آموزش تعویض گلس یکی از ضروریاتی است که هر تعمیرکار موبایل باید به خوبی آن را یاد بگیرد. تعویض گلس یکی از عملیات رایج در تعمیرات موبایل و خدمات تعمیر گوشی های موبایل است که امروزه به شدت مورد نیاز می باشد و به جرات می توان گفت که تعویض گلس خود را از واحد تعمیرات موبایل جدا کرده و به یک بخش مستقل و پول ساز تبدیل شده است. از اینرو یادگیری این حرفه برای افراد علاقمند به حرفه تعمیرات موبایل می تواند بسیار جذاب باشد و با یادگیری اصولی می تواند خود را به عنوان یک استادکار ماهر در تعویض گلس مطرح سازد. در ادامه به اهمیت گلس و آموزش حرفه تعویض گلس در حوزه تعمیر گوشی های موبایل می پردازیم با کوک موبایل همراه باشید.

دوره آموزش تعویض گلس در کوک موبایل

نگاه کلی به دوره آموزش تعویض گلس

هدف: هدف از دوره آموزش تعویض گلس یادگیری تعمیرات تخصصی تعویض گلس به صورت حرفه ای و به صورت کاملاً علمی و عملی می باشد.

درباره دوره: در این دوره آموزش تخصصی، انجام عملیات تعویض گلس انواع گوشی های موبایل سامسونگ، اپل، هواوی، شیائومی و غیره تدریس می شود.

کارگاه آموزشی: کارگاه آموزشی کوک موبایل مجهز به ابزارهای و تجهیزات پیشرفته مربوط به تعویض گلس می باشد که هنرجویان عزیز براحتی می توانند در طی دوره آموزشی با هر یک از آنها آشنا شده و به صورت عملی با آنها کار کنند.

مدت زمان دوره آموزشی: یادگیری صفر تا صد تعویض گلس حرفه ای انواع گوشی های موبایل با تایید هنرجو و استاد مربوطه

مقدمه ای در مورد تعویض گلس

شکستگی و ترک خوردگی روی صفحه نمایش گوشی های موبایل اتفاق ناگزیری است که هر کاربری ممکن است در طول استفاده از گوشی خود این حادثه تلخ را تجربه کند. با توجه به افزایش قیمت گوشی های موبایل، شکستگی و آسیب به صفحه نمایش می تواند به یک فاجعه تبدیل شود. بدیهی است که هر چقدر صفحه نمایش گوشی بزرگتر باشد احتمال آسیب دیدگی و ترک خوردگی آن نیز بیشتر است و بیشتر در معرض صدمه قرار می گیرد. از طرفی با مهندسی معکوس قیمت گوشی های موبایل مشخص است که صفحه نمایش گوشی حدود یک سوم قیمت یک گوشی را در بر می گیرد و همین موضوع اهمیت صفحه نمایش و مراقبت از آن را محرز می کند. از اینرو سازندگان گوشی های موبایل برای محافظت بیشتر از ال سی دی گوشی های بزرگ و با برچسب قیمت بالا خود معمولاً روی آنها را با گلس های مقاوم و با استحکام بالا می پوشانند تا در صورتی که صفحه نمایش با ضربه احتمالی مواجه شود، به لایه های تاچ و ال سی دی صدمه کمتری وارد شود.

با این حال هر چقدر هم کل گلس مقاوم باشد ممکن است بنا به هر دلیلی اعم از برخورد، ضربه و یا فشار، بشکند و به صفحه نمایش آسیب وارد شود. اکنون اگر شانس با کاربر یار باشد در این آسیب دیدگی تنها گلس دچار شکستگی می شود و تاچ و ال سی دی سالم و مثل سابق به درستی کار می کند. تحت این شرایط با تعویض گلس می توان با هزینه کمتری صفحه نمایش را نوسازی و دوباره احیا کرد.

دوره آموزش تعویض گلس

ضرورت آموزش تعویض گلس

در بالا در مورد گلس و اهمیت آن صحبت کردیم و از مزیت تعویض گلس گفتیم. اکنون این سوال مطرح می شود که چرا آموزش تعویض گلس ال سی دی شکسته گوشی های موبایل ضرورت دارد.

تعویض گلس خدمات قابل توجهی است تنها برخی از مراکز تعمیر مجاز قادر به انجام و ارائه آن به مشتریان می باشند. خدمات تعویض گلس علاوه بر اینکه به تجهیزات و لوازم خاص نیاز دارد به یک استادکار ماهر نیاز دارد تا بتواند با کمترین ریسک گلس شکسته را از روی تاچ و ال سی دی جدا کند و با مهارت و دانش خاص خود گلس جدید را جایگزین آن کند. از اینرو، شاید تعجب کنید که تعداد مراکز ارائه دهنده خدمات تعویض گلس بسیار کمتر از مراکز تعمیرات موبایل هستند و با آموزش دقیق و تخصصی می توانید به این حرفه کاربردی و پر درآمد ورود کنید.

با توجه به اینکه بیشترین حوادث و اتفاقات ناگوار در گوشی های موبایل متوجه صفحه نمایش بزرگ آن می شود، افراد زیادی هستند که به دنبال مکانی می گردنند که براحتی به آن اطمینان کنند و ال سی دی شکسته خود را برای نوسازی و تعویض گلس به آن بسپارند. پس با آموزش و شرکت در دوره های تخصصی تعویض گلس که در مرکز کوک موبایل برگزار می شود خود را به عنوان یک استادکار ماهر معرفی کنید و این شغل پول ساز را در دست بگیرید.

آموزش تخصصی تعویض گلس در کوک موبایل

جالب است بدانید که دوره های تخصصی آموزش تعویض گلس در کوک موبایل در مدت زمان کوتاهی و با تعداد جلسات کم اما مفید برگزار می شود. از اینرو تمامی افراد و جوانان جویای کار و حتی افراد شاغل بدون اینکه وقت زیادی از آنها گرفته شود می توانند در دوره های آموزشی ما شرکت کنند.

شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی ما برای تمامی علاقمندان به این حرفه آزاد است حتی بانوان محترم می توانند با شرکت در این دوره آموزشی توانمندی های خود را بیشتر از پیش نشان دهند و خود را به عنوان یک کارشناس ماهر در حرفه تعویض گلس معرفی کنند.

در کوک موبایل، شرایط آموزش و حضور هنرجویان را طوری براحتی فراهم کرده ایم که افراد شاغل نیز بتوانند در کلاس و دوره آموزش تعویض گلس شرکت کنند. افراد شاغل برای حضور در دوره های آموزش تعمیرات موبایل می توانند ساعات آزاد خود را به این مرکز اعلام کرده تا زمانبندی کلاس ها با توجه به وقت آنها تنظیم شود. کلاس های آموزشی برای افراد شاغل می تواند به درخواست خودشان در روزهای تعطیل و یا آخر هفته برگزار شود.

مزایای آموزش تعویض گلس در کوک موبایل

آموزش تعویض گلس در کوک موبایل به شیوه خاص و در محیطی دوستانه برگزار می شود. هدف ما آموزش و یادگیری کامل به هنرجویان است تا بتوانند مفاهیم و روش های تعویض گلس را به خوبی یاد بگیریند و در عمل آن را انجام دهند. تلاش ما این است که شرایطآموزش را طوری فراهم کنیم که بین استاد و هنرجو تعامل کامل برقرار شود و هر سوالی که داشت همان لحظه از استاد بپرسد و آموزش را گام به گام پیش خواهیم برد. برگزاری دوره تخصصی تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل در کوک موبایل از مزایای زیادی برخوردار می باشد که به برخی از اصلی ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

اعطای مدرک معتبر به هنرجویان

تمام هنرجویانی که دوره آموزش تعویض گلس را در کوک موبایل با موفقیت می گذرانند، گواهی نامه و مدرک معتبر صادر می‌ شود که با استفاده از آن می توانند در صنف تعمیرات موبایل فعالیت رسمی داشته باشند.

برگزاری دوره تخصصی و پیشرفته

دوره عملی و تخصصی برای یادگیری تعویض گلس در کوک موبایل، در کوتاه مدت اما بسیار موثر برگزار می شود. در این دوره هنرجویان صفر تا صد تعویض گلس ال سی دی گوشی موبایل را یاد خواهند گرفت و به طور دقیق با نحوه و شرایط تعویض گلس یک صفحه نمایش شکسته آشنا خواهد شد.

اساتید ماهر و مجرب تعویض گلس

در کوک موبایل دوره آموزش تعویض گلس گوشی موبایل توسط اساتید ماهر و متخصص برگزار می شود. با این آموزش، هنرجویان ما پس از اتمام دوره می توانند تمام مفاهیم و شیوه تعویض گلس ال سی دی گوشی را یاد بگیرند و در عمل بتوانند گلس شکسته را با یک گلس جدید جایگزین کنند.

کلاس خصوصی و استاد پشتیبان

تمامی دوره ها به صورت انفرادی و خصوصی برگزار می شود و شما می توانید بهترین استفاده را از تایم هر جلسه ببرید و تمامی سوالات و مشکلات خود را با استاد مطرح کنید. بعد از سپری کردن دوره آموزشی ارتباط شما با استاد از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری برقرار می ماند و شما می توانید جهت مشاوره و رفع اشکالات احتمالی از ایشان استفاده نمایید.

