بازی اندروید

بازی World War Rising‏

سایز فایل:بسته به دستگاه متفاوت است

شرکت تولید کننده:Mobile War LLC‏

بازی World War Rising‏

World War Rising

طلوع جنگ جهانی

کاری از استودیوی بازی سازی Mobile War LLC

بازی استراتژی

تاریخ درمورد شما چه تصمیمی خواهد گرفت؟ در این بازی استراتژیک که جنگ وحشیانه در پیش است باید ارزش رهبری خود را ثابت کنید و با تشکیل ارتش های حماسی متشکل از نخبه ترین سربازان ، بهترین وسایل نقلیه و جنگی و هواپیماها از جنگ جهانی اول تا دوران مدرن، بجنگید تا پیروز جنگ شوید.

در این بازی سرگرم کننده و استراتژیک جهانی، نیروهای خود را در برابر دشمن خود مستقر کنید! برای اینکه پیروز شوید از روی نقشه و به صورت حساب شده عمل کنید و پایگاه نظامی و قلعه بسازید. این بازی که درسبک MMORPG چند نفره است یک بازی سرگرم کننده پر از استراتژی نظامی است. بازی را دانلود کنید و از دوستان خود دعوت کنید تا در این بازی به شما ملحق شوند. و لحظات سرگرم کننده و مهیجی را برای خود رقم بزنید.

ویژگی های بازی:

  • بازی چند نفره (MMORPG) واقعاً جهانی با میلیون ها بازیکن از سراسر جهان
  • تسلیحات و تجهیزات دقیق جنگی بجای مانده از جنگ جهانی اول و دوم تا به امروز
  • ساخت پایگاه های نظامی مطابق با پیشرفت های در فناوری نظامی
  • نیروهای خود را اعزام کنید و در یک نقشه جهانی مارش نظامی داشته باشید، قدرت خود را به جهانیان نشان دهید و آنان را در پایگاه خود شکست دهید.
  • ائتلاف تشکیل دهید و با دوستان خود قدرت نظامی را به رخ بکشید و شجاعانه به جنگ بروید.
  • مثل یک ژنرال عمل کنید و نیروهای خود را در برابر دشمنان مستقر کنید، با استفاده از استراتژی شجاعانه و وحشیانه، اطمینان حاصل کنید که شما برنده جنگ هستید

چگونه بازی خواهید کرد؟ با دوستان خود ائتلاف جنگی راه بیندازید و با یک طرح استراتژیک و حساب شده به جنگ بروید. قوانین شما در این بازی چند نفره استراتژیک چیست؟!


کوک موبایل در رسانه ملی