ترفند اندروید

چگونه با استفاده از Galaxy S10 سامسونگ یک گوشی دیگر را شارژ کنیم؟

سامسونگ در Galaxy S10 یک ویژگی جدید و شگفت انگیز را رونمایی کرد که برای خیلی ها کاربرد خواهد داشت. سامسونگ به اندازه ای به باتری Galaxy S10 اطمینان دارد که به شما اجازه می دهد از آن برای شارژ کردن وسایل دیگر استفاده کنید. در واقع می توانیم بگوییم این گوشی یک پاور بانک هم هست. این ویژگیدر این تلفن همراه، wireless power share نامیده می شود و شناخته می شود. پس شما با روشن کردن این ویژگی در تلفن خود می توانید به صورت بی سیم، وسایل دیگری مانند Galaxy watch یا همان ساعت هوشمند سامسونگ را شارژ کنید. این فقط به تلفن های همراه سامسونگ مربوط نمی شود و هر وسیله ای که از شارژر بی سیم پشتیبانی کند، می تواند به وسیله ی این تلفن همراه شارژ شود.

در ادامه ما توضیح می دهیم چگونه از این ویژگی منحصر به فرد سامسونگ در Galaxy S10 استفاده کنید. و شما برای آشنایی بیشتر با این گوشی می توانید معرفی گلکسی اس ۱۰ سامسونگ را مطالعه کنید.

صفحه را از بالا به پایین بکشید تا قسمت notification و Quick setting مشخص شود. در آن قسمت گزینه ی wireless power share را می توانید مشاهده کنید. اگر در آن قسمت وجود ندارد، می توانید به سمت چپ swipe کنید تا آن گزینه را پیدا کنید و با زدن روی آن، فعالش کنید.

حال گوشی Galaxy S10 را پشت به پشت رو وسیله ای که می خواهید شارژ کنید قرار دهید، مثلا Galaxy watch، Galaxy bands یا هر وسیله ی دیگری، هر دو دستگاه را روی میز بگذارید تا دچار لغزش نشوند و شارژ با مشکل روبه‌رو نشود. حتی می توانید پشت به پشت توی دست خودتان بگیرید و حرکت کنید تا شارژ شوند و مشکلی برای این قضیه وجود ندارد. هروقت که شما احساس کردید به اندازه ی کافی شارژ صورت گرفته می توانید گوشی را بردارید و وسیله ها را از هم فاصله بدید. گزینه ی wireless power share را که قبلا فعال کرده بودید، خاموش کنید تا شارژ بی سیم متوقف شود.

پس شما می توانید با استفاده از Galaxy S10 خود وسایل دیگر که قابلیت شارژ بی سیم را دارند شارژ کنید. فقط توجه داشته باشید با استفاده از این گزینه شارژ تلفن شما در حال کم شدن است و به سرعت تخلیه می شود. برای مثال در هر ساعت 25% از شارژ گوشی خود را از دست می دهید. توجه داشته باشید که از این گوشی به عنوان شارژر برای وسایل دیگر نباید استفاده کنید و استفاده از آن را برای مواقع ضروری کنار بگذارید زیرا این شارژ بی سیم طول عول عمر باتری شما را کاهش می دهد و باعث می شود که باتری شما زودتر از عمر واقعی اش خراب شود. ولی در حالت کلی ویژگی خیلی خوبی است، اگر  وسایل جانبی شما مانند ساعت هوشمند یا دست بند هوشمند خود را بتوانید با این تلفن همراه شارژ کنید و دیگر لازم نیست همیشه شارژر های متفاوت همراه شما باشد، می توانید سامسونگ خود را شارژ کنید و چون مصرف و حجم باتری وسایل جانبی کم است با درصد کمی از باتری اصلی تلفن همراه خود آن ها را فول شارژ کنید و تا مدت زیادی از آن ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوک موبایل در رسانه ملی