آموزش در کارگاه و کار با دستگاه ها

دوره آموزشی تعویض گلس در کارگاه برگزار می شود و هنرجو به صورت عملی تعویض گلس ال سی دی های شکسته انواع موبایل های اپل و سامسونگ و غیره را تجربه می کند. در تمامی جلسات و کلاس ها در طول برگزاری دوره، هنرجو با تجهیزات تعویض گلس و نحوه کار با دستگاه ها آشنا شده و زیر نظر استاد چندین بار به صورت عملی با هر دستگاه کار می کند.

امکان استخدام در شرکت

کوک موبایل در پایان دوره آموزش تعویض گلس سعی بر این دارد که پیشنهاد همکاری مناسبی به هنرجویان خود ارائه دهد و بدین ترتیب از توانایی های هنرجویان گرامی استفاده به عمل آورد. بنابراین شما با گذراندن این دوره، یک فرصت شغلی مناسب را هم پیش رو خواهید داشت و می‌توانید بدون داشتن هیچ سرمایه و تجربه‌ ای در کوک موبایل شروع به فعالیت کنید.

آموزش تخصصی تعویض گلس ویژه تعمیرکاران

در صورتی که تعمیرکار موبایل هستید و قصد خرید دستگاه و تجهیزات نوسازی ال سی دی را دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که تنها خرید دستگاه کافی نیست و حضور در دوره آموزشی تعویض گلس گوشی ضروری می باشد تا بتوانید با تخصص در تعویض گلس نیز آشنا شوید و مهارت های خود را ارتقاء دهید.

برگزاری کلاس ها و دوره آموزش تخصصی تعویض گلس در کوک موبایل این امکان را برای خریداران تجهیزات تعمیر و نوسازی ال سی دی شسکته و نیز افراد عادی فراهم کرده است تا پس از گذراندن این دوره بتوانند تکه های گلس شکسته ال سی دی تمامی برندهای موجود در بازار از جمله آیفون، سامسونگ، ال جی، شیائومی و هواوی و غیره را تعویض نمایند و صفحه نمایش را دوباره احیا کنند.

هزینه آموزش تعویض گلس ال سی دی در کوک موبایل

برگزاری کلاس و دوره آموزش تعویض گلس در کوک موبایل به صورت خصوصی و کارگاه محور تنظیم شده است و هدف از برگزاری آن کمک به افرادی است که قصد دارند در آینده این حرفه را به صورت جدی دنبال کنند و و برای آینده خود شغل تولید کنند. هزینه کلاس ها بسته به تعداد جلسات و نوع همکاری شما با کوک موبایل متفاوت خواهد بود .

به طور کلی دوره آموزش تخصص تعویض گلس در مرکز کوک موبایل بسیار مقرون به صرفه و با صرف زمان و هزینه اندک برگزار می شود. همواره سعی ما بر این بوده است که از اقشار کم درآمد و جوانان جویای کار که برای شروع درامد کافی ندارند حمایت کنیم و نسبت به این موضوع احساس مسئولیت اجتماعی می کنیم. کافی است که هزینه های دوره آموزش تعویض گلس را با سایر مراکز مقایسه کنید و گزینه استثنایی شرکت در این دوره آموزشی ما را از دست ندهید.

کد دوره عنوان دوره مدت زمان دوره هزینه دوره آموزش تعویض گلس
101 آموزش تعویض گلس آیفون 6 ساعت 3/000/000 تومان
102 آموزش تعویض گلس سامسونگ 6 ساعت 3/000/000 تومان
103 دوره کامل شامل تمام گوشی ها 12 ساعت 5/500/000 تومان
104 تکمیلی (اج ها و سری ایکس به بعد) 6 ساعت 2/000/000 تومان

مدت زمان دوره تعمیر ال سی دی گوشی چقدر است؟

مدت زمان و تعداد جلسات دوره آموزش تعویض گلس بستگی به میزان توانمندی هنرجو دارد، چنانچه با مباحث تعمیرات موبایل و تعویض گلس آشنایی داشته باشید خیلی سریعتر مراحل را پشت سر گذاشته و با نحوه کار دستگاه ها آشنا خواهید شد. کلاس های تعویض گلس در 3 جلسه دو ساعت برگزار شده و هنرجو به صورت کامل با نحوه کار دستگاه ها آشنا خواهد شد و با تخصص کافی جهت تعویض گلس انواع ال سی دی کارگاه آموزشی ما را ترک خواهد کرد.

