اخبار فناوری

Apple Airpod 3 امسال با یک ویژگی جالب و جدید پا به بازار می گذارد

تقریبا پنج هفته قبل بود که کمپانی اپل از ورژن جدید Airpod های خود رونمایی کرد. این به روز رسانی برای این هدست ها مورد اقبال همه ی کاربران قرار گرفت ولی  آن طور که باید انتظاراتی که همه از آن داشتند را برآورده نکرده است.

نسل جدید Airpod های اپل شامل ویژگی حذف تمامی نویز ها می باشد.

Apple AirPods 3 امسال با یک ویژگی جالب و جدید پا به بازار می گذارد

Apple AirPods 3 امسال با یک ویژگی جالب و جدید پا به بازار می گذارد

بر طبق گزارشات منابع معتبر نسل جدید هدست های اپل قرار است که به طور مشترک توسط دو کارخانه در چین و تایوان تولید شوند که البته هنوز تصمیم قطعی برای اینکه این مسولیت به عهده ی دقیقا کدام کارخانه قرار داده شود گرفته نشده است.

تاکنون جزییات زیادی از ویژگی های این هدست های جدید کمپانی اپل به رسانه ها درز نکرده است اما با این حال طی گزارشات از ماه های پیش، ویژگی حذف نویز های اضافی به صورت کامل یکی از ویژگی هایی است که یقینا در این هدست ها شاهد حضورش خواهیم بود.

کارشناسان بسیار معروف در طی ماه های پیش، پیش بینی کرده بودند که این هدست های جدید اپل دارای قابلیت شارژ شدن بدون سیم خواهند بود و با توجه به سلیقه ی کاربران رنگ های جدید و متعددی به بازار عرضه خواهند شد.

چه ویژگی و قابلیت های دیگری می شود از این Airpod 3 انتظار داشت؟

Apple AirPods 3 امسال با یک ویژگی جالب و جدید پا به بازار می گذارد

Apple AirPods 3 امسال با یک ویژگی جالب و جدید پا به بازار می گذارد

در ماه ژوئن سال گذشته در مجله ای گزارشی منتشر شده مبنی بر این که نمی شود زمان مشخصی برای وارد بازار شدن این مدل های جدید Airpod 3 به بازار پیش بینی کرد اما کارشناسان با توجه به سخت افزار و فرآیند تولید این هدست ها قیمت هایی برای این ورژن های جدید تولیدی کمپانی اپل پیش بینی کرده اند.

قابلیت حذف نویز یکی از ویژگی های ابتدایی و رسانه ای شده ای این ورژن جدید از Airpod ها می باشد و کارشناس گفته اند که این مدل جدید قابلیت های ویژه ای همانند مانیتور کردن ضربان قلب کاربران و ضد آب بودن را دارا می باشد. و طبق خبر های منتشر شده از خود کمپانی اپل گفته شده است که این کمپانی در تلاش برای افزایش دامنه ی برد این Airpod  ها از نظر فاصله با دستگاهی که به آن متصل شده اند می باشد.

بر طبق گزارشات و شایعات این ورژن های جدید مانند قبل دارای طراحی ظریف خواهند بود و دارای یک روکش شیشه ای مات شده می باشند که به این وسیله از سُر خوردن آنها از گوش جلوگیری می شود، پس دیگر نگران این نباشید که این Airpod های جدید از گوش شما بیافتند.

شایعات ترسناک راجع به Airpod های Apple را باور نکنید

انتظار می رود در تغییرات سخت افزاری این محصول شاهد به روز رسانی تراشه های صدا و سیستم رابط بلوتوثی جدیدی باشیم شایعه شده که سیستم جدیدی در فرایند شارژ کردن این هدست ها به کار گرفته شده است که زمان شارژ ۰ تا ۱۰۰ این محصول را به ۱۵ دقیقه کاهش می دهد.

احتمال این که اپل هدست هایش را در دو مدل Airpod 3 و Airpod 3 pro تولید کند.

سخنگوی کمپانی اپل گفته است که احتمال دارد تاریخ عرضه ی Airpod3 حدودا چیزی بین اکتبر ۲۰۱۹ تا مارس سال ۲۰۲۰ باشد

یکی از این مدل های جدید به احتمال زیاد نسخه ی به روز رسانی شده ی همان Airpod های قبلی می باشد که به بازار عرضه خواهد شد و همچنین مشخص نیست که این به روز رسانی ها در چه زمینه ای در این هدست ها صورت خواهد گرفت اما سخنگوی اپل معتقد است که این ورژن جدید قیمتش چیزی حدود ۱۵۹ دلار خواهد بود و اگر جعبه و شارژر بی سیم را هم به آن اضافه کنیم جمعا به ۱۹۹ دلار خواهد رسید.

از طرف دیگر ورژن Airpod 3 pro کاملا دارای طراحی متفاوتی می باشد و با قیمت متفاوتی نیز عرضه خواهد شد و این تفاوت می تواند مربوط به ویژگی های کاملا جدید مثل مقاومت در برابر آب و یا مانیتور کردن ضربان قلب کاربر باشد که البته منبع اصلی اختلاف قیمت نیز همین ویژگی ها می باشند.

سخنگوی کمپانی اپل می گوید که انتظار می رود حجم تولید این محصول  به حدود ۵۲ میلیون قطعه در سال ۲۰۱۹ برسد، و این در حالی است پیش بینی شده این تعداد در سال ۲۰۲۰ به ۷۵ میلیون افزایش یابد. همچنین انتظار می رود اپل در روند تولید این ورژن های جدید از طراحی کوچک تر جعبه نگه دارنده ی Airpod استفاده کند که فضای زیادی را اشغال نکنند در حین حمل و نقل و همچنین در طراحی و ساخت، آن را مقرون به صرفه تر از قبل تولید کنند تا برای کاربران قابل دسترس تر باشد.

و نهایتا باید گفت که اگر کمپانی اپل طبق برنامه پیش برود انتظار داریم که این Airpod 3 های جدید تا آخر سال میلادی به بازار عرضه شوند.


کوک موبایل در رسانه ملی