%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%82%db%8c-2-7تعمیرات اپل

تعمیرات اپل نیاز به تخصص دارد و شاید زمانی که گوشی شما صدمه دیده است نگران باشید که برای تعمیرات اپل چه باید کرد؟ تعمیرات تخصصی موبایل و تعمیرات اپل به صورت عمومی شامل موارد زیر می شود:

تعمیرات اپل : ال سی دی ٬ صفحه نمایش

بهبود طراحی و فناوری های پیشرفته در گوشی های اپل بسیار مشهود است. گوشی ها معمولا با تکنولوژی جدید شرکت اپل، پلمپ شده هستند. اگر گوشی تان به زمین خورد وحشت نکنید؛ صفحه نمایش این گوشی ها با پوشش شیشه ای؛ با دوام ترین گوشی های هوشمند ساخته شده در بازار موبایل هستند. تکنسین های متخصص برای می توانند با استفاده از قطعات با کیفیت و ابزارهای تخصصی؛ صفحه نمایش گوشی را درست می کنند. پس در صورت آسیب به صفحه گوشی اپل نگران نشوید.

 

آب خوردگی گوشی یا تبلت

اگر گوشی اپل شما با آب آسیب دید؛ ابتدا سریعا گوشی را خاموش کنید و بعد آن را به تکنسین های تعمیرات اپل بدهید. مادر برد دستگاه در صورتی آسیب می بیند که آب از طریق ترکی در گوشی وارد دستگاه شود. در بخش تعمیرات اپل برای خسارت با آب؛ متخصصین گوشی شما را باز می کنند و هر گونه قطعه آسیب دیده را تعویض می کنند.

قطعات سخت افزاری

شامل موارد تخصصی سخت افزار نیز می شود؛ برای نمونه تعمیرات یا تعویض باطری و AC Adapter؛ تعمیرات سوکت شارژ و هدفون؛ تعمیرات دکمه های اصلی؛ تعمیرات اسپیکر و … نیز جزء هستند.

نرم افزاری

در بخش نرم افزاری شامل مواردی مانند: تعمیرات مشکلات wifi و شبکه موبایل؛ تعمیرات نرم افزارهای داخلی اپل و مشکلات احتمالی در نصب برنامه های جدید است.

هزینه تعمیرات اپل

اپل بستگی به جایی دارد که شما تبلت یا گوشی تان را برای تعمیر تحویل می دهید و قیمت متفاوت است. بخشی از شامل گارانتی می شود اما آسیب خوردن گوشی مثل زمین افتادن؛ شکستن گوشی یا آسیب با آب شامل گارانتی نیست و شما باید هزینه را پرداخت کنید. تعمیرات تخصصی موبایل امروزه توسط تکنسین های مجرب انجام خواهد شد بنابراین بهتر است برای تعمیر محصولات هر برندی دنبال تکنسین های متخصص برند مربوطه باشید.