بازی, بازی آی او اس, بازی اندروید, برنامه و بازی

بازی هکسونیا

بازی بزرگ Civilization نشان می دهد که وقتی نوبت به ظرافت و پیچیدگی می رسد بازی های موبایل می توانند شانه به شانه ی بازی های کامپیوتر و کنسول ها قرار گیرند. اما گاهی شما تنها بازی ای می خواهید که بدون صرف وقت زیاد، اوقات خوش و لذت بخشی برای تان فراهم کند. این جایی است که هکسونیا وارد می شود.

هکسونیا علاقه مندان به بازی های استراتژی نوبتی مانند Civilization را به شکلی تحت تأثیر قرار می دهد که هم برای گیمر های قدیمی و جدید به طور یکسان لذت بخش باشد. یک پنجره ی راهنمایی اختیاری شما را در مورد اصول پایه برپایی یک حکومت، حمله کردن به قبیله های دشمن، تحقیق کردن در مورد تکونولوژی ها، و در نهایت تبدیل شدن به تنها حکومت بازی با از بین بردن هر کس دیگر، هدایت می کند.

لذت تکنولوژی

در هر بازی شما مجبور به تصمیم گیری های حیاتی ای هستید. آیا شما نیرو های جدیدی برای کاوش و جنگ تعلیم می دهید؟ آیا باید سازه هایی برای تولید سریع تر منابع بسازید؟ آیا چون  شهر های بیش تر، هزینه ی تحقیق در مورد تکنولوژی های جدید را افزایش می دهند، بهتر است که از تصرف دست بکشید؟

در هکسونیا، قبل از اینکه اسلحه ها حاضر شوند تکنولوژی به حداکثر می رسد. به جای یک درخت تکنولوژی، شما مسیر های خطی ای دارید که بیش تر آن ها دو مسیر را برای رسیدن به قدرت سطح نهایی فراهم می کنند.

جنگ با نگهبان ها

جایی که هکسونیا واقعا می درخشد در چطور به نظر رسیدن و حسی که می دهد، است. توجه زیادی به رابط کاربری بازی شده است، که به شما اجازه می دهد به سرعت از آن استفاده کنید. همچنین این بازی با تصاویر کارتونی و قبایل متمایز، عالی به نظر می رسد.

این بازی فراتر از زیبایی شناسی محض نیز می رود، هر قبیله با یک تکنولوژی خاص و نیروی اضافه (مانند یک محافظ یا سوارکار) شروع می کند، و به نیرو های نگهبان خاصی که در هنگام رسیدن شهر ها به یک اندازه ی مشخص ایجاد می شوند، دسترسی دارد. این نگهبان ها خاص تری دارند که نبرد ها را دگرگون می کند.

مقداری مصنوعی

با توجه به این که در هکسونیا به شدت درگیر جنگ هستید، حتی یک معامله پایاپای وجود ندارد. به محض این که شما با قبیله ی دیگری برخورد می کنید، آن ها می خواهند شما را نابود کنند. در سطوح سختی بالا تر، این به معنی این است که شما نیاز دارید با عجله تحقیق در مورد شوالیه ها و سرباز ها را انجام دهید تا یک شانس برای جنگیدن داشته باشید، تا کاملا از بین نروید.

اگر بازی ای می خواهید که فوق العاده به نظر برسد، هکسونیا ایده آل شماست، با سرعت و روانی ای که معمولا در این ژانر وجود ندارد. با این حال، اگر بازیکنان هوش مصنوعی در این حد دیوانه نبودند، خوب می شد. هوش مصنوعی به کنار، هکسونیا یک بازی موبایلی استراتژی نوبتی پر طراوت و سرگرم کننده است.

ویژگی ها

  • بیش از ۱۲ نیرو وجود دارد تا از بین آن ها برای نبرد های زمینی و دریایی جذاب استفاده کنید.
  • Terrain generator در هر بازی یک جهان منحصر بفرد را تضمین می کند.
  • ۴ سطح سختی برای چالش های شما وجود دارد.

نکات مثبت

  • سریع و چشم نواز.
  • قبایل و نیروهای متمایز.
  • خرید درون برنامه ای برای قبایل بیش تر.

  نکات منفی

  • هوش مصنوعی کمی بیش از حد تهاجمی است.
  • عدم داشتن قابلیت بازی در حالت چند نفره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *