تعویض گلس ال سی دی موبایل

تعویض گلس ال سی دی گوشی و یا ترمیم شیشه شکسته موبایل فناوری جدید و یکی از خدمات تخصصی و مقرون به صرفه است که در کوک موبایل انجام می شود. در این فرایند، تکه های شکسته گلس، با دقت از روی تاچ ال سی دی گوشی برداشته می شود و با یک گلس اورجینال جایگزین می شود. برای این کار، تعمیرکار ماهر از ابزارهای تعمیرات موبایل پیشرفته استفاده می کند.

پروسه تعویض گلس گوشی های سامسونگ و آیفون و سایر برندهای پر فروش در بازار، به یک شکل انجام می شود، هزینه آن پایین است و در کمتر از 2 ساعت انجام می شود. در ادامه با کوک موبایل همراه باشید تا در مورد شرایط و ارائه خدمات تعویض گلس LCD شکسته گوشی های موبایل، بیشتر صحبت کنیم

شکستگی و آسیب به صفحه نمایش گوشی اتفاق ناخوشایندی است که تقریباً هر کاربری آن را تجربه کرده است. تصویر کنید، گوشی موبایل در یک لحظه در دست شماست و در لحظه دیگر، ناگهان از دستتان سقوط کرده و به کف آسفالت، لبه میز، در و دیوار و هر جسم سخت دیگری برخورد می کند. اگر شانس با شما یار باشد، محافظ گلس که قبلاً روی ال سی دی موبایل خود انداخته اید، جلوی ضربه را گرفته و مانع از صدمه به نمایشگر گوشی می شود. اما در اکثر اوقات، متاسفانه، حتی با وجود محافظ گلس، صفحه نمایش گوشی با ترک خوردگی های ریز بهم چسبیده و تارعنکبوتی مواجه می شود. در این حالت، علاوه بر اینکه شکل ظاهری گوشی از بین می رود، کار کردن با گوشی و لمس آن لذت بخش نخواهد بود.

اما خبر خوب اینکه، به لطف فناوری تعویض گلس و ترمیم ال سی دی شکسته گوشی های موبایل، با صرف وقت و هزینه اندک می توانید، تکه های شکسته گلس نمایشگر گوشی خود را جدا کرده و با یک قطعه گلس اورجینال در بازار تعویض کنید. در طی این فرایند، ال سی دی گوشی شما به طور کامل نوسازی شده و به شرایط سابق خود باز می گردد، طوری که تشخیص آن حتی برای خود شما سخت خواهد بود. این گزینه تعمیر ال سی دی برای همه کاربران و همه گوشی های موبایل امکان پذیر است و جای هیچ اما و اگر را باقی نمی گذارد.

گلس ال سی دی گوشی موبایل چیست؟

گلس گوشی یک شیشه نازک و نسبتاً مقاوم است که وظیفه آن محافظت از تاچ و ال سی دی است. پس رویی ترین لایه ال سی دی را گلس می نامند که در کارخانه روی ال سی دی گوشی های موبایل پرس می شود. گلس ها با درجه استحکام متنوع و و توسط شرکت های مختلف ساخته می شوند. سازندگانی همچون کورنینگ، آساهی، میتسوبیشی از برترین های تولید کننده گلس هستند اپل، سامسونگ، هواوی و سایر تولیدکنندگان گوشی موبایل، گلس مورد نیاز خود را از آنها خریداری می کنند. معمولاً هر چقدر گوشی ها گران قیمت تر باشد، ال سی دی آن نیز قیمتی تر است، پس محافظت از آن باید با گلس های مستحکم تر صورت گیرد. اما این قطعه نباید با لایه پلیمری که فروشندگان لوازم جانبی آن را برای محافظت بیشتر از نمایشگر ال سی دی پیشنهاد می کنند و براحتی روی پنل جلو گوشی می چسبانند، اشتباه گرفته شود. در واقع محافظ گلس کار محافظت از پنل جلو در برابر هر گونه آسیب اعم از شکستگی، خط و خراش و غیره را بر عهده دارد.

