بازی اندروید

بازی Rise of Kingdoms

بازی طلوع پادشاهی

سایز فایل:99M

شرکت تولید کننده:Lilith Games‏

بازی طلوع پادشاهی

Rise of Kingdoms: Lost Crusade

طلوع پادشاهی: جنگ های صلیبی گمشده

کاری از استودیوی بازی سازی Lilith Games

بازی استراتژی

‏11 تمدن، 34 قهرمان، جنگ های واقعی

از اعماق گمنام گرفته تا قله های افسانه ای، شما نویسنده تاریخ تمدن خود خواهید بود. آیا می خواهید جنگ های حماسی را آغاز کنید و کل جهان را فتح کنید؟ یا به عنوان یک رهبر با فضیلت که به خردمندی مشهور است، قیام کنید؟ آیا شما در جستجوی ناشناخته ها به عنوان پیشگام هستید؟ یا خود را وقف کمک به مردم خود می کنید؟

فقط زمان می تواند بگوید…

**ویژگی های بازی **

جنگ در زمان واقعی

نبردها از پیش محاسبه نشده اند اما در زمان واقعی روی نقشه اتفاق می افتند. هر کس می تواند در هر زمان به مبارزه بپیوندد و یا نبرد را ترک کند، این یک بازی و گیم پلی RTS واقعی است. خواهید دید که یک متحد درست در حیاط خانه شما مورد حمله قرار می گیرد؟ برای کمک به دوستان خود، تعدادی از نیروها را بفرستید و یا ترتیب یک ضدحمله غافلگیرکننده را بر روی شهر مهاجم بدهید.

نقشه جهانی یکپارچه

کلیه حرکات و اقدامات درون بازی روی یک نقشه عظیم و یکپارچه انجام می شود که بازیکنان و شخصیت های بازی در مکان های جغرافیایی که روی این نقشه مشخص شده است در آن سکونت دارد. هیچ پایگاه مجزا و یا صفحه نمایش نبرد جدا وجود ندارد. هرگز تابحال ویژگی «زوم نامحدود» در بازی های تحت گوشی موبایل را تجربه نکرده اید و این بازی به شما امکان می دهد تا به طور آزادانه بین جهان و شهرها یا پایگاه های دشمن بصورت آزادانه جابجا شوید. از ویژگی های نقشه می توان به وجود توپوگرافی های و موانع طبیعی مانند رودخانه ها و رشته کوه ها و گذرگاه های استراتژیک اشاره کرد.

یازده تمدن بی نظیر

یکی از 11 تمدن تاریخی را انتخاب کنید و تمدن خود را از یک طایفه کوچک به یک قدرت بزرگ هدایت و تبدیل کنید. هر تمدنی معماری، ساختمان ها و تجهیزات منحصر به فرد و مزایای خاص خود را دارد.

اکتشاف و تحقیق

دنیای طلوع پادشاهی ها در مه غلیظ پوشیده شده است. برای کشف این سرزمین اسرارآمیز و کشف گنج پنهان در داخل آن، جاسوس اعزام کنید. معابد گمشده، قلعه های بربری ها، غارهای اسرار آمیز و روستاهای قبیله را تجسس کنید، در قلب دشمنان خود جاسوس بفرستید و خود را برای درگیری نهایی آماده کنید!

حرکات نامحدود ارتش

دستورات و فرامین نظامی جدید می تواند در هر زمان به سربازان صادر شود و قابلیت های استراتژیک بی حد و مرز ارائه می شود. در شهر دشمن رژه و مارش نظامی برپا کنید، سپس جلسه بگذارید و با ارتش اتحاد خود ملاقات کنید. سربازان را برای جمع آوری الوار از جنگلی که در این نزدیکی هست اعزام کنید و به آنها اجازه دهید چند طایفه بربری را در طول مسیر انتخاب کنند و از آنها کمک بگیرند. همچنین نیروها می توانند بین چندین فرمانده تقسیم شوند تا بتوانید همزمان چندین کار را انجام دهید.

سیستم اتحاد

مجموعه کامل ویژگی های اتحاد به بازیکنان این امکان را می دهد تا به یکدیگر کمک کنند: گفتگو و گپ برای به دست آوردن اتحاد با امکان ترجمه به زبان کاربر، نقش های افسر، شاخص های نقشه برای هماهنگی استراتژی ها، و موارد دیگر! اتحادها می توانند قلمرو خود را برای به دست آوردن منابع گسترش دهند، ممرهای کوهستانی و پاسگاه های بربری ها را تقویت کنند تا موقعیت خود را ارتقاء دهند و برای باز کردن دستاوردهای گروهی با هم همکاری کنند.

پادشاهی را تسخیر کنید

در کنار اتحاد خود بجنگید تا بتوانید قلمرو پادشاهی گسترده را در دست بگیرید. با سایر بازیکنان مبارزه کنید و از تاکتیک های برتر برای پیروزی در یک جنگ استراتژیک استفاده کنید. به اوج خود بروید و شما و تمدن خود را در تاریخ پادشاهی خود ثبت کنید.

بازی ایفای نقش

با ده ها شخصیت تاریخی که به عنوان فرماندهان قابل اعتماد شما خدمت می کنند، از ژولیوس سزار و سان تسو گرفته تا جوآن آرک و کوسونوکی ماساشیژ تماس بگیرید. قدرت فرماندهان خود را با شکست بربرها و فرستادن آنها به نبردها افزایش دهید، سپس استعداد و مهارت ها و توانایی های آنها را به سبک ایفای نقش ارتقا دهید.

سایر ویژگی ها

حالت اعزام نیرو

زوم بی نهایت – حالتی که قبلاً در تلفن همراه دیده نشده است!

پیشاهنگ

جاسوسی

پیشرفت پادشاهی

تمدن شهرهای خاص

گرافیک خیره کننده

مدل های شخصیت های سه بعدی

و بیشتر…

شما می توانید با استفاده از انواع ابزارها و تجهیزات مختلف یکی از قدرتمندترین تمدن هارا بسازید و برای پیشرفت آن تلاش کنید. گرافیک فوق العاده و گیم پلی زیبا و جلوه های صوتی جذاب از دیگر ویژگی های این بازی زیبا است.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏1. رویداد «امپراطوری طلایی» شروع شده!

‏۲ . «رویداد سالیانه متحدان» جدید

‏۳. رویداد های جشن قایق اژدها

‏۴ ارتقاء وضعیت Ceroli Crisis

‏5. ارتقاء وضعیت lan’s Ballads

‏۶. ارتقاء وضعیت آموزش ارتش

‏۷. ارتقاء و بهبود «امپراطوری گمشده» و «افتخار گذشته»

‏۸ ارتقاء وضعیت ‘Barbarian Keep’

‏۹. بهینه سازی نسبی تجهیزات

‏۱۰. سایر تغییرات

بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی