بازی اندروید

بازی Zero City

سایز فایل:106M

شرکت تولید کننده:BEINGAME LIMITED‏

بازی Zero City

Zero City: Zombie games for Survival in a shelter

شهر صفر پناگاهی برای بقا در برابر زامبی ها

کاری از استودیوی بازی سازی BEINGAME Limited

بازی شبیه سازی

آخرین پناهگاه های دنیای جدید را تحت فرمان بگیرید! بازماندگان را با هم جمع کنید و آنها را راهنمایی کنید، به مردم آموزش دهید و وظایف خود را تعیین کنید – همیشه یک کار برای همه وجود دارد! پایگاه خود را بسازید و تقویت کنید و آن را غیرقابل نفوذ کنید!

ویروس در اطراف گسترش می یابد، زمان آن رسیده که قبل از اینکه خیلی دیر شود، عمل کنیم. جنگجویان باید هوشیار باشند و اسلحه های خود را آماده کرده در دست بگیرید. وجود وسایل و لوازم موجود در انبارهای متروکه در نبردها با انبوهی از زامبی ها مفید خواهند بود.

فرمان بدهید، و انسان ها را نجات دهید!

فرمان دادن و فرمانده شدن برخی از ویژگی های این بازی است که حین بازی آنها را به دست خواهید آورد..

مدیریت اسکان و ساختمان پناهندگان

برای ایجاد یک پناهگاه غیرقابل نفوذ، ساختمان های تو در تو بسازید و طراحی آن را به روز کنید. کارگران در حال حاضر آنجا هستند. به آنها دستور بدهید که همین حالا شروع به ساختن کنند! با ساختن انواع ساختارهای دفاعی، پناهگاه خود را برای دفاع آماده کنید. تصمیم بگیرید که کدام ترکیب دفاعی موثرتر خواهد بود!

به افراد و بازماندگان آموزش دهید.

در این روزهای تاریک، روی همه بازماندگان حساب کنید و هر کس کاری را انجام می دهد! به افراد خود مهارتهای جدید بیاموزید، مهارت های انها را به روز کنید و به آنها بگویید که در عمل چه چیزی یاد گرفته اند!

تجهیزات مناسب را انتخاب کنید.

از اسلحه ها و تجهیزات جنگ موثر و کارآمد استفاده کنید، لباس های ضد گلوله بپوشید و لباس جنگ بر تن کنید.

بازی چند نفره

ما تنها بازمانده ها نیستیم، تنها قوی ترین ها هستند که در دنیای آخرالزمان زنده باقی می مانند. یک تیم قدرتمند و غیرقابل شکست تشکیل بدهید و بر دشمنان خود تسلط پیدا کنید و به پناهگاه های دیگر حمله کنید. مهارت ها و استراتژی های کشتن زامبی های خود را به رخ رقبا بکشید.

در یک محیط پسا آخرالزمانی، با فضایی پر از خطر و با گرافیک HD با کیفیت بالا، این بازی ایفای نقش هر گیمری را تحت تأثیر خود قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی