بازی آی او اس

بازی Super Mario Run

بازی Super Mario Run

Super Mario Run

کنترل ماریو با نوک انگشت تان

کاری از استودیوی بازی سازی Nintendo Co., Ltd

نوع جدیدی از بازی ماریو که می توانید با یک دست، بازی کنید.

در این بازی که ماریو به طور خودکار به جلو راه می رود، با ضربه زدن روی ماریو کنترل خواهید داشت و می توانید با نوع ضربه ای که به صفحه می زنید کاری کنید که ماریو پرش کنید، پشتک بزند و از این دیوار به دیوار بعدی بپرد، و همینطور سکه ها را جمع آوری کند تا به هدف خود برسد.

این بازی را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید اما در نسخه رایگان تنها یک سری از ویژگی های اولیه و در واقع تبلیغاتی را در اختیار خواهید داشت برای اینکه بتوانید تمام ویژگی ها و حالت های بازی را داشته باشید و از آنها لذت ببرید می توانید بازی را یکجا خریداری کنید و در ادامه هم نیازی نیست برای اضافه کردن ویژگی ها هزینه ای پرداخت کنید. قبل از اینکه بازی را خریداری کنید می توانید تمام چهار حالت: تور جهانی، تواد رالی، رمیکس 10 و کینگدام بویلدر را بازی کنید.

تور جهانی (World Tour)

در این مرحله هدف اصلی ماریو، نجات پرنسس پیچ از دست باوزر بدجنس است!

از میان دشت ها، غارها، خانه ارواح، کشتی های هوایی، قصرها و جاهای دیگر عبور کنید.

برای نجات پرنسس پیپ از دست باورز که در قصرش به انتظار نشسته است، 24 مسیر مهیج را پشت سر بگذارید. راه های زیادی برای لذت بردن از این مسیرها وجود دارند، مثلاً جمع آوری سه نوع مختلف سکه های رنگی و یا رقابت با کسب بالاترین امتیاز در رقابت با دوستان خود. در نسخه رایگان این بازی می تواید مسیر 1 تا 4 را بازی کنید.

بعد از نجات پرنسس پیچ، 9 مسیر دنیای خاص World Star ظاهر خواهد شد.

رمیکس 10 (Remix 10)

در این مرحله می توانید برخی از کوتاه ترین مسیرهای بازی سوپر ماریو را که تاکنون بازی کرده اید را دوباره بروید.

این حالت در سوپر ماریو کوتاه است هر چند که باید 10 مسیر را یکی پس از دیگری طی کنید، به طوریکه مسیرها هر بار که بازی می کنید تغییر می کنند. در این مرحله از بازی دوست ماریو شخصیتی به نام دیزی در جایی در ریمیکس 10 گم شده است، سعی کنید همه مسیرها را بگردید و دوست خود را پیدا کنید.

Toad Rally

سبک حرکت و دویدن حرفه ای ماریو را به نمایش بگذارید، با دوستان خود رقابت کنید و در چالش های این بازی با افراد از سراسر دنیا شرکت کنید.

در این حالت چالشی، هر بار که بازی می کنید، رقابت فرق می کند.

با اجرای حرکات نمایشی ماریو، با بازیکنان دیگر رقابت کنید، بالاترین امتیاز را کسب کنید و سکه های زیادی جمع آوری کنید، و با انجام حرکات زیبا و نمایشی صدای جیغ و تشویق جمعیت وزغ ها (Toad) را بشنوید. با هر بار حرکت نمایشی، میله اندازه گیری تعداد حرکت های نمایشی (gauge) را پر کنید. و وارد حالت Coin Rush شوید و سکه های بیشتری کسب کنید. اگر این رالی را برنده شوید، صدای جیغ و تشویق وزغ ها را در قلمرو خود بلند کنید و قلمرو خود را گسترش دهید.

Kingdom Builder

سکه ها و وزغ های زیادی جمع کنید و قلمرو مخصوص به خود را بسازید.

ساختمان ها و دکوراسیون های مختلف را با هم ترکیب کنید و قلمرو پادشاهی مخصوص خود را بسازید. در این حالت بازی 100 نوع آیتم وجود دارد. اگر در مرحله قبلی Toad Rally وزغ های زیادی جمع آوری کنید، تعداد ساختمان ها و دکوراسیون ها موجود را افزایش خواهید داد. با کمک وزغ های دوستانه می توانید به تدریج قلمرو خود را بسازید و توسعه دهید.

آنچه که می توانید بعد از خرید تمام جهان ها انجام دهید

  • تمام مسیرهای در تور جهانی قابل بازی هستند.

پس چرا چالش های بزرگتر و رقابت های در تمام مسیرها را تجربه نکنید؟

  • بدست آوردن راحت تر بلیط های بازی در حالت رالی

می توانید بلیط هایی که برای بازی در حالت ریمیکس 10 سوپر ماریو لازم است را براحتی خریداری کنید، همه آنها را جمع کنید و در حالت Kingdom Builder از آنها استفاده کنید.

  • قابلیت بازی با شخصیت های بازی

اگر با تکمیل 6-4 مسیر پرنسس پیچ را نجات دهید و در حالت Kingdom Builder برای لوئیجی، یوشی و تادی خانه بسازید، می توانید از آنها استفاده کنید. بازی آنها با ماریو فرق می کند، پس چرا در حالت های این بازی از شخصیت های خاص استفاده نکنید؟

  • مسیرهای بیشتر در Toad Rally

انواع مسیرهای موجود در این حالت بازی تا 7 نوع مسیر مختلف، افزایش می یابد، که بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در افزونه های جدید این بازی، وزغ های بنفش و زرد برای جیغ و هورا کشیدن و تشویق شما اضافه می شوند.

  • ساختمان ها و دکوراسیون های بیشتر در حالت Kingdom Builder

انواع ساختمان ها را افزایش دهید تا بتوانید قلمرو دوست داشتنی تری برای خود بسازید.

  • حالت ریمیکس 10 را بدون انتظار بازی کنید

می توانید این حالت را بدون انتظار بین هر بازی، پشت سر هم بازی کنید.

دسترسی و اتصال به اینترنت برای این بازی الزامی است. در ادامه ممکن است نیاز به شارژ در حساب کاربری باشد. این بازی ممکن حاوی تبلیغات تجاری باشد.

تغییرات نسخه جدید

رفع شدن برخی اشکالات جزئی


کوک موبایل در رسانه ملی