تعمیرات تخصصی اچ تی سی

تاریخچه ی شرکت HTC
شرکت HTC که عنوان آن برگرفته از مخفف کلمات High Tech Computer Corporation است در سال ۱۹۹۷ در تایوان آغاز به کار کرد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده های تلفن همراه در جهان است.
همیشه گفته اند پشت هر مرد موفقی یک زن قوی وجود دارد، این ضرب المثل مثال بارزی از روند موفقیت شرکت اچ تی سی است. درمراحل شکل گیری و رشد شرکت HTC نیز یک خانم وجود دارد و او کسی نیست جز شر می وانگ (Cher Mi Wang) دختر یکی از ثروتمندترین افراد در تایوان. در سال ۱۹۹۷ او همکاری خود را با اچ تی چو(HT Cho) و پیتر چو(Peter Chou) برای پا گرفتن شرکت HTC آغاز کرد. در ابتدا هدف اصلی این شرکت بدست آوردن بازار تلفن همراه و دستیار شخصی بود.
با این حال این پروژه در آغاز چندان موفق نبود و به شکلی فاجعه آمیز سرمایه ی زیادی را در این راه از دست داد. در آن هنگام، ثروت خانوادگی خانم وانگ پل امیدی برای این شرکت شد. او با سرمایه گذاری به جای خود توانست شرکت را نجات داده و با بهبود بخش مهندسی و طراحی این شرکت موفقیت را برای آن به ارمغان آورد.در این زمان دوره ی جدیدی آغاز شد و شرکت HTC توانست فروش محصولات خود را نسبت به شرکت های دیگر بهبود بخشد.
اولین موفقیت این شرکت در سال ۲۰۰۰ میلادی ساخت یک کامپیوتر همراه به سفارش شرکت COMPAQ بود. موفقیت بعدی که بسیار بزرگتر بود در سال ۲۰۰۲ حاصل شد و آن طراحی و توسعه ی اولین رایانه های جیبی بر اساس سیستم عامل مایکروسافت بود. شرکت HTC با این موفقیت توانست توجه کمپانی های ارائه دهنده ی بی سیم زیادی را به خود جلب کند؛ شرکت هایی مانند: شرکت اِی تی اَند تی (AT&T)، شرکت تی موبایل (T-Mobile)، شرکت ورایزون بی سیم (Verizon Wireles)، شرکت اُ تو (O2)، شرکت ودافن (Vodafone)، شرکت اسپرینگ نگستل (Sprint Nextel) و شرکت اورنج ( Orange).
خیلی ها فکر می کنند که شرکت HTC در سالهای اخیر به بازار رقابت وارد شده است، زیرا اولین گوشی برند HTC در این سالها در بازار جهانی عرضه شد؛ ولی در واقع قبل از این ارائه، تولید کنندگان تایوانی با پشتکار مشغول تولید قطعات سازنده ی برند های معروفی همچون کیو تک (Qtek)، دوپود (Dopod)، دل (Dell)، فوجیتسو-زیمنس (Fujitsu-Siemens)، اچ پی (HP)، آی مت (i-mate) و شارپ (Sharp) بودند.
این موضوع کمک می کند تا این شرکت تایوانی در روند محبوبیت یه گام رو به جلو بردارد و با مدل هایی نظیر مجیشن (Magician)، ویزارد (Wizard) و آپاچی (Apache) خود را در این بازار اثبات کند و به یکی از بهترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند تحت سیستم عامل ویندوز تبدیل شود. سال ۲۰۰۶ میلادی نقطه ی عطفی برای این شرکت است زیرا HTC شروع به تبلیغ و ارائه ی گوشی های همراه خود نمود.
عناصر کلیدی که برند محبوب HTC به ارمغان می آورد در واقع ایده هایی جدیدی است که توسط مدل های لمسی خود در این راه از آنها استفاده می کند و با استفاده از آنها در صدد تغییر افکار عمومی و متقاعد کردن مخاطب برای استفاده از پوشی های لمسی هوشمند است. در این راه مدل های محبوبی را نیز ارائه کرد. لازم به ذکر است که HTC خالق اولین گوشی تحت سیستم عامل اندورید است.
در نهایت HTC یکی از معروفترین برندهای گوشی همراه است که با رشدی چشم گیر در بازار جایگاه خود را تثبیت نمود و حائز رتبه ی سوم در این فن آوری در سال ۲۰۰۶ شد. اچ تی سی هم اکنون یکی از ۵ برند برتر گوشی های تلفن همراه در جهان است.
برای اطلاع از هزینه تعمیرات گوشیهای اچ تی سی  اینجا کلیک کرده و یا با کارشناسان کوک موبایل در ارتباط باشید.

htc-10-hp-wide