بازی اندروید

بهترین بازی های دو نفره در اندروید

در صورتی که از علاقمندان به بازی های دو نفره هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله قرار است چند نمونه از بهترین بازی های اندرویدی دو نفره را به شما معرفی کنیم و لینک دانلود آن‌ ها را در در پایان توضیحات بازی در اختیارتان قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

مقدمه‌

معمولاً بین بسیاری از کاربران، مخصوصاً نوجوانان بازی های اندرویدی دو نفره یا (Multiplayer) محبوبیت زیادی دارند. دقت کنید که منظور ما از بازی های اندرویدی دو نفره، آن دسته از بازی هایی نیست که باید برای انجام آن ‌ها به صورت آنلاین اقدام کرد و با رقیب ‌های آنلاین در سراسر دنیا بازی کرد. بازی ‌هایی که در این مقاله به شما معرفی می‌ گردد، بازی های اندرویدی هستند که قابلیت ایجاد شبکه محلی را داشته و بدین صورت امکان انجام بازی بین شما و دوستانتان در محیط ‌های مختلفی مانند خانه و … ایجاد می ‌شود.

البته این امکان وجود دارد که بعضی از بازی های اندرویدی دو نفره معرفی شده در این مقاله قابلیت رقابت آنلاین را هم داشته باشد، ولی هدف اصلی ما اشاره به بهترین بازی های اندرویدی است که قابلیت ایجاد شبکه محلی و انجام بازی را به همراه داشته باشد. لینک دانلود گوگل پلی استور (Google Play Store) هر یک از بازی های اندرویدی دو نفره معرفی شده در پایان توضیحات آن‌ ها قرار داده شده است، بنابراین می ‌توانید با کلیک بر روی عبارت ‌های موجود نسبت به دانلود آن بازی از گوگل پلی استور وارد عمل شوید.

بازی اندرویدی 6 Takes

سبک بازی 6 Takes به صورت تخته ‌ای یا کارتی بوده و این بازی مد تک نفره و دو نفره را ارائه کرده است. ممکن است در ابتدا برای یادگیری قوانین بازی 6 Takes با مشکل روبرو شوید، ولی به محض یادگیری قوانین و نحوه انجام آن به شدت علاقمند این بازی می شوید. شایان ذکر است که بازی اندرویدی 6 Takes را می ‌توانید به صورت 3 و 4 نفره هم انجام دهید، پس مد چند نفره این بازی اندرویدی شما را محدود به 2 پلیر یا بازی کننده نخواهد کرد. متاسفانه بازی 6 Takes به صورت رایگان قابل دانلود نیست و برای دانلود آن باید هزینه 1.99 دلار پرداخت گردد.

بازی اندرویدی BADLAND

یکی از پرطرفدارترین بازی های اندرویدی سال 2016، بازی BADLAND به حساب می آید. به دلیل این که بازی BADLAND شامل حالت مولتی پلیر بوده و امکان انجام بازی چند نفره را ایجاد می‌ کند، در لیست بهترین بازی های اندرویدی دو نفره ما هم جای می گیرند. اصلی‌ ترین حالت دو نفره این بازی در وضعیتی خلاصه می ‌شود که شما و فرد مورد نظرتان باید به عنوان همکار نسبت به طی کردن مراحل و موانع مسیر بازی اقدام نمایید. حالت دو نفره بازی BADLAND بسیار جذاب است و بی شک رضایت شما را جلب خواهد کرد. به منظور دانلود بازی BADLAND نیاز به پرداخت هزینه خاصی نیست ولی این بازی شامل خریدهای درون برنامه ‌ای می باشد.

دانلود بازی اندرویدی BADLAND از گوگل پلی استور

دانلود BADLAND از مایکت

بازی اندرویدی Action for 2-4 Players

یکی از دیگر از جذاب ‌ترین بازی های اندرویدی دو نفره موجود، بازی Action for 2-4 Players به شمار می رود. این بازی در اصل شامل سه نوع بازی مختلف شده و امکان انجام آن ‌ها به صورت 2 نفره، 3 نقره و 4 نفره وجود دارد. پس حالت مولتی پلیر این بازی محدود به دو پلیر یا گیمر نیست. هر سه بازی که با دانلود Action for 2-4 Players  می ‌توانید انجام دهید، جذاب هستند ولی بازی فوتبال یا بهتر بگوییم شوت بال آن به شدت توجه گیمرها را جلب نموده است. برای دانلود بازی Action for 2-4 Players نیاز به پرداخت هزینه‌ نیست ولی این بازی شامل خریدهای درون برنامه ‌ای می باشد.

دانلود بازی اندرویدی Action for 2-4 Players از گوگل پلی استور

دانلود Action For 2-4 Players از مایکت

بازی اندرویدی Battle Slimes

در واقع بازی اندرویدی Battle Slimes از نظر گرافیکی خیلی جذاب نیست و بسیار شبیه به بازی ‌هایی است که سال‌ ها پیش در کنسول ‌هایی همچون فامیلی گیم و سگا دیده می شد. در حالت چند نفره بازی Battle Slimes  شما می ‌توانید با 4 نفر از دوستان تان به طور همزمان بازی کنید. البته امکان بازی دو نفره یا بازی با کامپیوتر هم وجود خواهد داشت. خوشبختانه بازی Battle Slimes به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای هم نمی ‌شود.

دانلود بازی اندرویدی Battle Slimes از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Chess Free

یکی از دیگر بهترین بازی های اندرویدی دو نفره موجود بازی اندرویدی Chess Free می باشد. نحوه انجام بازی Chess Free به واقع نیازی به شرح نداشته، زیرا بی شک با قوانین بازی شطرنج آشنایی دارید. در حالت مولتی پلیر بازی Chess Free شما می ‌توانید با دوستان خود از طریق ساخت یک شبکه محلی به انجام بازی شطرنج بپردازید. این بازی همچنین امکان انجام با کامپیوتر و سطوح سختی مختلف را ارائه کرده است. بازی Chess Free  به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل خریدهای درون برنامه‌ ای هم نیست.

دانلود بازی اندرویدی Chess Free از گوگل پلی استور

دانلود Chess Free از مایکت 

بازی اندرویدی Edge of the World

بازی اندرویدی Edge of the World سبکی بسیار جالب و منحصر به فرد را با خود دارد. در این بازی شما باید به رقابت با سایر گیمرها پرداخته و در بازی Edge of the World منطقه ‌ای شبیه به یک دریا ارائه می‌ شود که دارای لبه ‌هایی می باشد. شما نقش کاپیتان یک کشتی را ایفا کرده و سایر گیمرها هم همین نقش را دارند. هدف تمامی گیمرها ضربه زدن به کشتی ‌های رقیب و انداختن آن‌ ها از لبه ‌های دریا به سمت پایین می باشد. بازی Edge of the World بی شک یکی از جذا‌ب‌ ترین بازی های اندرویدی دو نفره موجود کنونی محسوب می شود که توصیه می ‌کنیم حتما نسبت به دانلود انجام آن وارد عمل شوید.

بازی اندرویدی Gentlemen!

معرفی بازی شطرنج های جذاب برای موبایل اندروید را مطالعه کنید.

قبل از هر چیز باید بگوییم که برخلاف چند بازی اخیر معرفی شده، بازی اندرویدی Gentlemen! به صورت رایگان قابل دانلود نیست و برای دانلود آن از گوگل پلی استور ملزم به پرداخت هزینه 4.67 دلار می باشید. بازی Gentlemen! شامل یک حالت دو نفره می باشد. در حالت دو نفره این بازی از یک دستگاه استفاده خواهد کررد و گیمر اول در یک سمت و گیمر دیگر در سمت مقابل دستگاه خواهد نشست. اگر می خواهید که از حالت چند نفره یا مولتی پلیر بازی Gentlemen! استفاده کنید، توصیه می ‌کنیم که حتما تبلتی در اختیار داشته باشید که از صفحه نمایشی بزرگ بهره‌ مند است.

دانلود بازی Gentlemen! از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Glow Hockey 2

بازی Glow Hockey 2 هم از دیگر بازی های اندرویدی به شمار می رود که امکان انجام آن به صورت دو نفره در آن وجود دارد. در این بازی دو گیمر باید تلاش کنند تا توپ هاکی موجود را به دروازه رقیب خود وارد نمایند. احتمالا بازی ‌های شبیه به Glow Hockey 2 را در دنیای واقعی و شهر بازی ‌ها انجام داده ‌اید. شایان ذکر است که انجام این بازی به صورت تک نفره هم امکان پذیر است. خوشبختانه بازی Glow Hockey 2 به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل هیچ خرید درون برنامه‌ای نیست.

دانلود بازی اندرویدی Glow Hockey 2 از گوگل پلی استور

دانلود Glow Hockey 2 از مایکت

بازی اندرویدی Minecraft Pocket Edition

مطمئناً علاقمندان به بازی های سبک نقش آفرینی و ماجراجویی حتما با بازی Minecraft Pocket Edition  آشنایی دارند. بازی Minecraft Pocket Edition شاید از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن نداشته باشد ولی داستان و روند آن به قدری جذاب است که هر گیمری را جذب خود خواهد کرد. خوشبختانه بازی Minecraft Pocket Edition قابلیت انجام چند نفره را ارائه می‌ کند، از این رو در لیست بهترین بازی های اندرویدی دو نفره ما قرار گرفته است. متاسفانه بازی جذاب Minecraft Pocket Edition به صورت رایگان قابل دانلود نبوده و برای دانلود آن باید هزینه‌ای معادل با 6.99 دلار پرداخت گردد.

دانلود بازی اندرویدی Minecraft Pocket Edition از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی NBA Jam

در صورتی که از علاقمند به ورزش بسکتبال هستید، بازی اندرویدی NBA Jam در عین جذابیت حالتی سرگرم کننده و خنده آور را ارائه کرده است. امکان انجام بازی NBA Jam به صورت دو نفره از طریق شبکه وای فای و همچنین اتصال بلوتوث وجود دارد. در بازی NBA Jam شما کنترل کننده بسکتبالیست ‌های تیمی دو نفره بوده و گیمر سمت مقابل شما هم باید یک تیم بسکتبال دو نفره را هدایت کند. پس در حالت مولتی پلیر بازی اندرویدی NBA Jam دو گیمر به عنوان دو تیم دو عضوی با یکدیگر رقابت خواهند کرد. متاسفانه به منظور دانلود بازی NBA Jam می ‌بایست مبلغی معادل با 4.99 دلار پرداخت گردد.

دانلود بازی اندرویدی NBA Jam از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Pool Break Pro

اگر به ورزش بیلیارد علاقمندید، بازی Pool Break Pro را از امتحان کنید. حالت مولتی پلیر بازی Pool Break Pro  یکی از بهترین تجربه ‌های ممکن از بازی های اندرویدی دو نفره را در اختیار شما قرار خواهد داد. بازی Pool Break Pro شامل حالت ‌های مختلفی بوده و گیمر می‌ تواند بازی ‌های متنوعی مانند اسنوکر، ایت، پیرامید … را به واسطه آن تجربه کند. برای دانلود بازی Pool Break Pro شما ملزم به پرداخت مبلغ ناچیز 0.99 دلار خواهید بود.

دانلود بازی اندرویدی Pool Break Pro از گوگل پلی استور

دانلود Pool Break Pro از مایکت

بازی اندرویدی Sea Battle

بازی اندرویدی Sea Battle هم یک بازی منحصر به فرد بوده و در این بازی باید با استفاده از جنگ افزارهای مختلف در قالب محیطی جدول مانند با رقیب خود مبارزه کنید. توصیه می ‌کنیم که برای درک بهتر روند و سبک بازی Sea Battle حتما نسبت به دانلود آن در دستگاه اندرویدی خود اقدام نمایید. این بازی حجم چندان زیادی نداشته و به صورت رایگان هم قابل دانلود است. پس تمام شرایط مورد نیاز برای استفاده از این بازی مهیا می باشد.

دانلود بازی اندرویدی Sea Battle از گوگل پلی استور

دانلود Sea Battle از مایکت

بازی اندرویدی Spaceteam

یکی از جالب‌ترین بازی های اندرویدی دو نفره موجود بازی Spaceteam به شمار می ‌رود که البته لذت انجام آن در حالتی بیشتر می ‌شود که تعداد گیمرها از دو نفر بیشتر باشند. انجام بازی در حالت چند نفره از طریق شبکه وای فای دستگاه ممکن می ‌شود. در جریان بازی باید روند بسیار منحصر به فرد و خاصی طی شود که تجربه ‌ای کاملا متفاوت را در اختیار گیمرها قرار می ‌دهد. خوشبختانه بازی Spaceteam به صورت رایگان در گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار گرفته است، بنابراین توصیه می ‌کنیم که نسبت به دانلود آن اقدام نموده و از جذابیت آن لذت ببرید. لازم به ذکر است که این بازی شامل خریدهای درون برنامه ‌ای می باشد.

دانلود بازی اندرویدی Spaceteam از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Worms 2: Armageddon

یکی از شناخته شده ‌ترین و قدیمی ‌ترین بازی ‌های دو نفره موجود بازی Worms 2: Armageddon می باشد. این بازی به شکل بسیار جذابی طراحی شده است. در این بازی هر گیمر وظیفه هدایت چند کرم را به عنوان اعضای تیم خود خواهد داشت. این کرم‌ ها می ‌توانند از صلاح ‌های مختلفی استفاده کرده و کرم ‌های تیم رقیب را مورد هدف قرار خواهند داد. هر گیمری که بتواند زودتر تمام کرم ‌های تیم رقیب را از بین ببرد برنده بازی می باشد. متاسفانه بازی زیبای Worms 2: Armageddon به صورت رایگان در گوگل پلی استور موجود نیست و برای دانلود آن باید هزینه ‌ای معادل با 1 دلار پرداخت گردد.

دانلود بازی اندرویدی Worms 2: Armageddon از گوگل پلی استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =


کوک موبایل در رسانه ملی