اپلیکیشن خشکشویی لاندراپ Loundrapp

لاندراپ Loundrapp همیشه و همه جا با شما

مجموعه لاندراپ Loundrapp یک مجموعه پویا و رو به گسترش است که البسه ی شما را از محل مورد نظر شما تحویل گرفته و پس از انجام خدمات مورد نظرتان درب منزل به شما تحویل میدهد.

آسان سریع مطمئن

 ما هم اکنون خدمات خشکشویی را برای شما به ارمغان آورده ایم اما خدماتی از قبیل شستشو ونظافت قالی ، پتو ،پرده و….نیز به شما ارایه خواهیم کرد.

همه موارد شامل موارد انتخابی:

  • شستشو
  • اتو
  • شستشو و اتو
  • تعمیرات
  • و خدمات رنگ

می باشد.

لاندراپ پس از دریافت در خواست شما از طریق بستر های ایجاد شده در کوتاه ترین زمان به مکان اعلامی توسط شما مراجعه می کند و موارد اعلامی توسط شما را تحویل گرفته و با بهترین و بالاترین استاندارد ها سفارشات شما را انجام خواهد داد و پس از آن در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را بر می گرداند.

در لاندر اپ تمام تلاش ما برای راحتی و انجام سریع سفارشات شما است ما با بهترین امکانات و استاندارد روز دنیا و در کوتاه ترین زمان به همراه بیمه سفارشات شما خدمات را ارائه می دهیم.

شما می توانید هزینه سفارشات خود را بصورت آنلاین یا نقدی و یا بصورت پرداخت در محل با استفاده از کارت خوان انجام دهید . اما پیشنهاد ما برای بصرفه بودن استفاده از بسته های تعریف شده است.

ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم تا زمان دریافت و تحویل سفارشتان را انتخاب کنید. با این همه در صورتی که یکی از زمانهای دریافت سفارش ما پر باشد آن زمان از اپلیکیشن ما حذف خواهد شد.

تمام تلاش ما برای ارایه سفارشی با کیفیت و عالی است و این اولویت را به هیچ وجه فدای قیمت کم نخواهیم کرد. ولی با این تفاسیر مطلوب نگاه داشتن قیمت را جزیی از وظایف خود می دانیم.

راحتی در استفاده

لاندراپ به راحتی و با محیطی حرفه ای به شما امکان ثبت سفارش را خواهد داد شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن خرید خود را پس از تایید با استفاده از کارت بانک پرداخت نمایید و نیاز به وجود و یا جابجایی پول نقد نیست.

سفارش خود را رهگیری کنید و از مراحل انجام سفارش خود با خبر باشید.

برای مشاهده برنامه و بازی های بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاه 2

۲ پاسخ به “اپلیکیشن خشکشویی لاندراپ”

  1. لادن گفت:

    کار شرکتشون افتضاح پتو منو بردن ۲ تا پشتش سوراخ رنگ پتو کامل رفت هیچ کسم مسئولیت قبول نمی کنه. من شکایت می کنم ازشون اما شما گول این شرکت نخورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط