ترفند شبکه های اجتماعی

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

گوشی‌های هوشمند بسیاری از نیازها ساده و پیچیده ما را به وسیله ی اپلیکیشن های مختلف جوابگو هستند و جواب بسیاری از چالش‌ها و مشکلات ما در قلب یک گوشی چند اینچی قرار گرفته است، با این حال این گوشی‌ها دردسرها خاص خود را دارند.

یک گوشی هوشمند نیازمند مراقبت و اهمیت است و همچنین کار کردن با آن در برخی شرایط واقعا سخت است. از مشکلات باتری، سرعت و باگ نرم‌افزاری که بگذریم، تعویض شماره بر روی یک گوشی واقعا می‌تواند سخت و نفس‌گیر باشد. تعویض شماره تلفن همانند تعویض یک خانه و اسباب‌کشی است و همانند اسباب‌کشی باید همه وسایل را جمع‌آوری و دوباره جای دیگر قرار دهید.

باید همه افراد و مخاطبین خود را در جریان تغییر شماره قرار دهید و همیشه بدون استثنا یک شخص یا یک اپلیکیشن جا خواهد ماند. واتساپ البته سعی کرده که با تنظیمات تازه خود برخی امکانات را در اختیار شما قرار دهد که کمی از این سختی را کاهش خواهند داد.

برای دسترسی به این قابلیت ابتدای اپلیکیشن خود را باز کنید و به بخش تنظیمات مراجعه کنید. گزینه Account را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. در میان گزینه‌ها تازه که برای شما نمایش داده می‌شود گزینه Change Number را انتخاب کنید. در این صفحه گزینه Next را انتخاب کنید و در صفحه تازه ابتدا شماره پیشین و بعد شماره تازه خود را ارائه دهید. پس از این کار دوباره گزینه Next را انتخاب کنید.

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

با این کار تمامی اطلاعات حساب شما، تنظیمات، گروه‌ها و چت‌ها به شماره جدید منتقل می‌شود و تنها چیزی که باید مشخص و دست نخورده باقی بماند گوشی شما خواهد بود. همچنین تمامی گروه‌هایی که در آن عضو هستید نیز از تغییر شماره شما مطلع خواهند شد. می‌توانید در صفحه آخر انتخاب کنید که چه کسانی از مخاطبین شما از تغییر شماره مطلع شوند. گزینه اول برای همه مخاطبین است، گزینه دوم تنها مخاطبینی را شامل می‌شود که با آن‌ها چت دارید و گزینه سوم می‌توانید به صورت مختلف انتخاب کنید.

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

تغییر شماره در اپلیکیشن واتساپ

این قابلیت بسیاری از سختی‌های تغییر شماره را از روی دوش شما برخواهد داشت و به راحتی می‌توانید به شماره تازه نقل مکان کنید. اگر هم می‌خواهید شروعی تازه داشته باشید پس بهتر است دوباره از ابتدا اپلیکیشن واتساپ را برای خود نصب کنید و با شماره تازه یک حساب تازه ایجاد کنید.

شمامیتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از اپلیکیشن واتساپ به پست نرم افزار اجتماعی واتساپ مراجعه نمایید.


کوک موبایل در رسانه ملی