مفهوم تعویض گلس گوشی به چه معناست؟

اکنون که فرق بین گلس ال سی دی و محافظ گلس را متوجه شدید می خواهیم به مفهوم تعویض گلس گوشی و یا ترمیم ال سی دی شکسته بپردازیم. وقتی تعمیرکاری در مورد تعویض گلس و شرایط آن با شما صحبت می کند، منظورش تعویض محافظ گلس نیست بلکه از فرایندی صحبت می کند که در آن تکه های شکسته و به هم چسبیده تار عنکبوتی گلس گوشی موبایل از روی تاچ ال سی دی جدا شده و با یک لایه گلس اورجینال موجود در بازار تعویض می گردد. تعویض گلس یکی از عملیات شایع در حوزه تعمیر ال سی دی است. در این این پروسه، برای جداسازی و نصب و پرس گلس جدید از دستگاه های پیشرفته و متریال های درجه یک همچون چسب OCA و گلس اورجینال استفاده می شود. این فناوری و خدمات با هزینه بسیار کمتری نسبت تعویض کل صفحه نمایش انجام می شود و از این بابت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

گوشی موبایل هوشمند با گلس شکسته

شرایط تعویض گلس گوشی موبایل

تعویض گلس گوشی های موبایل کار تخصصی است و شرایط خاص خود را دارد. در این بخش می خواهیم صفر تا صد تعویض گلس ال سی دی را بررسی کنیم.

ترک خوردگی روی صفحه نمایش گوشی های موبایل می توانند سطحی و در مواقعی عمیق باشد. این بسته به شدت ضربه ای دارد که به نمایشگر تلفن شما وارد شده است. همانطور که در بالا گفته شد، گلس، ضربه گیر ال سی دی است و با توجه به استحکام و مقاومتی که دارد، تا حدود بسیار زیادی جلوی آسیب و ضربه به تاچ اسکرین را می گیرد و از خرابی آن پیشگیری می کند. اما، اتفاق است دیگر؛ تصور کنید، در طبیعتی زیبا روی یک صخره سنگ زیبا ایستاده اید و به روبروی خود نگاه می کنید، خورشید در حال غروب است و منظره زیبایی بوجود آمده است و می خواهید از این لحظه تکرار نشدنی عکس بگیرید. گوشی خود را از جیب شلوارتان بیرون می آورید، موقعیت ایستادن خود را تنظیم می کنید که ناگهان حواستان نیست و زیر پایتان خالی می شود، گوشی از دستتان می افتد و با پنل جلو به کف زمین می افتد. وقتی آن را بر می دارید، می بینید که روی آن ترک های ریز به هم چسبیده دیده می شود. اولین کاری که می کنید، روی نمایشگر دست می کشید تا گرد و خاک نشسته روی آن پاک شود و وضعیت آسیب را بررسی کنید. همانطور که گفتیم ترک های تارعنکبوتی در قسمت هایی ریز و در قسمت هایی درشت تر دیده می شوند. صفحه نمایش روشن است و منوهای آن کار می کنند. با خود می گویید که ال سی دی لازم شدم و باید با کلی هزینه و خسارت آن را تعویض کنم. اما اشتباه نکنید، ما فناوری مقرون به صرفه ای را به شما معرفی می کنیم که با صرف هزینه ای اندک بتوانید ال سی دی گوشی خود را نوسازی کنید. بله ما از تعویض گلس صحبت می کنیم. اما باید شرایط خاص خود را داشته باشد که در زیر بیشتر توضیح می دهیم.

گلس ال سی دی شکسته گو

دو شرط اصلی تعویض گلس گوشی های موبایل عبارتند از:

  • سالم بودن ال سی دی
  • اطمینان از عملکرد صحیح تاچ

ال سی دی یا همان صفحه نمایش گوشی های موبایل ممکن است به دو حالت مختلف دچار شکستگی شود. در حالت اول بعد از ضربه ‌ای که به ال سی دی وارد شده و ترک خوردگی ایجاد می ‌شود، تاچ و ال سی دی دستگاه به طور کامل از کار می‌ افتد. این بدان معناست که صفحه نمایش گوشی یا خاموش می شود و لکه های تیره و یا بنفش رنگ در برخی از قسمت های آن مشاهده می شود یا در قبال دستورات لمسی شما هیچ عکس ‌العملی نشان نمی دهد. در این شرایط برای تعمیر ال سی دی آسیب دیده خود، ملزم به تعویض کل مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی خواهید بود که متاسفانه یکی از تعمیرات پر هزینه گوشی های موبایل محسوب می ‌شود.

اما در حالت دوم ممکن است ضربه‌ای که به گوشی وارد شده فقط شیشه یا گلس روی ال سی دی را تخریب کند و به تاچ و لایه های زیرین گلس آسیبی وارد نشود. در این شرایط علیرغم اینکه روی صفحه نمایش گوشی شکستگی و ترک خوردگی تارعنکبوتی و به هم چسبیده به وجود می ‌آید، ال سی دی دستگاه به خوبی کار می کند و هیچ مشکلی برای نمایش تصاویر و محتوای آن نخواهد داشت، همچنین دستورات لمسی کاربر را هم بدون مشکل اجرا می‌ کند. در این حالت با تعویض گلس شکسته LCD بدون اینکه بخواهید مجموعه صفحه نمایش گوشی را تعویض کنید با صرفه هزینه بسیار کمتری، ال سی دی شکسته گوشی خود را نوسازی کنید.

پس از شکستگی گلس ال سی دی چه باید کرد؟

صفحات شکسته گوشی موبایل و صدمه به نمایشگر گوشی با حالت های مختلف از جمله خراش های سبک، ترک های ریز شبیه به تار عنکبوت، تکه های شکسته بزرگ و جدا شده از ال سی دی همراه است و شما می توانید با هر چیزی از یک صفحه نمایش کاملاً خراب و یک گوشی شکسته، تا یک مشکل ساده که فقط زیبایی گوشی شما را از بین برده است، روبرو شوید.

اولین اقدام بعد از مشاهده ترک خوردگی روی ال سی دی گوشی، ارزیابی آسیب و صدمه وارد شده به گوشی است. به این معنی که تلفن را روی یک سطح محکم و زیر نور مناسب قرار دهید، نه اینکه فقط سریع آن را نگاه کنید و داخل جیب خود قرار دهید. با کمی دقت و استرس بیشتر، به ال سی دی گوشی و ترک های ایجاد شده روی آن نگاه کنید، ببینید که آیا گوشی روشن است و ال سی دی تصویر دارد یا خیر، اکنون با انگشت، نمایشگر را لمس کنید و از سالم بودن تاچ آن مطمئن شوید.

اگر گوشی روشن می شود، اما صفحه نمایش آسیب جدی دیده است، اولین کاری که می کنید، از گوشی خود بکاپ بگیرید و عکس ها و داده ها و هر اطلاعات شخصی دیگری روی گوشی خود دارید، را در جایی ذخیره کنید تا اگر در ادامه اتفاق بدتری بیفتد، حداقل اطلاعات خود را از دست ندهید. سپس بهترین کار این است که با نوار چسب پهن روی آن را به طور کامل بپوشانید تا از آسیب بیشتر به تاچ ال سی دی گوشی و صرف هزینه های بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری کنید.

آیفون با صفحه نمایش شکسته

پس، بعد از هر شکستگی و آسیب به صفحه نمایش گوشی خود فوراً سلامت نمایشگر را بررسی کنید و با منو آن کار کنید، اگر ال سی دی مثل قبل روشن است و تاچ آن نیز کار می کند، اصلاً نگران نباشید، با شماره تلفن 02167319 تماس بگیرید، تا در کمتر از 2 ساعت و با صرف کمترین هزینه، گلس شکسته گوشی شما را با یک شیشه نو و با کیفیت اورجینال تعویض نماییم.

یکی از مزیت های تعویض گلس در این مرکز علاوه بر دریافت کمترین اجرت، و کوتاه ترین زمان ممکن، این است که در این مرکز، از گلس های اورجینال موجود در بازار با بالاترین کیفیت ممکن استفاده می شود که دیگر نیازی نیست شما آواره این خیابان و آن خیابان شوید تا برای گوشی خود گلس اصلی و متناسب با مدل گوشی خود تهیه کنید. تیم ما، صفر تا صد تعویض گلس را انجام می دهند و شما کافی است حوصله کنید و یکی دو ساعت دیگر، گوشی خود را نوسازی شده تحویل بگیرید.

فرایند تعویض گلس شکسته گوشی های موبایل

تعویض گلس ال سی دی موبایل کاری تخصصی است و فرایند آن ساده نیست. برای این کار، علاوه بر نیاز داشتن به تجهیزات پیشرفته و مدرن، دقت و مهارت استادکار تعویض گلس حرف اول را می زند، چرا که هر گونه بی دقتی و اشتباه می تواند با صدمه به تاچ ال سی دی و وارد کردن خسارت جبران ناپذیر به کاربر همراه شود. مراحل انجام عملیات تعویض گلس صفحه نمایش گوشی های آیفون و سامسونگ و سایر برندهای گوشی های موبایل به شرح زیر می باشد.

دستگاه سپراتور گلس در حال حدا سازی ال سی دی آیفون

ابتدا پس از بررسی های دقیق از میزان آسیب و شکستگی روی ال سی دی، تعمیرکار از صحت عملکرد تاچ و سلامت ال سی دی اطمینان حاصل می کند. سپس با باز کردن نمایشگر از روی قاب گوشی، کار خود را با جداسازی تکه های شکسته و به هم چسبیده شیشه روی LCD شروع می کند. برای جداسازی از دستگاه مخصوص جداساز گلس مثل سپراتور و جدا کننده گلس SUNSHINE S-918K که از ابزار تعمیرات موبایل به شمار می رود، استفاده می شود، ال سی دی روی صفحه حرارتی این دستگاه قرار می گیرد، و پس از کمی حرارت وقتی که چسب زیر گلس شل شد، با استفاده از سیم لاکی با ظرافت هر چه تمام تر، لایه شیشه ای را از روی تاچ جدا می کند.

در مرحله بعد پس از برداشتن بقایای چسب و تمیزکاری سطح ال سی دی، یک لایه چسب درجه یک OCA روی ال سی دی بوسیله غلطک مخصوص پهن می شود و شرایط برای نصب گلس اورجینال جدید مهیا می گردد. اکنون گلس با استفاده از دستگاه گلس زن موبایل به صورت تراز و دقیق روی ال سی دی انداخته می شود و برای پرس شدن و حباب زدایی داخل دستگاه لمینت قرار داده می شود. کمتر از یک دقیقه بعد ال سی دی بیرون آورده شده و برای پرداخت نهایی و حذف حتی ریزترین حباب های زیر گلس داخل دستگاه اتوکلاو قرار داده می شود؛ در نهایت آماده نصب روی قاب گوشی و تحویل به مشتری می گردد. اکنون ال سی دی گوشی نوسازی شده و به شرایط سابق خود باز خواهد گشت.

تعویض گلس ال سی دی گوشی چقدر زمان می ‌برد؟

با توجه به میزان حساسیتی که در فرایند تعویض گلس LCD گوشی های موبایل وجود دارد و همچنین لزوم استفاده از چندین دستگاه پیشرفته و متنوع جهت جداسازی، نصب، حباب زدایی و پرداخت نهایی، طبیعی است که صفر تا صد مراحل کار، دست کم یکی دو ساعت طول بکشد. بنابراین برای تعویض گلس LCD گوشی خود قاعدتاً نباید عجله کنید؛ کمی صبور باشید و اجازه دهید تا این خدمات با دقت توسط استادکار ماهر ما انجام شود. در نظر داشته باشید که انجام اشتباه یکی از مراحل ذکر شده می ‌تواند منجر به آسیب دیدن تاچ ال سی دی گوشی شده و خسارت بیشتری را به همراه داشته باشد.

