نرم افزار تامبلر Tumblr
17+
Yahoo

تامبلر

نرم افزار تامبلر (Tumblr) پلتفورم میکرو بلاگینگ و یک وب‌ گاه ارایه‌ دهنده خدمات شبکه اجتماعی است که توسط شرکت تامبلر راه‌ اندازی و اداره می‌ شود . ویژگی اصلی نرم افزار تامبلر آسانی در استفاده و داشتن امکانات متفاوت برای کاربران خود است تا بتوانند در قالب‌ های مختلف پست‌ های کوتاه خود را بیان کنند. این وبلاگ‌ ها اصطلاحاً تامبلاگ نام دارند. کاربران می‌ توانند وبلاگ دیگران را دنبال کنند مگر اینکه یک کاربر بلاگ خود را خصوصی کرده باشد.

تا ۴ فوریه ۲۰۱۵ تامبلر بیش از ۲۲۱٬۷ میلیون وبلاگ را در سیستم خود ثبت کرده بود، بر اساس آمار کام‌ سکور ( comScore ) بازدید روزانه از سیستم بیش از ۱۳٫۴ میلیون نفر بازدید کننده خالص در آمریکا است.

تامبلر در ماه می ۲۰۱۳ به مبلغ ۱،۱ میلیارد دلار توسط کمپانی یاهو خریداری شد.

مزایای نرم افزار تامبلر

  • استفاده سریع
  • شروع آسان
  • امکان ارسال تصویر، صدا و ویدئو و مقالات به طور مستقیم در وبلاگ
  • امکان ایجاد ساده یک وبلاگ
  • امکان اشتراک بخشی کوتاه از یک نوشته

منبع : ویکی‌پدیا

نرم افزار تامبلر یا Tumblr در واقع یک شبکه اجتماعی است که به شما اجازه می‌ دهد هر پستی که تمایل داشتید را در آن اشتراک گذاری کنید . بر خلاف اغلب اپلیکیشن‌ ها یی که با آن  ها آشنایی دارید ، نرم افزار تامبلر (Tumblr) این امکان را در اختیارتان قرار می‌ دهد تا :

علاوه بر اشتراک گذاری عکس و ویدیو، نسبت به اشتراک گذاری

  1. فایل گیف ( GIF )

  2. آهنگ

  3. متن نوشتاری

و غیره هم اقدام نمایید.

بی‌ شک در حال حاضر نرم افزار تامبلر هم یکی از بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه عکس و ویدیو به شمار می‌ رود چرا که اغلب پست‌ های آن متشکل از عکس و ویدیو هستند.

دیدگاه 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط