بازی آی او اس

بازی The Simpsons

The Simpsons™: Tapped Out

زندگی، سرگرمی و خرابکاری

کاری از استودیوی بازی سازی Electronic Arts

ماجراجویی

این یک بازی کاملاً سرگرم کننده است که از روی فیلم آن ساخته شده است، فیلمی که روایت گر داستان زندگی آقای سیمپسون و خانواده ی او در شهر است.

در این بازی ماجراجویی نویسندگان داستان به شما این امکان را می دهد که زندگی کنید و نفس اسپرینگفیلد را بگیرید! هنگامی که هومر به طور تصادفی باعث سقوط اسپرینگفیلد شد، این وظیفه شماست که بتوانید این شهر را دوباره بسازید… منظور ما این است که به او کمک کنید تا آن را دوباره بسازد!

در این بازی شخصیت های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید

به هومر کمک کنید که به دوستان خود مارگ ، لیزا ، مگی (و حتی گاهی اوقات بارت)، و همچنین عزیزان نه چندان محبوب او مانند ند فلاندر بپیوندد و در کنار آنها ایفای نقش کند. اسپرینگفیلد را با شخصیت های مورد علاقه خود ، از بارفلی گرفته تا وایز گایز (تونی چاق و تپلی) دوباره بسازید. همه آنها را به بازی اضافه کنید، ما داوری نمی کنیم! شخصیت های خود را با گزینه هایی مانند Daredevil Bart یا مارمولک ملکه لیزا، کامل کنید و صحنه هایی را از قسمت های مورد علاقه خود از فیلم سیمسون بیرون بکشید!

اتهام خود را از اسپرینگفیلد پس بگیرید

نمی توانید زندگی خودتان را کنترل کنید؟ اکنون می توانید به جای آن ، زندگی شهروندان اسپرینگفیلد را کنترل کنید! کاری کنید که اپو به طرز مسخره ای در Kwik-E-Mart کار کند، جلوی مو که قاچاقچی حیوانات غیرقانونی است را بگیرید.

اسپرینگفیلد خود را بسازید

فکر می کنید هومر سزاوار زندگی در کنار مو است؟ یا مونوریل می تواند با گذر از چند پیچ و تاب سالم به مقصد برسد؟ یا می توانید با کاهش 40 درصدی بازرسان بهداشت کنار بیایید؟ می توانید اسپرینگفیلد را درست به همان روشی که می خواهید بسازید! شهر خود را به واترفرانت گسترش دهید، مشاغل خود را با فروشگاه های پر زرق و برق اسپرینگفیلد ارتقا بدهید.

داستان های سیمپسون ها بی نظیر را تجربه کنید

صحنه های انیمیشن منحصر به فرد و داستان های خنده دار جدید را از نویسندگان سیمپسون بگیرید. Tapped Out سرگرم کننده ترین بازی سیمپسون است که اکنون می توانید آن را دانلود و بازی کنید!


کوک موبایل در رسانه ملی