برنامه, برنامه آی او اس, برنامه اندروید, برنامه و بازی

فیلم های آموزشی آنلاین

فیلم های آموزشی آنلاین

بیش از 11 هزار ویدیو آموزشی در سطح کالج و سخنرانی در نوک انگشتان شماست. از اساتید برجسته دانشگاهی در  سراسر جهان یاد بگیرید. ویدئوها را به دستگاه خود انتقال دهید یا آنها را دانلود و تماشا کنید. دوره های بزرگ علاوه بر اشتراک گذاری آنلاین، دسترسی به بیش از 11 هزار ویدیو آموزشی که توسط متخصصان در بسیاری از زمینه های جذاب و مفید آموزش داده می شود، فراهم می کند. با استفاده از این  برنامه، کاربران همه چیز را در مورد هر چیزی، از هر کجا، با بزرگترین اساتید جهان به عنوان مربیان خود می آموزند.

همه چیز را در مورد هر چیزی یاد بگیرید

برای دسترسی کامل به فیلم های آموزشی آنلاین در گوشی آیفون خود از برنامه The Great Courses Plus استفاده کنید. در مورد علم، سلامتی، توسعه حرفه ای و چیزها ی دیگر بیشتر بدانید. موضوعات جدید، سخنرانی ها ی استادان هر ماه اضافه می شوند. یادگیری در مورد هزاران موضوع از جمله سفر، عکاسی، و حتی پخت و پز لذت ببرید. شما می توانید دوره های آموزشی را در آخر هر هفته تماشا کنید. شما انتخاب می کنید چه  زمانی و چگونه یاد بگیرید.

هزاران موضوع

دوره های بزرگ Plus بهترین برنامه برای یادگیری موضوعات جدید و مهارت های خود در یک زمینه خاص است. فرقی نمی کند که شما یک فرد مبتدی یا پیشرفته در یک موضوع باشید. زبانها، برنامه نویسی، توسعه وب، موضوعات برای سرگرمی و دیگر مهارت ها را از بزرگترین استادان جهان یاد بگیرید.

بزرگترین اساتید در جهان

استادان برنده جوایز و برجسته از دانشکده های معتبر و سایر مدارس آموزش عالی دوره های ویدئویی را برگزار می کنند. مربیان، دانش های خود را از تجارت، کسب و کار و غیره به اشتراک می گذارند با آموزش هایی که می توانید در هر نقطه از جهان با برنامه The Great Courses Plus مشاهده کنید. استادان ما متخصصانی از سازمان های برگزیده، از جمله Smithsonian، National Geographic، Clinic Mayo و موسسه های امریکا هستند.

بدون حضور در دوره، بدون آزمون

برنامه بزرگ دوره Plus سریعترین راه برای دریافت آموزش است. اگر یادگیری را دوست دارید، برنامه Graduate Plus Plus برای شما مناسب است. برنامه به شما  این امکان را می دهد موضوع مورد علاقه خود را بدون نیاز به تعهد برای حضور در کلاس ها جستجو کنید. با برنامه بزرگ دوره Plus، در هنگام رفت و آمد، ورزش کردن و در خانه خود و غیره یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *