blank
کوک موبایل بسیار فراتر از تعمیرات موبایل

درباره کوک موبایل بیشتر بدانید

اول از همه، ما حل کننده مشکلات هستیم. وقتی برای گوشی موبایل و یا تبلت شما مشکل بوجود می آید و یا خراب می شود، به کوک موبایل مراجعه می کنید، ما از تعمیرکاران با دانش، فنی و تجربه لازم برای تعمیر آنها برخورداریم. فراتر از تلفن های هوشمند، ما در انواع مختلفی از تعمیرات دستگاه های موبایل، از جمله تبلت، ساعت هوشمند و موارد دیگر تخصص داریم. کوک موبایل تلاش می کند از تکنیک ها و روش های تعمیر استفاده کند که قبلاً وجود نداشته است و یا حداقل در هیچ جایی بجز مرکز تعمیرات ما انجام نمی شوند. کوک موبایل عنوان متخصص در تعمیرات سریع و کارآمد گوشی های موبایل یکه تازی می کند.
کوک موبایل اولین و بزرگترین مرجع تعمیرات موبایل در ایران فعالیت خود را از سال 1388 به صورت رسمی آغاز کرده است و از آن زمان، هر سال، رشد فوق العاده ای داشته است اما تعهد ما به ارائه خدمات محلی بسنده نکرده است؛ ما همچنان به ارائه راه حل های تعمیر محلی برای مشاغل و افراد در سراسر ایران ادامه می دهیم. همانطور که ردپای ملی و بین المللی ما رشد می کند، ما هنوز تشنه یادگیری و ارائه جدیدترین راه حل ها و ترفندهای تعمیرات موبایل هستیم و از اینرو دانش فنی پرسنل خود را به روزرسانی خواهیم کرد و امیدواریم در آینده در جایگاه های بین المللی خود بتوانیم به شما خدمات ارزنده ای ارائه دهیم.
مشتریان ولی نعمتان ما هستند و همه چیز ما را معنا می کنند. به خاطر آنها ما تلاش می کنیم تا به طور مداوم روندها و تکنیک های خود را برای خدمت رسانی بهتر و رفع نیازهای آنها، توسعه داده و بهبود می بخشیم. همواره سعی کرده ایم بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیراتی و فروش را به مشتریان خود ارائه کنیم و برای حفظ آرامش خاطر مشتریان، کم فروشی نکرده و نخواهیم کرد. هر روز مشتریان به ما می گویند که چقدر راضی و خوشحال هستند، و این باعث می شود که ما با انگیزه بهتری به فعالیت خود ادامه دهیم.

ماموریت کوک موبایل

شرکت ایده اندیشان صنعت همراه (کوک موبایل) در زمینه فروش تلفن همراه و تجهیزات جانبی آن، خدمات تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار گوشی موبایل و تبلت بیش از 10 سال است که شروع به کار کرده و در این سال ها علی رغم فراز و نشیب های موجود توانسته است بخش قابل توجهی را در این بازار به خود اختصاص دهد.
از عمده فعالیت های ایده اندیشان صنعت همراه (کوک موبایل) می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تعمیرات آیفون
• تعمیرات تخصصی موبایل انواع برندها
• تعمیر ال سی دی گلس شکسته موبایل و تبلت
• تعویض قطعات موبایل اصل و اورجینال با قیمت مناسب
• فروش اقساطی موبایل و تبلت
• بیمه ال سی دی گوشی های آیفون
• خرید ال سی دی شکسته گوشی های آیفون
• تعویض هارد (EMMC) انواع برندها
• خرید موبایل و تبلت اوراقی
• فروش هدفون و هدست و انواع لوازم جانبی اورجینال

blank

دیدگاه امروز کوک موبایل

شرکت ایده اندیشان صنعت همراه (کوک موبایل) در راستای اهداف خود مفتخر به ارائه تکنولوژی، ابزار و محصولات اورجینال است و با داشتن کادری مجرب به ارائه تعمیرات موبایل در منزل و محل کار شما اقدام نموده است، در همین زمینه بسیار خرسند هستیم که با وارد کردن دستگاه جدید و پیشرفته در زمینه تعمیر ال سی دی های گلس شکسته به جای تعویض ال سی دی که منجر به هزینه های سرسام آور مالی برای هموطنان عزیز می شود ارائه خدمات نماییم.

چشم انداز و آرمان های کوک موبایل

افزایش روز افزون سطح دانش فنی، به کار گیری کادری مجرب در زمینه تعمیرات سخت افزاری، ارائه بهترین و به روز ترین خدمات تعمیراتی به هموطنان ارجمند و بالا بردن سطح کیفی ، امید است با پشتکار و تحقیق مداوم مهندسین مجموعه، این آرمانها تحقق یابد.
کوک موبایل دوستدار محیط زیست. ما به عنوان شرکتی هستیم که علاقمند کمک به افراد و جامعه می باشد و با این اطمینان و اعتقاد که می دانیم جهان مکان بهتری برای زندگی است، سعی می کنیم گوشی ها و تبلت ها را بجای اینکه به زباله دان بفرستیم آنها را تعمیر و نوسازی کنیم تا با افزایش عمر و کارایی خود علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده ها، پسماندهای الکترونیکی کمتری را به محیط زیست اضافه کنیم و بر طبیعت مادر خود تأثیر مثبت بگذاریم.