بیمه ال سی دی محصولات اپل

 

 

بیمه نامه ال سی دی آیفون خود را از کوک موبایل تهیه کنید.

لحظه ای را تصور کنید که آیفون جدیدتان را در دست گرفته اید و در حال گوشی دادن به موزیک مورد علاقه تان و یا بازی هستید. آیفون از دست شما می افتد. تمام تلاشتان را برای گرفتن دوباره آن می کنید. چشم ها گرد و دستها لرزان در حالی که آیفون شما بین زمین و آسمان معلق است. آیفون برای اولین بار با زمین برخورد می کند و شما می بینید که صفحه ال سی دی آن هنوز سالم است.  در حالی که دعاگویان از خدا می خواهید که اتفاقی برای آیفونتان نیفتد، آیفون بار دیگر به سمت بالا می آید و این بار به اندازه ی دفعه ی اول خوش شانس نیستید. آیفون روی زمین ساکن می شود و شما با دلهره آن را بر می دارید و می بینید که ترک و شکستگی روی صفحه آن نمایان شده است. حس اولیه ای که پس از دیدن این صحنه به شما منتقل می شود چیست؟

 

brocken_iphone

برای کاربرانی که تجربه ی چنین اتفاقی را داشته اند، دو حالت پیش می آید: حالت اول این که تنها گلس روی ال سی دی آیفون شکسته باشد و به خود ال سی دی آسیبی نرسیده باشد؛ به این معنا که پیکسل های ال سی دی به هم نریخته باشند و تاچ ال سی دی هم کار کند. طبیعی است که هزینه ی تعویض گلس ال سی دی نسبت به هزینه ی تعویض کل ال سی دی کمتر خواهد بود. در حالت دوم که کمی متفاوت تر و غم انگیزتر است، پس از برداشتن آیفون از روی زمین با صفحه خاموش ال سی دی مواجه خواهید شد. حال تکلیف چیست؟

به طور کلی زمانی که قرار است ال سی دی آیفون را تعویض کنید، لاجرم می بایست گلس آن را نیز تعویض کنید. از طرفی اگر ال سی دی گوشی شما شکسته است،  لازم نیست گوشی خود را به کل دور بیندازید چرا که امروزه تعویض ال سی دی گوشی های هوشمند، در مراکز معتبر و به صورت تخصصی انجام می پذیرد.

کار تعویض گلس و یا ال سی دی آیفون، کار بسیار پیچیده و تخصصی می باشد و شخصی که اقدام به تعویض ال سی دی و یا تعویض گلس آیفون می کند می بایست دارای تجربه ی بسیار در این زمینه باشد. از طرفی هزینه ی تهیه ی ال سی دی آیفون بسته به مدل آیفون می تواند از متوسط تا خیلی گران دسته بندی شود. این بدان معناست که با شکستن ال سی دی آیفونتان، ممکن است متحمل هزینه ی بالایی برای تعمیر گوشی خود شوید. این هزینه شامل قیمت ال سی دی آیفون به همراه اجرت تعویض می باشد.

اینکه ال سی دی آیفون ما شکست، دلیل خوبی برای تعویض آیفون نخواهد بود و باید آیفون را مانند یک شی با ارزش در برابر خطرات احتمالی گارانتی کرد. پیشنهاد کوک موبایل به شما، بیمه ال سی دی آیفون است.

همین سناریو را می توان برای هر یک از محصولات گران قیمت اپل نیز در نظر گرفت. محصولاتی مانند iPod، iWatch و … نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بیمه آنها می تواند گامی مهم در جهت کاهش هزینه ی تعمیرات احتمالی این محصولات گران قیمت باشد.

شما با بیمه کردن ال سی دی آیفون، iPod و نیز ساعت هوشمند اپل خود می توانید آنها را در برابر خطر شکستگی بر اثر ضربه، سقوط و … گارانتی کنید. پس از آن که هر کدام از محصولات اپل خود را بیمه کردید، دیگر لازم نیست نگران اتفاقات ناگواری باشید که ممکن است برای آنها رخ دهد. بیمه ی ال سی دی آیفون و سایر محصولات اپل به شما این امکان را خواهد داد که با رخ دادن هر اتفاقی برای آنها، فرآیند تعویض ال سی دی و یا تعویض گلس ال سی دی را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در مجموعه ی کوک موبایل طی کنید و آیفونتان را درست مانند چند دقیقه قبل از ضربه خوردن، صحیح و سالم تحویل بگیرید.

برای اطلاع از هزینه بیمه ال سی دی محصولات اپل با ما در ارتباط باشید.