اخبار فناوری

Xiaomi Mi Mix  نانو ،گوشی ۵٫۵ اینچی

عرضه گوشی نانو شایومی تا ماه آینده به بازارهای موبایل

گوشی بدون قاب Xiaomi Mi Mix   از لحظه ای که معرفی شد مورد توجه بسیاری افراد اعم از  رسانه های فناوری و نیز خریداران گوشی های هوشمند قرار گرفت. این گوشی به قدری فروش رفته است که حتی در بازار های موبایل چین نیز نایاب گشته است. دلیل این همه اقبال از این گوشی بدون قاب را می توان در  نزدیک کردن صفحه نمایش گوشی به تمام صفحه  دانست . شایومی   با استفاده از جایگزینی تجهیزات صدا با آکوستیک پیزوالکتریک ،استفاده از سنسور  مجاورت لمسی و آوردن شوتر سلفی در زیر گوشی  این امر را محقق ساخته است.

شایومی توانسته است به صفحه نمایش ۶٫۴”  دست یابد. این در حالی است که سایز صفحه نمایش گوشی بسیار پرفروش و پر طرفدار mate 9  تنها ۶ اینچ بوده است. این گوشی ها جز بهترین و پرفروش ترین گوشی های این چند ماهه اخیر بوده است. شایومی اعلام کرده است که گوشی کوچک تر خود را با نام نانو به زودی به بازار عرضه خواهد داشت.این گوشی چون قادر است نسخه ی کوچکتر گوشی محبوب شایومی باشد صفحه نمایش آن از ۵ .۵ اینچ تجاوز نخواهد کرد. دلیل نام گذاری این گوشی به نانو نیز همین اندازه صفحه کوچک گوشی است .

Xiaomi Mi Mix  نانو با باطری snapdragon 821   تغذیه می شود.این گوشی RAM 4  گیگابایتی و حافظه ی داخلی ۶۴  گیگابایتی دارد و قابلیت افزایش حافظه نیز دارد.

عکس دیگری از این گوشی جدید شایومی  در دید عموم قرار گرفته است.در این عکس می توان دید که گوشی نانو شایومی بسیار شبیه به Xiaomi Mi Mix   است . جلوی گوشی کاملا شبیه به Xiaomi Mi Mix   است.

Xiaomi Mi Mix  نانو قرار است در هفته ی اول ماه آینده میلادی  معرفی گردد. با معرفی و ارایه ی این گوشی به بازار شایومی اولین گوشی های با صفحه نمایش رنج متوسط تا ۵٫۵ اینچ را تجربه خواهد کرد.

کوک موبایل در رسانه ملی