تمامی مراحل تعویض گلس، تحت نظارت استادکار ماهر و بسته به مدل گوشی بین 2 تا 4 ساعت طول می کشد، یعنی هر زمان که گوشی ال سی دی شکسته خود را به بخش واحد تعمیرات موبایل این مرکز تحویل می دهید همان روز نیز تحویل خواهید گرفت.

تعویض گلس با کمترین هزینه

هزینه تعویض گلس و در کل تعمیرات دستگاه های موبایل برای همه کاربران مهم است و به یکی از نگرانی های آنها تبدیل شده است. به طور کلی، شکستگی گلس گوشی یک طرف و دریافت خدمات بهینه و مقرون به صرفه از طرف دیگر، دغدغه هایی است که فکر و ذهن صاحبان گوشی های گلس شکسته را درگیر می کند. اما واحد تعویض گلس کوک موبایل تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا شما عزیزان بتواند گلس گوشی خود را با کمترین هزینه تعویض کنید.

برخی از مراکز تعویض گلس، چون تجهیزات و دستگاه های لمینت، پرس و حباب زدایی که گرانقیمت هستند را ندارند، مجبورند از خدمات مراکز ثالث کمک بگیرند و باید هزینه ای را به آن مراکز پرداخت کنند، و یا اینکه باید گلس اورجینال را از فروشگاه های دیگر تهیه کنند، به همین خاطر هزینه تعویض گلس خود به خود کمی اضافه می گردد. اما از آنجا که کارگاه ما در کوک موبایل از دستگاه های پیشرفته و مدرن تجهیز شده است و نیازی به استفاده از خدمات دیگر مراکز ندارد، و با توجه به خرید و آرشیو کردن انواع گلس های اورجینال و ورود مستقیم انها از کشورهای همسایه، توانسته ایم، خدمات تعویض گلس گوشی شما را با کمترین هزینه ارائه دهیم. از اینرو، توصیه می کنیم کار تعویض گلس گوشی خود را به تیم ما بسپارید. قبل از آن می توانید با واحد تعمیرات موبایل ما تماس بگیرید و مشاوره و راهنمایی رایگان بگیرید.

گلس ال سی دی شکسته موبایل

تعویض گلس گوشی و تبلت به صورت تضمینی در تهران

واحد تعویض گلس کوک موبایل به عنوان یکی از مراکز تعویض گلس گوشی در تهران متشکل از تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه بالا در امر ترمیم و تعویض گلس گوشی های موبایل از مهارت و دانش کافی برخوردار هستند و از بهترین ابزار و تجهیزات تعمیرات موبایل استفاده می کنند. این تضمین به شما داده می شود که هیچ گونه مشکلی و یا آسیب به تاچ ال سی دی شما وارد نخواهد شد و گوشی شما با کمترین هزینه و قیمت ممکن، مثل روز اول نوسازی خواهد شد.

در صورتی که ال سی دی گوشی موبایل شما با آسیب دیدگی مواجه شده است و نیاز به تعویض ال سی دی دارد می توانید به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 02167319 تماس حاصل فرمایید و خدمات تعویض ال سی دی گوشی خود را با کمترین قیمت دریافت نمایید.

اگر ال سی دی گوشی موبایل شکست چه کنیم؟

در بخش های بالا در باره شرایطی صحبت کردیم و متوجه شدیم که اگر گلس شکست و ترک خورد می توانید آن را با کمترین هزینه تعمیر کنید. اکنون با این سوال مواجه هستیم که در صورتی که ال سی دی گوشی موبایل شما آسیب دید، چه باید کرد. قبل از اینکه راهکار به شما نشان دهیم، شما را با علائم شکستگی LCD گوشی آشنا می کنیم.

