Uncategorized

تعویض باتری Iphone XS Max

کارایی باتری های آیفون نیز همانند دیگر گوشی ها، با گذشت زمان و طی شدن عمرشان کاهش پیدا می کند. بر اثر گذشت زمان، توانایی باتری ها برای نگه داشتن کامل شارژ(شارژ ۱۰۰ درصدی) کاهش پیدا می کند. باتری های اپل می توانند تا ۵۰۰ بار شارژ اولیه باتری هایشان، تا ۸۰ درصد شارژ را نگه دارند.  در واقع تعداد بسیار زیادی از کاربران آیفون ها گفته اند که گوشی هایشان بعد از یک سال و نیم تا دو سال که از استفاده آنها می گذرد، دیگر تا ۱۰۰ درصد شارژ نمی شوند و یا اگر کالیبره و شاخص باتری ۱۰۰ درصد را نشان می دهد، این درصد واقعی نیست و بسیار زودتر از حد معمول تمام می شود.  زمانی که شیمی باتری تلفن شما با مشکل مواجه می شود،این مساله باعث کندی درپردازش پردازنده ی گوشی هم خواهد شد.  با استفاده از این آموزش می توانید عمر تمام شده ی گوشی را به آن بازگردانید.

در این آموزش روش باز کردن کامل صفحه نمایش و خارج کردن بلندگوی کوچکتر، موتور تپتیکی و پس از آن تعویض باتری Iphone XS Max را خواهید آموخت.  هنگام تعویض باتری Iphone XS Max، باید بلندگوها و موتور تپتیکی خارج شود تا نوارهای چسبی باتری به درستی و کامل خارج شوند. بازکردن صفحه نمایش آیفون برای تعویض باتری، به منظور جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی صورت خواهد گرفت. اگر حس می کنید که می توانید بدون جدا کردن صفحه نمایش آیفون باتری آن را تعویض کنید و در این مسیر به مشکلی بر نمیخورید، می توانید مراحل مربوط به جداسازی صفحه نمایش گوشی را نادیده بگیرید.برای به دست آوردن بیشترین بازدهی از این آموزش، باتری جدیدی که آن را تعویض کرده اید، کالیبره نمایید.  یکی از ساده ترین روش ها برای کالیبراسیون باتری آیفون، استفاده از آن تا رسیدن به مقدار شارژ زیر ۱۰ درصد و پس از دوباره شارژ کردن آن تا صد در صد است. برای اطلاع از نحوه ی کالیبراسیون باتری به شیوه ای کاراتر می توانید مقاله ی نحوه ی کالیبراسیون باتری آیفون ها را مطالعه نمایید.

باز کردن Iphone XS Max شما می تواند به قابلیت ضدآب بودن گوشی صدمه وارد کند. اگر بتوانید مراحل را طوری بپیمایید که حین تعمیر، چسب گوشی را از بین نبرید گوشی مانند قبل ضد آب خواهد بود اما اگر اقدام به باز کردن گوشی کنید، دیگر گوشی شما ضدآب نخواهد بود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *