ریپورتاژ آگهی

 

ریپورتاژ خبر یکی از روش های نوین برای تبلیغات سایت و یا کسب و کار شما در اینترنت است. صاحبان کسب و کار با استفاده از این روش و به واسطه ی انتشار یک خبر مرتبط با حوزه ی فعالیت خود در سایتی دیگر، خود و کسب کارشان را به مخاطبان علاقه مند معرفی می کنند.  رپورتاژ خبر، در واقع یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب ، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلنیک فالو میباشد.

اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به تازه های فناوری و تکنولوژی هستید، می توانید اخبار مورد علاقه خود را که مرتبط با حوزه ی الکترونیک و موبایل است، به رشته ی تحریر درآورده و آن را برای تیم تحریریه ی کوک موبایل ارسال دارید تا پس از اصلاح و تدوین خبر، با نام خودتان در سایت به نمایش درآید.در مورد تعداد کلمات متن و نیز لینک هایی که در متن به آنها ارجاع می شود محدودیتی وجود ندارد . هر ریپورتاژخبر می بایست دارای حداقل یک تصویر ۷۲۰*۱۲۸۰ پیکسل باشد. این تصویر، به عنوان تصویر شاخص در ریپورتاژ خبر شما استفاده خواهد شد.

علاوه بر تصویر شاخص ریپورتاژ خبر، می توانید تا حداکثر ۴ تصویر دیگر با سایزهای۵۰۰*۷۵۰پیکسل را نیز در ریپورتاژ خبر خود استفاده کنید.  این تصاویر می توانند لینک به سایت شما باشند و یا فاقد لینک باشند. ریپورتاژ خبر شما می تواند شامل لینک به یک ویدیو در آپارات نیز باشد.شما می توانید ریپورتاژ خبر خود را برای مدتی مشخص در جایگاه A1 (یکی از اسلایدرهای سمت چپ در اسلایدر سایت) داشته باشید.
کارشناسان تحریریه کوک موبایل قدم به قدم در تدوین و ریپورتاژ خبر، در کنار شما خواهند بود.برای رزرو اسلایدر و نیز کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریپورتاژ خبر در کوک موبایل می توانید با ایمیلKookmobileoffice@gmail.com در ارتباط بوده و یا با بخش تحریریه کوک موبایل با شماره های ۶۶۷۶۱۹۶۹-۶۶۷۲۹۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.