علائم شکستگی ال سی دی به شرح زیر است:

  • وجود لکه های رنگی در برخی قسمت های نمایشگر
  • ایجاد خطوط عمودی روی صفحه نمایش
  • عمل نکردن تاچ صفحه
  • تاچ بر اثر فشار شکستگی گلس خود به خود عمل می کند.
  • پرش تصویر روی نمایشگر دیده می شود

نشانه های بالا معمولاً بنا به دلایل مختلفی از جمله، ضربه شدید، سقوط از ارتفاع و تماس پنل با اجسام سخت و و یا نوک تیز ایجاد می شوند. ال سی دی گوشی به ضربه مکانیکی و حرارت بسیار حساس است، فشار ممکن است سیال موجود در بین صفحات صفحه نمایش را فشرده کند و همین باعث آسیب به صفحه شود. حرارت بیش از حد ممکن است ویژگی های فیزیکی سیال را تغییر دهد و همین به بخش هایی از ال سی دی آسیب وارد کند و لکه های رنگی و سیاه روی صفحه دیده شود.

اما شکستن و خرابی ال سی دی گوشی دلیل بر این نیست که گوشی گران قیمت خود را کنار بگذارید. با گذشت زمان ممکن است ال سی دی گوشی شکسته و خراب شود، خوشبختانه امکان تعمیر ال سی دی شکسته گوشی وجود دارد.

چندین راه حل پیش پای شما وجود دارد اول اینکه می توانید به تعمیرکار مراجعه کنید و از او بخواهید که ال سی دی گوشی شما را تعمیر کند، در صورتی که امکان تعویض گلس وجود داشته باشد، با هزینه کمتری نسبت به تعویض آن صفحه نمایش گوشی خود را نوسازی کنید. راه حل بعدی می توانید گوشی ال سی دی شکسته خود را به تعمیرگاه به فروش برسانید. و در آخر در صورتی که گوشی شما ضمانت دارد و دلیل شکستگی ال سی دی تحت پوشش گارانتی می باشد می توانید با مراجعه به نمایندگی نسبت به تعویض رایگان آن اقدام نمایید

ال سی دی شکسته گوشی موبایل

سوالات متداول در مورد تعویض گلس گوشی

1- هزینه تعویض گلس در بازار چقدر است؟

اگر مشکل شکستگی ال سی دی گوشی شما با تعویض گلس برطرف شود، هزینه دریافت این خدمات به مراتبط کمتر از هزینه تعویض مجموعه کامل ال سی دی خواهد بود. در کل، بسته به برند، مدل گوشی و تخت و یا منحنی بودن ال سی دی، قیمت ها کمی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت روز تعویض گلس با ما تماس بگیرید.

2- تعویض گلس گوشی چقدر طول می کشد؟

به طور متوسط تعویض گلس گوشی موبایل حدود یک تا دو ساعت طول می کشد. این مدت زمان به مدل دستگاه بستگی دارد. در گوشی های با نمایشگر منحنی، این مدت زمان طولانی تر خواهد بود. اما توصیه می کنیم که پس از دریافت گوشی خود حوصله به خرج بدهید تا استادکار ما گلس گوشی شما را با نهایت دقت و ظرافت تعویض کند.

3- آیا در تعویض گلس از مواد درجه یک استفاده می شود؟

بله، در تعویض گلس ال سی دی تماما از گلس و مواد درجه یک و اورجینال و سازگار با گوشی شما استفاده می شود. در برخی از گوشی های که پلاریزه دارند، نیز از نوع اصلی و مرغوب استفاده می گردد.

4- آیا نوسازی و تعویض گلس ال سی دی شکسته روی کیفیت گوشی تاثیر می گذارد؟

تعویض گلس ال سی دی شکسته و یا تعویض صفحه نمایش در صورتی که با قطعه اصلی و اورجینال خود گوشی و البته توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص انجام شود، نه تنها روی کیفیت گوشی شما تاثیر بدی ندارد بلکه باعث نوسازی آن می شود. البته در تعویض ال سی دی می توان گفت که از دست دادن صفحه نمایش فابریک خود گوشی می تواند مهمترین آسیب وارده به گوشی شما باشد. اما در برخی از گوشی های آیفون که قطعه معیوب با ال سی دی اورجینال و باز شده از روی گوشی خراب و مرجوعی تعویض می شود این نگرانی دیگر وجود ندارد. کوک موبایل در تعمیرات آیفون خود همواره از قطعات اصلی و باز شده از روی گوشی استفاده می کند.

5- تعویض گلس ال سی دی شکسته گوشی بجای تعویض کل صفحه نمایش چه مزیتی دارد؟

اولین مزیت تعویض گلس در گوشی های موبایل شاید حفظ اصالت و فابریک بودن صفحه نمایش گوشی باشد. وقتی که ال سی دی به طور کامل تعویض شود، دیگر قطعه فابریک کارخانه سازنده پیدا نخواهید کرد تا روی گوشی نصب کنید. مزیت دوم می تواند به کاهش هزینه های تعمیر و نوسازی صفحه نمایش اشاره کرد. ال سی دی حدود یک سوم قیمت هر گوشی است که در صورت تعویض، به کاربر هزینه بالایی تحمیل می شود.

6- دلیل تقاضای بالای تعمیر ال سی دی شکسته گوشی های موبایل چیست؟

تقاضا برای تعمیر ال سی دی شکسته گوشی های موبایل بسیار بالاست و طبق آمار این تعمیر رایج ترین تعمیری است که روی گوشی های موبایل انجام می‌ شود. اما دلیل این مسئله چیست؟ آیا کیفیت پایین تاچ ال سی دی گوشی ها دلیل این امر است؟ در پاسخ باید بگوییم که خیر دلیل تقاضای زیاد تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل ارتباطی به کیفیت پایین ال سی دی آن ها ندارد، بلکه بیشتر با سهل انگاری کاربران مرتبط است!

7- آیا خودم می توانم ال سی دی شکسته گوشی ام را تعویض کنم؟

ما در سایت کوک موبایل بخشی به اسم تعمیرات موبایل داریم که برای هر گوشی دسته بندی های جداگانه در نظر گرفته شده است. می توانید به آنها مراجعه کنید و اگر کمی فنی باشید، با پیروی دقیق از دستورالعمل های شرح داده شده، براحتی ال سی دی معیوب گوشی خود را تعمیر کنید. برای مثال اگر گوشی شما آیفون ایکس است، آموزش تعویض صفحه نمایش iPhone X را ببینید.

8- چگونه می توانم از گسترش ترک و شکستگی روی ال سی دی گوشی جلوگیری کنم؟

برای جلوگیری از گسترش و زیاد شدن ترک های تار عنکبوتی روی ال سی دی گوشی و در نهایت پیشگیری از آسیب بیشتر، می توانید یک لایه چسب پهن روی گوشی بیندازد. در این مواقع توصیه می کنیم گوشی را خاموش کنید و هرگز روی صفحه گوشی فشار وارد نکنید.

9- آیا برای تعمیر ال سی دی شکسته گوشی باید به مراکز تعمیر موبایل مجاز بروم؟

تعمیر ال سی دی شکسته انواع گوشی های موبایل یکی از خدماتی است که شرکت کوک موبایل با ضمانت و بهترین کیفیت ارائه می‌ کند. بنابراین اگر قصد تعویض یا تعمیر ال سی دی گوشی خود را دارید یا فقط می‌ خواهید هزینه کمی را صرف تعویض گلس روی ال سی دی کنید، تعمیر فوق تخصصی ال سی دی شکسته گوشی خود را در شرکت کوک موبایل یکی از مراکز تعمیر مجاز و معتبر تجربه کنید.

10- آیا شکستگی ال سی دی گوشی خطر دارد؟

وقتی که ترک های تارعنکبوتی روی صفحه نمایش گسترش پیدا می کنند، جیوه های های موجود در ال سی دی شروع به تبخیر می کنند. با دست کشیدن روی این ال سی دی ممکن است پوست کاربر دچار صدمات آلرژیک شود و دچار خارش شدید گردد.

کوک موبایل در رسانه ملی