سوالات متداول دوره آموزش تعویض گلس

1- دوره های آموزش تعویض گلس برای چه کسانی مناسب است؟

دوره ها و کلاس های تخصصی آموزش تعویض گلس در کوک موبایل برای عموم آزاد است و شرکت افراد شاغل و حتی بانوان گرامی در این دوره بلامانع می باشد. همچنین تعمیرکاران موبایل نیز می توانند برای ارتقاء سطح دانش و مهارت خود در این کلاس ها و دوره آموزشی شرکت کنند. در واقع برای ثبت نام هیچ محدودیتی وجود ندارد.

2- آیا پس از گذراندن این دوره آموزشی می توانم به حرفه تعویض گلس ورود کنم؟

تمام هنرجویان عزیزی که در دوره آموزش تعویض گلس شرکت کرده و تمام مباحث و مراحل انجام این کار را به خوبی یاد گرفته و دوره را با موفقیت گذرانده باشند، می توانند وارد حرفه تعویض گلس شوند. شرکت کوک موبایل در صورت نیاز به هنرجویان برتر پیشنهاد همکاری خواهد داد.

3- شرکت در دوره آموزش تعویض گلس پیش نیاز دارد؟

حضور و شرکت در کلاس ها و دوره آموزش تعویض گلس هیچگونه پیش نیازی ندارد و به هیچ تجهیزات و یا دانش قبلی خاصی نیاز ندارد. البته هنرجویانی که در مورد تعمیرات موبایل و تعویض گلس از قبل اطلاع داشته باشند در این دوره آموزشی موفق تر خواهند بود.

4- آیا تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز تعویض گلس ال سی دی در بازار ایران موجود است؟

تعویض گلس در طی چند مرحله انجام می شود که هر مرحله با ابزارها و تجهیزات خاص و پیشرفته ای تحت نظارت استادکار ماهر انجام می شود. تمامی این تجهیزات از کشورهای خارجی هستند که در بازار ایران موجود می باشند. شرکت کوک موبایل خود وارد کننده این تجهیزات می باشد و تمام وسایل مورد نیاز را به سفارش شما عزیزان تهیه و وارد خواهد کرد.

5- برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی تعویض گلس چگونه اقدام کنم؟

جهت ثبت نام در دوره آموزشی تعویض گلس در کوک موبایل می توانید با شماره تلفن 02167319 در ساعات اداری تماس برقرار کنید تا کارشناسان آموزش ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند.

6- آیا دوره آموزش تعویض گلس برای هنرجو تجدید می شود؟

مدت زمان و تعداد کلاس های آموزش تعویض گلس برای یادگیری کامل مراحل تعویض گلس کافی است و معمولاً هنرجویان نیازی به تجدید دوره ندارند. اما در صورتی که بنا به هر دلیلی هنرجو نتوانست دوره آموزشی را با موفقیت به اتمام برساند، می تواند به تعداد ساعات و کلاس های مورد نیاز برای یادگیری مجدد در این دوره حضور یابد.

7- حرفه تعویض گلس می تواند به عنوان شغل دوم محسوب شود؟

با آموزش تعویض گلس حرفه ای می توانید برای خود یک شغل مناسب و پر درآمد ایجاد کنید. در صورتی که اکنون شاغل هستید و وقت آزاد زیادی دارید با یادگیری این حرفه می توانید، حرفه تعویض گلس را به عنوان شغل دوم انتخاب کنید.

8- آیا دوره تعویض گلس، شامل خدمات پس از آموزش می شود؟

دوره تعویض گلس حرفه ای در کوک موبایل در محیطی دوستانه و تعاملی با استاد برگزار می شود و هدف ما یادگیری کامل هنرجویان است. در صورتی که پس از اتمام دوره، هر یک از هنرجویان سوال و یا مشکلی داشته باشند می توانند با استاد ما به صورت تلفنی و یا حضوری مطرح کنند و مشاوره و راهنمایی لازم را دریافت کنند.

9- آیا دوره آموزش تعویض گلس محدود می باشد؟

برگزاری کلاس ها و دوره آموزش تعویض گلس به صورت نامحدود می باشد و از آنجا که مدت زمان آموزش این دوره کوتاه می باشد در طی ماه می تواند چندین بار تجدید شود.

10- آیا دوره تعویض گلس به صورت گروهی برگزار می شود؟

با توجه به اینکه آموزش تعویض گلس به صورت تخصصی و با دستگاه های پیشرفته و گران قیمت انجام می شود، امکان اموزشی گروهی وجود ندارد و نیز کیفیت آموزش را تحت تاثیر قرار می دهد. از اینرو مراحل تعویض گلس به صورت انفرادی و خصوصی آموزش داده می شود.

کوک موبایل در رسانه ملی