ترفند, ترفند اندروید

نرم افزار مدیریت زمان اندروید

TimeTune – Optimize Your Time نرم افزاری کاربردی و عالی برای مدیریت کارهای روزانه و زمان برای دستگاه ها اندروید است که استودیوی TimeTune آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه نموده است و تا به امروز حدود 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است.

 با استفاده از این برنامه ی کاربردی می توانید به اسانی و در محیطی ساده کارهای روزانه ی خود را طبقه بندی نمایید و کارهای زیادی را درطول روز بدون کم اوردن وقت انجام دهید و تجربه ای متفاوت از برنامه های مدیریت زمان را در اسمارت فون اندرویدیتان به ارمغان بیاورید.

ایا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که افراد چگونه کارهای روزانه ی خود با آنکه بسیار هم زیاد هستند را بدون کم اوردن وقت انجام می دهند!؟

بله… این پاسخ این موضوع در یک برنامه ریزی سازمان یافته است که نرم افزار TimeTune این برنامه ریزی را به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده می سازد و اگر به دنبال یکی از بهترین برنامه های مدیریت زمان هستید این نرم افزار را از دست ندهید.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن TimeTune, Your Daily Schedule اندروید:

  • مناسب برای تمامی افراد –کارگران، دانشجویان، مترجمانو غیره
  • ایجاد برنامه ریزهای مختلف – روزانه،هفتگی، ماهانه و غیره
  • برچسبهای سفارشیبرای قرار دادن برروی فعالیت های متعدد
  • ویجت اختصاصی برای قرار دادن در صفحه اصلی برای دسترسی سریع تر
  • در اختیار قرار دادن تجزیه و تحلیل های مختلف برای تجربه بهترین برنامه مدیریت زمان
Avatar

درباره حمید نقیبی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد عمران... علاقه مند به مباحث فناوری و تکنولوژی... مدرس مجرب تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوک موبایل در رسانه ملی