری مانند تعمیرات شبکه و WIFI ، رفع مشکلات مربوط به کیبورد و Trackpad، نصب ویندوز، نصب انواع نرم افزارهای اورجینال، نصب انواع دیوایس های اپل، ریکاوری دیتا، انتقال دیتا و … است.

هزینه تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون با هزینه های سرسام آور نیست و هزینه مقرون به صرفه ای برای تان خواهد داشت. لطفا از اینکه خودتان شروع به تعمیر کنید به شدت پرهیز کنید و گوشی آسیب دیده خود را به اولین مرکز تعمیرات آیفون ببرید.

 

برای تعمیر آیفون خود با کارشناسان شرکت کوک موبایل در ارتباط باشید

تماس با ما 

iphone6s-gallery1-2015