اخبار فناوری

Nokia 5.2 و Nokia 6.2 به زودی رونمایی می شود

گوشی هوشمند نوکیا با صفحه نمایش با طراحی notch نشان داده شد، این گوشی می تواند Nokia 5.2 باشد
شرکت HMD Global، شرکتی که در واقع پشت گوشی های با برند نوکیا می باشد، یک رویداد بزرگ خبری را هم در ایتالیا و هم در هند به صورت همزمان برگزار خواهد کرد، جایی که انتظار می رود تا گوشی های Nokia 5.2 و Nokia 6.2 معرفی شوند.
این دو گوشی هوشمند، آخرین مدل های ارائه شده سطح متوسط این کمپانی فنلاندی می باشد و تنها 24 ساعت مانده به برگزاری، یگ گوشی با طراحی صفحه نمایش به همراه notch و باز کردن قفل با استفاده از صورت و دکمه اختصاصی برای دستیار صوتی گوگل، به نمایش گذاشته شد.
این ویدئو کوتاه، که در حساب کاربری توئیتر موبایل نوکیا هند منتشر گردید، نام این مدل گوشی هوشمند را مشخص نمی کند. اگر چه، طبق شایعات گوشی Nokia 6.2 از یک صفحه نمایش با طراحی punch hole استفاده خواهد کرد، که معنای این است که صفحه نمایش با طراحی notch و بقیه امکانات نشان داده شده احتمالا مربوط به Nokia 5.2 که ارزان تر است، می باشد.
خبر تاسف برانگیز برای ما این است که در حال حاضر چیز زیادی از این گوشی هوشمند نمی دانیم. اگر چه، اطلاعات متفاوتی در مورد Nokia 6.2 به صورت آنلاین در چند ماه گذشته پدیدار شده است. به طور دقیق، انتظار می رود که این گوشی هوشمند از سیستم دو دوربینه و اسکنر اثر انگشت در پشت گوشی استفاده نماید. همان طور که بالا تر ذکر گردید، قرار است تا از صفحه نمایش علی الظاهر 6.22 اینچا با طراحی punch hole در این گوشی استفاده شود. همچنین، اگر صحبت از قدرت این گوشی باشد، طبق شایعات این گوشی از تراشه Snapdragon 632 به همراه 4 گیگا بایت رم استفاده خواهد نمود.
تاریخ عرضه این گوشی تا به الان مشخص نیست، اما یک تبلیغ در گوگل نشان می دهد که قیمت شروع برای خرید گوشی از 18999 روپیه هند خواهد بود، که این مقدار برابر با 245 یورو و 275 دلار خواهد بود. اگر چه، در این مورد، قیمت ها با توجه به مالیات ها در کشور های مختلف بسیار متفاوت خواهد بود.

کوک موبایل در رسانه ملی