بازی اندروید

معرفی برترین بازی های اندروید رایگان

برخی کاربران مایلند بازهای رایگانه و بدون خرید درون برنامه ای را دانلود و نصب کنند، زیرا خریدهای درون برنامه ای در برخی از شرایط می ‌توانند بسیار آزاردهنده باشند. پس دانلود بازی ‌هایی که شامل خرید درون برنامه ای نمی ‌شود، می‌تواند تجربه ‌ای بهتر را برای بازی کننده به همراه داشته باشد. در این مقاله قرار است برترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای را به شما معرفی کنیم و لینک دانلود آن‌ ها را در بخش پایینی آن ها قرار داده ایم تا در صورت تمایل آن را دانلود کرده و از آن لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.

مقدمه‌

قبل از هر چیز باید شما را با مفهوم خرید درون برنامه ای (Inn-App Purchase) آشنا کنیم. در بعضی از بازی های اندرویدی یا حتی برنامه ‌های موبایلی، کاربر می ‌تواند با پرداخت هزینه ‌های خاصی نسبت به خرید لوازم، تجهیزات و بسیاری دیگر از موارد این چنینی اقدام کند. به این سبک از بازی های اندرویدی به اصطلاح بازی های اندرویدی می گویند که شامل خریدهای درون برنامه ای می گویند. در ادامه با یک مثال این موضوع را برایتان بیشتر توضیح می دهیم.

فرض کنید که یک بازی به سبک تیراندازی را در گوشی خود نصب کرده ‌اید که شامل سلاح‌ های مختلفی می ‌شود. حال تصور کنید که تمام سلاح ‌‌های بازی به طور پیش فرض قابل استفاده نبوده و برای استفاده از هر کدام از این سلاح ‌ها باید 200 سکه (پول درون بازی) پرداخت گردد. برای کسب 200 سکه در بازی شاید نیاز باشد که شما روزهای متوالی را صرف انجام آن خواهید کرد. با ارائه قابلیت خرید درون برنامه ای در بازی های اندرویدی این چنینی، توسعه دهندگان آن‌ها بستری را ایجاد می‌ کنند تا گیمر با پرداخت آنلاین مبلغ خاصی قادر به خرید سکه مجازی در بازی باشد. برای مثال شما با پرداخت 2 دلار می ‌توانید 400 سکه در بازی خریداری کنید و به این صورت از سلاح ‌های متنوع آن استفاده کنید. به این سبک از پرداخت ‌ها در واقع خرید درون برنامه ای می گویند.

پس حالا با مفهوم خرید درون برنامه ای آشنا شدید. متاسفانه استفاده از این روش در بازی های موبایلی به شدت گسترش یافته است و بازده آن برای توسعه دهندگان بسیار مطلوب بوده است. در برخی از شرایط خریدهای درون برنامه ای به شیوه ‌ای در بازی ارائه می ‌شوند که بدون استفاده از آن‌ ها امکان انجام بازی بعدی از مراحل خاص غیرممکن می گردد. در این حالت احساس خوبی به گیمر منتقل نشده و به صورت کلی خرید درون برنامه ای عاملی است که اغلب گیمرها تمایلی نسبت به انجام آن نخواهند داشت. اگر شما هم مایل نیستید بازی که در گوشی خود نصب می ‌کنید شامل خرید درون برنامه ای باشد، باید از ابتدا این موضوع را بررسی کرده و نسبت به دانلود بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای وارد عمل شوید.

هدف ما در این مقاله معرفی چند نمونه از برترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای می باشد. هیچ کدام یک از بازی های اندرویدی که در این مقاله معرفی می‌ شوند برای پیشرفت گیمر نیاز به صرف هزینه و انجام خرید درون برنامه ای ندارند. دقت کنید که این بازی ‌ها در حال حاضر بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای به شمار می روند. همانطور که در بالاتر اشاره شد، در پایان توضیحات هر یک از آن ‌ها آیکون دانلودی قرار داده شده که با کلیک بر روی آن به صفحه دانلود بازی در گوگل پلی استور (Google Play Store)  انتقال داده خواهید شد.

مجموعه بازی های اندرویدی رایگان AI Factory Limited

مجموعه بازی های اندرویدی که توسط AI Factory Limited ارائه شده‌ است معمولا به صورت تخته ‌ای یا کارتی می باشند. این بازی از دسته بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای به حساب می آیند که برای انجام آن ‌ها نیاز به قدرت پردازشی بالای دستگاه وجود ندارد. پس بازی های AI Factory Limited را می ‌توانید در هر گوشی اندرویدی انجام دهید. سری بازی های AI Factory Limited به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده‌ است و شامل موارد بسیار متنوعی از قبیل شطرنج، سودوکو و… می ‌شوند.

دانلود بازی های اندرویدی AI Factory Limited از گوگل پلی استور

دانلود AI Factory Limited از مایکت

بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch!

در صورتی که تجربه استفاده از کنسول‌ های بازی قدیمی مانند سگا یا فامیلی گیم را دارید، حتما بازی Bombing Bastards را در آن ‌ها انجام داده ‌اید. این بازی یکی از محبوب ‌ترین و جذاب‌ ترین بازی های چند ده پیش به حساب می آید. نسخه اندرویدی این بازی Bombing Bastards: Touch! نام داشته و سبک آن کاملاً مشابه با سبک نسخه‌ های قدیمی این بازی در کنسول‌ های مذکور شده است. در حال حاضر این بازی یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای به شمار می رود. کاربر در این بازی نقش یک موجود بمب گذار را ایفا کرده که باید در بهترین مکان ‌های ممکن از مسیر موجود بمب گذاری کنید و دشمنان خود را از بین ببرد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دانلود بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch! از گوگل پلی استور

دانلود Bombing Bastards: Touch از مایکت

 بازی اندرویدی Buff Knight

یکی دیگر از بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود بازی Buff Knight به شمار می‌رود. این بازی از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد و گیمر در جریان آن نقش یک جنگجوی ساده و در حال دویدن را ایفا خواهد کرد. سبک بازی به نوعی شبیه به بازی های سبک نقش آفرینی هم هست ولی با بازی های نقش آفرینی سه بعدی و پر گرافیکی که تصور می‌ کنید تفاوت دارد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است و می ‌توانید نسبت به دانلود آن وارد عمل شوید.

دانلود بازی اندرویدی Buff Knight از گوگل پلی استور

دانلود Buff Knight از مایکت 

بازی اندرویدی Doom & Destiny

یکی از دیگر از بازی های اندرویدی که به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای نمی ‌شود، بازی Doom & Destiny می باشد. البته نسخه ‌ای از این بازی در بعضی از مناطق ممکن است به منظور دانلود، کاربر را ملزم به پرداخت هزینه 2.99 دلار کند اما در هر صورت هیچ یک از نسخه‌ های بازی Doom & Destiny  شامل خرید درون برنامه ای نیست. این بازی هم سبک نقش آفرینی را به همراه داشته ولی از نظر گرافیکی حرف چندانی برای گفتن ندارد و یک بازی ساده و روان به شمار می رود. در این بازی بیش از 700 موقعیت مکانی مختلف، 500 آیتم متنوع، 200 جادو و قدرت متفاوت 300 دشمن مختلف برای مبارزه تعریف شده است. با این حال بازی Doom & Destiny از نظر گرافیکی چندان رضایت شما را جلب نمی کند.

دانلود بازی اندرویدی Doom & Destiny از گوگل پلی استور

دانلود Doom & Destiny از مایکت

بازی اندرویدی Fighting Tiger

در حال حاضر یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای موجود بازی Fighting Tiger  می باشد. این بازی برخلاف بیشتر سایر بازی ‌های معرفی شده از نظر گرافیکی هم کیفیت مناسبی را ارائه خواهد کرد. این بازی سبک مبارزه ‌ای را به همراه داشته و جزء بهترین بازی های اندرویدی مبارزه ‌ای هم بوده است. کاربر در بازی Fighting Tiger باید به صورت همزمان با چند رقیب مبارزه کنید. این بازی شامل مد یا حالت ‌های مختلفی می ‌شود. نکته جالب توجه بعدی این بازی مربوط به رایگان بودن آن می باشد. در صورتی که مایل هستید که یک بازی رایگان، بدون خرید درون برنامه ای با کیفیت مناسب را دانلود کنید، همین حالا با کلیک بر روی آیکون زیر نسبت به دانلود بازی Fighting Tiger اقدام کنید.

دانلود بازی اندرویدی Fighting Tiger از گوگل پلی استور

دانلود Fighting Tiger از مایکت

 بازی اندرویدی GameStart 2015

یکی دیگر از بازی های اندرویدی ساده، رایگان و بدون خرید درون برنامه بازی GameStart 2015 محسوب خواد شد که هم اکنون در گوگل پلی موجود بوده و قابل دانلود می باشد. این بازی هم از جمله بازی‌ هایی است که شباهت بسیار زیادی به بازی ‌های قدیمی کنسول ‌هایی مانند سگا و فامیلی گیم دارد. در این بازی شخصیت‌ ها و سلاح ‌های مختلفی وجود دارند که گیمر می ‌تواند از آن ‌ها استفاده کند. بازی اندرویدی GameStart 2015  به صورت رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود می باشد.

دانلود بازی اندرویدی GameStart 2015 از گوگل پلی استور

دانلود GameStart 2015 از مایکت

بازی اندرویدی It’ A Space Thing

معرفی بهترین بازی های اندروید را مطالعه کنید.

بازی It’ A Space Thing محصول سال 2016 است و یک بازی ساده به حساب می آید. در این بازی شما نقش یک تیرانداز را داشته و هدف شما از بین بردن تیرانداز موجود رو به رو است. بازی محیط بسیار ساده ‌ای دارد و شما در بخش زیرین صفحه قرار خواهید گرفت و تیرانداز رقیب در بخش بالایی آن قرار دارد. این بازی از نظر گرافیکی خیلی خوب نیست، ولی بازی جذابیتی است که می ‌تواند شما را سرگرم کند. بازی It’ A Space Thing  به صورت رایگان قابل دانلود می باشد و شامل خرید درون برنامه ای نمی گردد.

دانلود بازی اندرویدی It’ A Space Thing از گوگل پلی استور

دانلود It’ A Space Thing از مایکت

 بازی اندرویدی LEGO

یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در بازار به حساب می آید. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است و سبک آن را می ‌توان اکشن و ماجراجویی معرفی نمود. با این حال جنبه‌ هایی از سبک بازی نقش آفرینی هم در آن خواهید دید. از نظر گرافیکی، بازی LEGO حالتی سه بعدی کارتونی داشته، پس این بازی از نظر گرافیکی شما را نا امید نخواهد کرد. در بازی LEGO سلاح ‌ها، موقعیت‌ های مکانی، شخصیت ‌ها و مکانیسم‌ های مختلفی وجود دارند که از آن ‌ها لذت می برید.

دانلود بازی اندرویدی LEGO از گوگل پلی استور

دانلود LEGO از مایکت

بازی اندرویدی Mekorama

بازی Mekorama از بازی های اندرویدی نبوده که شامل هیچ نوع خرید درون برنامه ای نشود! در این خرید درون برنامه ای ارائه شده ولی گیمر به هیچ وجه مجبور به انجام این خریدها نیست و با صرف نظر از آن ‌ها هم می ‌تواند از بازی و مراحل مختلف آن لذت کافی ببرد. پس خریدهای درون برنامه ای بازی Mekorama هیچ خلالی در روند بازی ایجاد نخواهد کرد و دخل و تصرفی بر آن ندارند. این بازی شامل 50 مرحله مختلف می ‌شود و سبک آن به صورت پازلی یا معمایی و فکری است. خوشبختانه برای دانلود بازی اندرویدی Mekorama نیازی به پرداخت هزینه خاصی نیست.

دانلود بازی اندرویدی Mekorama از گوگل پلی استور

دانلود Mekorama از مایکت

 بازی اندرویدی  NOVA 3: Freedom Edition

شاید بتوان بازی NOVA 3: Freedom Edition را به عنوان بهترین بازی این لیست بدانید! بازی NOVA 3: Freedom Edition  بی شک هم اکنون یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای موجود محسوب می شود. سبک بازی به صورت تیراندازی و اکشن است و گرافیک بازی بسیار عالی به شمار می رود. این بازی را می ‌توانید به صورت رایگان از گوگل پلی استور دانلود نمایید. بازی NOVA 3: Freedom Edition  همچنین شامل حالت مولتی پلیر هم می‌ شود که در این شرایط 12 گیمر قادر به انجام همزمان این بازی می باشد.

بازی اندرویدی Quizoid

یکی از دیگری بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود، بازی Quizoid می باشد. این بازی به سنجش دانش و توانایی ‌های شما در زمینه‌ های مختلف می‌ پردازد. در این راستا سوالاتی مطرح می‌‌ گردد که باید به آن‌ ها پاسخ داد. در واقع بازی Quizoid مربوط به انجام کوئیزهای مختلف در موضوعات متنوع می باشد. در بازی Quizoid بیش از 6000 نوع سوال وجود دارد و 17 موضوع یا تاپیک مختلف برای سوالات این بازی در نظر گرفته خواهد شد. برای لذت بردن از بازی Quizoid مطمئناً باید زبان انگلیسی شما قوی باشد.

دانلود بازی اندرویدی Quizoid از گوگل پلی استور

بازی Remixed Pixel Dungeon

بازی Remixed Pixel Dungeon هم خرید درون برنامه ای دارد ولی برای پیشروی در بازی و فتح آن به هیچ عنوان ملزم به استفاده از آن‌ ها نیستند. به بیان دیگر خریدهای درون برنامه بازی Remixed Pixel Dungeon  چندان تاثیری بر روی روند بازی نخواهد داشت. همانطور که اگر بازی را دانلود کنید، خواهید دید که بازی Remixed Pixel Dungeon از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن نخواهد داشت. سبک بازی به صورت نقش آفرینی است و جریان آن شما باید شخصی خود را قدرتمند کنید و می ‌توانید از سلاح ‌های مختلفی استفاده نمایید. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دانلود بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon از گوگل پلی استور

مجموعه بازی های اندرویدی رایگان Cube Escape

مجموعه بازی های اندرویدی Cube Escape به صورت رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود است و خریدهای درون برنامه ای را شامل نخواهد شد. تمام بازی های Cube Escape بازی های فکری و معمایی محسوب می ‌شوند که ذهن گیمر را به چالش خواهد کشاند. تنوع مجموعه بازی های Cube Escape بسیار زیاد است ولی تمامی آن‌ ها رایگان و بدون خرید درون برنامه ای می باشد.

دانلود مجموعه بازی های اندرویدی Cube Escape از گوگل پلی استور

دانلود Cube Escape از مایکت

بازی اندرویدی Stickman Dismounting

بازی Stickman Dismounting شاید محیطی ساده را به همراه دارد ولی به واقع بازی جالب و متفاوتی می باشد. در این بازی هدف شما از بین بردن و متلاشی کردن یک آدمک با استفاده از ابزارها و روش ‌های خلاقانه می باشد. بازی Stickman Dismounting به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است و شامل خرید درون برنامه ای نیست. این بازی بی شک یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در گوگل پلی استور می باشد. توصیه می ‌کنیم این بازی جالب و کم حجم را از دست ندهید.

دانلود بازی اندرویدی Stickman Dismounting از گوگل پلی استور

دانلود Stickman Dismounting از مایکت

 بازی اندرویدی Survive

همانطور که از نام این بازی مشخص است، هدف شما در بازی Survive بقا و تلاش برای زنده ماندن می باشد. شما باید در جریان بازی برای بازگشت به شهر خود موارد و موضوعات متنوعی را تحت نظر داشته و به شکل دقیقی مدیریت کنید. بازی Survive یکی از جذاب‌ ترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در گوگل پلی استور می باشد. این بازی گرافیک روانی داشته و حجم چندان بالایی ندارد.

دانلود بازی اندرویدی Survive از گوگل پلی استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =


کوک موبایل در رسانه ملی