با چندین برابر شدن و بالا رفتن قیمت دلار در یک سال گذشته، و به دلیل عدم تخصیص ارز کافی به واردات قانونی گوشی تلفن همراه و افزایش تقاضا برای این کالا در بازار، قیمت گوشی ها هم در بازار به همین نسبت افزایش یافته است. گوشی‌های اندرویدی که سال گذشته قیمتی به مراتب پایین داشتند و پارسال همین موقع می‌شد رده پایین ترین آنها را با چند صدهزار تومان خرید حالا همان گوشی ها هر کدام ۲-۳ میلیون تومان قیمت پیدا کرده اند. گوشی‌های اپل هم که از مرز  ۱۰ میلیون تومان گذشته‌اند. حتی آیفون‌های جدید قبل از اینکه بازار کمی آرامتر شود در دوره‌ای که دلار خیلی گران شده بود مرز ۲۵ میلیون تومان را رد کردند.

واقعیت این است که در حال حاضر بسیاری از مردم دیگر قدرت خرید گوشی موبایل نو را از دست داده‌اند. به خصوص گوشی‌های برتر بازار مثل مدل‌های جدید اپل و سامسونگ که قیمتشان باورنکردنی بالا رفته اند و کمتر کسی پیدا می شود که بتواند این گوشی ها را خریداری کند. به همین دلیل در ماه‌های اخیر افراد بیشتر به خرید و فروش گوشی‌های دست دوم روی آورده اند. از اینرو خرید و فروش گوشی های دست دوم در بازار کمی داغ شده است. اگر شما هم قصد خرید گوشی موبایل دست دوم را دارید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و از میان گوشی های فروشی دست دوم یکی را انتخاب کنید. گوشی های دست دوم ما ابتدا کارشناسی شده و خیالتان از بابت سلامت آنها کاملاً راحت باشد.

همچنین اگر به دنبال گوشی های غیر آکبند و با قیمت های مناسب (به قیمت دست دوم ولی نو) هستید گوشی های ویترینی بهترین گزینه برای شماست.

گوشی های این دسته مستقیما از اپل استورهای دبی و کشورهای دیگر وارد می شود و فقط در ویترین و یا نمایش عموم در اپل استورها استفاده شده است.

تمامی گوشی ها با ضمانت اصل و پلمپ بودن دستگاه و همچنین مهلت تست به فروش می رسد. (ضمانت در فاکتور قید می شود)

گوشی ها بدون کوچکترین خط و خش و سلامت باتری میباشند.

در صورت خرید حضوری با تست کامل دستگاه از طرف شرکت به مشتریان تحویل داده میشود.

برای اطلاع از موجودی و قیمت با کارشناسان کوک موبایل در ارتباط باشید.