ترفند شبکه های اجتماعی

تغییر تصویر پس زمینه چت در تلگرام

تغییر تصویر پس زمینه چت در تلگرام

بسیاری از کاربران مایلند، پس زمینه چت تلگرام خود را تغییر دهند. یکی از قابلیت‌ هایی که در تلگرام وجود دارد، مربوط به قابلیت تغییر دادن یا تعویض عکس پس زمینه چت ها می‌ باشد. این کار بسیار آسان بوده و هر کاربری با انجام مراحلی بسیار ساده می تواند این کار را انجام دهد. ما در این مقاله قرار است به آموزش چگونگی تغییر Chat Background در تلگرام (Chat Background) بپردازیم. اگر شما هم از علاقمندان این مبحث هستید ما را در این مقاله همراهی کنید.

مقدمه‌ ی تغییر پس زمینه چت در تلگرام (Chat Background)

برخی از کاربران از این مسئله که در برنامه تلگرام امکان تعویض عکس پس زمینه پنجره های گفتگو یا همان چت ها وجود دارد، بی اطلاع هستند. با این قابلیت می‌توانید عکس های پیش فرض تلگرام یا عکس های مد نظرتان را از گالری دستگاه به عنوان Background گفتگوهای خود در تلگرام انتخاب نمایید و این کار براحتی انجام می شود.

بنابراین در این مقاله قرار است در مورد چگونگی تغییر پس زمینه چت در تلگرام (Chat Background) صحبت کنیم.

چگونگی تغییر تصویر پس زمینه چت در تلگرام (Chat Background)

در صورتی که می خواهید عکس پس زمینه پنجره های گفتگوی تلگرام خود را تعویض کنید، باید به صورت زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام خود را اجرا نمایید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس نمایید تا منوی اصلی تلگرام نمایان گردد.
  • گزینه Settings را انتخاب نمایید.
  • گزینه Chat Background را انتخاب کنید.

  • در این بخش همانطور که در تصویر می بینید، در بخش زیرین صفحه منویی از عکس های پیش فرض تلگرام ارائه شده است. با لمس هر یک از این عکس ها می‌توانید پیش نمایشی از آن به عنوان عکس Chat Background های تلگرام مشاهده نمایید. در اینجا اگر مایل به استفاده از عکس های پیش فرض تلگرام نیستید، باید اولین گزینه موجود در منوی زیرین صفحه را انتخاب نمایید و سپس گزینه From gallery را از پنجره پاپ آپ انتخاب کنید.

چگونگی ساخت تم برای تگرام دسکتاپ را مطالعه کنید.

  • در نهایت باید عکس مورد نظرتان را از گالری جستجو کرده و بر روی آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه آن تپ کنید.

همانطور که در مراحل بالا مشاهده کردید، به سادگی می توانید عکسChat Background های اکانت تلگرام خود را تغییر دهید.

حرف آخر

در مقاله بالا به چگونگی تغییر عکس پس زمینه چت در تلگرام (Chat Background) پرداختیم و گفته شد با انجام مراحل بالا می توانید این کار را انجام دهید.

آموزش ویدئویی تغییر تصویر پس زمینه چت در تلگرام (Chat Background)

مطالب مرتبط


کوک موبایل در رسانه ملی