کالبد شکافی Samsung Galaxy S8

galaxy_S8

[rockthemes_specialgridblock avoid_sidebar=”regular” skip_sg=”true”]

نقاط قوت و ضعف Galaxy S8 را می توان در جدول زیر خلاصه کرد :

 

 

 

 

 

تقاط ضعف:

 

باتری با سایز قدیمی

 

نقاط ضعف

[rockthemes_iconictext icon_align=”right” icon_size=”” avoid_sidebar=”undefined” icon_title=”عدم به روز رسانی دوربین” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected” boxed_layout=”false” icon_box_model=”no-box” use_shadow=”false” icon_class=”icomoon icomoon-icon-close” icon_box_ratio=”16_5″ icon_box_color_default=”#4fc6f8″ icon_box_color_hover=”#15b8c4″ icon_color_default=”#0a0a0a” icon_color_hover=”#f0f0f0″ icon_box_fill=”background_only” icon_url=””][/rockthemes_iconictext][rockthemes_iconictext icon_align=”right” icon_size=”” avoid_sidebar=”undefined” icon_title=”عدم تغییر سایز و ظرفیت باتری” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected” boxed_layout=”false” icon_box_model=”no-box” use_shadow=”false” icon_class=”icomoon icomoon-icon-close” icon_box_ratio=”16_5″ icon_box_color_default=”#4fc6f8″ icon_box_color_hover=”#15b8c4″ icon_color_default=”#0a0a0a” icon_color_hover=”#f0f0f0″ icon_box_fill=”background_only” icon_url=””][/rockthemes_iconictext]

نقاط قوت

[rockthemes_iconictext icon_align=”right” icon_size=”” avoid_sidebar=”undefined” icon_title=”صفحه نمایش بی نظیر و جذاب” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected” boxed_layout=”false” icon_box_model=”no-box” use_shadow=”false” icon_class=”icomoon icomoon-icon-checkmark” icon_box_ratio=”16_5″ icon_box_color_default=”#4fc6f8″ icon_box_color_hover=”#15b8c4″ icon_color_default=”#0a0a0a” icon_color_hover=”#f0f0f0″ icon_box_fill=”background_only” icon_url=””][/rockthemes_iconictext][rockthemes_iconictext icon_align=”right” icon_size=”” avoid_sidebar=”undefined” icon_title=”استفاده از واسط کاربری جدید و جذاب” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected” boxed_layout=”false” icon_box_model=”no-box” use_shadow=”false” icon_class=”icomoon icomoon-icon-checkmark” icon_box_ratio=”16_5″ icon_box_color_default=”#4fc6f8″ icon_box_color_hover=”#15b8c4″ icon_color_default=”#0a0a0a” icon_color_hover=”#f0f0f0″ icon_box_fill=”background_only” icon_url=””][/rockthemes_iconictext][rockthemes_iconictext icon_align=”right” icon_size=”” avoid_sidebar=”undefined” icon_title=”قدرت سخت افزاری قابل ملاحظه” link_url=”false” link_id=”false” link_is_tax=”false” tax_name=”no-selected” boxed_layout=”false” icon_box_model=”no-box” use_shadow=”false” icon_class=”icomoon icomoon-icon-checkmark” icon_box_ratio=”16_5″ icon_box_color_default=”#4fc6f8″ icon_box_color_hover=”#15b8c4″ icon_color_default=”#0a0a0a” icon_color_hover=”#f0f0f0″ icon_box_fill=”background_only” icon_url=””][/rockthemes_iconictext]

سامسونگ  Galaxy S8، ناجی سامسونگ را بشناسید!


گوشی تمام صفحه ی قدرتمند سامسونگ

قضاوت اولیه در مورد این گوشی حاکی از آن است که   Galaxy S8 گوشی قدرتمندی از شرکت سامسونگ است. تنها ایرادات ریزی که می توان بر این گوشی وارد ساخت مربوط به عذم به روزرسانی های مورد انتظار در مورد دوربین و باتری این گوشی نسبه به مدل قبلی تر آن است.  گزارش ها حاکی از آن است که کاربران به شدت شیفته ی صفحه نمایش Galaxy S8 شده اند و اینکه سطح بسیار زیادی از گوشی را صفحه نمایش تشکیل می دهد بر زیبایی و جذابیت فراوان این گوشی، افزوده است.

یکی از عمده ترین به روز رسانی هایی که در Galaxy S8 صورت گرفته است، مربوط به صفحه نمایش آن است.  گفته می شود متخصصان تولید صفحه نمایش موبایل در DisplayMate  بهترین طراحی ممکن برای صفحه نمایش یک موبایل هوشمند را برای  Galaxy S8 به کار گرفته اند و در این عرصه موفق عمل کرده اند.

به جرات می توان گفت Galaxy S8 به بازار آمده است تا بهترین عملکرد را ارائه دهد، صحت این ادعا در نحوه ی ساخت و تولید  این گوشی قدرتمند نهفته است.  بسیاری از کارشناسان معتقدند می توان Galaxy S8 را از جنبه های بسیاری بررسی کرد و جالب اینجاست که در تمام نتایج این بررسی ها Galaxy S8 در لیست بهترین گوشی های سال ۲۰۱۷ قرار خواهد گرفت.شاید صفحه نمایش جذاب و شگفت انگیز Galaxy S8 را بتوان مهم تین خصیصه ی این گوشی برای بهترین بودن در نظر گرفت . اگر چه تمام Galaxy S8 را صفحه نمایش تشکیل نداده است، اما گویی سامسونگ برای ارائه ی گوشی تمام صفحه راهیی طولانی در پیش ندارد و بسیار به آن نزدیک است.

سامسونگ در مورد حذف کلید خانه از بدنه ی گوشی و اضافه کردن آن فضا به صفحه نمایش بسیار هوشمندانه عمل کرده است. طراحی Galaxy S8 به گونه است که حتی بدون در نظر گرفته شدن کلید خانه در بدنه ی گوشی، میبینیم که گوشی کاملا کارا و بدون نقص عمل می کند و حذف کلید مکانیکی خانه از گوشی، هیچ مزیت و قابلیتی را از Galaxy S8 حذف نکرده است.

تمام آنچه در مقدمه گفته شد، دال بر زیبایی و جذابیت Galaxy S8 است اما دلیلی بر بی نقص بودن Galaxy S8 نخواهد بود. نبود به روزرسانی های قابل توجه و مورد نیاز برای دوربین Galaxy S8 یکی از نقاطی است که به نظر می رسد سامسونگ در آن کوتاهی کرده است. با تمام این احوالات، نمی توان دیده را بر تلاش بی وقفه ی گروه سامسونگ برای ارائه ی محصولی بی بدیل را نادیده گرفت و می توان گفت Galaxy S8 بهترین گوشی موجود در بازار کنونی موبایل است.

قیمیت گوشی Galaxy S8 و زمان ارائه ی آن به بازار

حقیقتی که در مورد Galaxy S8 وجود دارد، قیمت بسیار بالای این گوشی است. Galaxy S8 حدود ۷۲۴ دلار آمریکا قیمت دارد.(حدود  دو میلیون و هفتصد و بیست هزار تومان) . این گوشی ۲۱ آپریل سال ۲۰۱۷ مصادف با  اول اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در بازارهای آمریکا ارائه خواهد شد، هر چند که هم اکنون پیش فروش های عمده Galaxy S8 آغاز شده است و کسانی که این گوشی را به صورت پیش فروش خریداری کرده اند می توانند آن را حدود یک هفته زودتر از زمان اعلام شده دریافت کنند. زمان ارائه ی Galaxy S8 در بازارهای اروپا حدود یک هفته دیرتر از آمریکا خواهد بود.

در ادامه Galaxy S8 را از منظرهای مختلف بررسی خواهیم کرد .

[/rockthemes_specialgridblock]