کوک موبایل اولین مرجع تخصصی تعمیرات موبایل با محوریت تعمیر تخصصی آیفون از سال  ۱۳۸۸ کار خود را آغاز ساخت.سایت کوک موبایل با ماموریت ارایه اطلاعات به هنگام و صحیح در زمینه تعمیرات موبایل توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب نماید. زمانی که حرف از تعمیرات موبایل و به ویژه آیفون در میان است، می توان نام سایت کوک موبایل را در صدر صفحات گوگل یافت.

رزرو تبلیغات بنری

مجری تبلیغات بنری کوک موبایل،واحد تبلیغات این شرکت است. لطفا برای رزرو بنرهای تبلیغاتی از شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات اداری با شماره‌های  ۰۲۱-۶۶۷-۲۹-۰۸۶ یا ۰۲۱-۶۶۷-۰۵-۱۶۸  تماس گرفته یا از طریق آدرس ایمیل kookmobileoffice@gmail.com  با ما در ارتباط باشید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی کوک موبایل،با ما در ادامه همراه باشید.

 

تبلیغات

 

ریپورتاژ آگهی چیست؟


متنی که سازمان، نهاد، سایت و هر کسب و کار دیگری می تواند به قلم خود به نگارش در آورده و آن را برای تبلیغات در سایت های دیگر منتشر سازد.مزیتی که این روش تبلیغی دارد، تبلیغ کسب و کار شما از زبان کسب و کاری دیگر است و در نتیجه اثر گذاری بالاتری دارد.

ریپورتاژ آگهی در کوک موبایل


شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید، متن ریپورتاژ آگهی را به قلم خود نگارش و تدوین کنید و یا نگارش و تدوین آن را به کارشناسان تحریریه کوک موبایل بسپارید.در مورد تعداد کلمات متن و نیز لینک هایی که در متن به آنها ارجاع می شود محدودیتی وجود ندارد . هر ریپورتاژ آگهی می بایست دارای حداقل یک تصویر ۱۲۸۰*۷۲۰ پیکسل باشد. این تصویر، به عنوان تصویر شاخص در ریپورتاژ آگهی شما استفاده خواهد شد.علاوه بر تصویر شاخص ریپورتاژ آگهی ها، می توانید ۴ تصویر دیگر با سایزهای ۷۵۰*۵۰۰ پیکسل را نیز در ریپورتاژ آگهی خود استفاده کنید. ریپورتاژ آگهی شما می تواند شامل لینک به یک ویدیو در آپارات نیز باشد.شما می توانید ریپورتاژ آگهی خود را برای مدتی مشخص در جایگاه A1  داشته باشید.

کارشناسان تحریریه کوک موبایل قدم به قدم در تدوین و ریپورتاژ آگهی، در کنار شما خواهند بود.برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریپورتاژ آگهی در کوک موبایل می توانید با ایمیل Kookmobileoffice@gmail.com در ارتباط بوده و یا با بخش تحریریه کوک موبایل با شماره ۶۶۷۲۹۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.