چگونه می توانم فولدری را با استفاده از ۳D Touch نام گذاری کنم؟

پس از ارائه ی سیستم عامل iOS 10، هر کسی با استفاده از یک دیوایس اپل که از قابلیت تاچ سه بعدی استفاده می کند می تواند از میانبر منوی فولدرها در این سیستم عامل استفاده کند. با استفاده از میانبر این مند، می توان فولدرها را به سرعت در گوشی و تبلت نام گذاری کرد. کاربر می تواند این کار را با استفاده از تاچ سه بعدی و از درون صفحه ی خانه گوشی خود به انجام برساند.

برای آن که فولدری روی آیفون را با استفاده از قابلیت تاچ سه بعدی (۳D Touch) نام گذاری کنید، تنها باید روی آن فولدر تپ کرده و انگشت خود را روی فولدر نگه دارید. حال از درون منویی که باز شده است گزینه ی Rename را انتخاب کنید تا بتوانید نام گذاری فولدرهای آیفون را به آسانی انجام دهید و نام فولدر را به نام دلخواهتان تغییر دهید.

کاربر با فشردن هر فولدر روی صفحه ی خانه ی آیفون، می تواند به لیستی از برنامه های قرار گرفته در فولدر دسترسی یابد. در بالای هر فولدر عددی نمایش داده شده است که نماینگر نوتیفیکیشن های معلق مربوط به برنامه های قرار گرفته درون آن فولدر است.

شما می توانید برای اجرای هر کدام از اپ هایی که درون یک فولدر قرار گرفته است، تنها روی آن اپ تپ نمایید تا برنامه شروع به اجرا کند. برای نام گذاری فولدرهای آیفون قرار گرفته در صفحه خانه ی گوشی خود مسیر زیر را طی نمایید:

تپ کردن و نگه داشتن انگشت روی فولدر دلخواه—> انتخاب گزینه ی Rename از درون لیست نمایش داده شده—> نام گذاری فولدر