بازی آی او اس

بازی NBA LIVE Mobile Basketball

NBA LIVE Mobile Basketball

بازی بسکتبال زنده ان بی ای روی موبایل

شیوه جدیدی از بازی بسکتبال تجربه کنید

کاری از استودیوی بازی سازی Electronic Arts

بازی ورزشی

در فصل کاملاً جدید بازی بسکتبال EA SPORTS NBA LIVE Mobile، در مسیر قهرمانی گام بردارید و تیم فوق العاده خود را بسازید.

سوپر استارهای بسکتبال ان بی ای، فصل 4 را فرا گرفته اند. تیم خود را در کنار این سوپراستارها و بازیکنان با توانایی ها و صفات ویژه بسازید. بازیکنان افسانه ای فعلی و کلاسیک، زمین ها ، پیراهن ها و بازیکنان با قابلیت های منحصر به فرد را جمع کنید و یک تیم عالی بسازید و با تیم های حاضر در لیگ بسکتبال ان بی ای بپردازید.

سوپر استارها را به خدمت بگیرید

این روش یارگیری و گرفتن بازیکن کاملاً جدید به شما امکان می دهد برخی از بزرگترین بازیکنان NBA را در تیم خود جمع کنید و آنها را در طول فصل تقویت کنید. می توانید قفلا خرید قهرمان های بازی بسکتبال مانند یول امبید را باز کنید و در تمام فصل به یارگیری بهترین بازیکن ها ادامه دهید. سوپر استارها توانایی ها و صفات ویژه ای دارند و می توانند هسته اصلی هر تیمی – از جمله تیم شما باشند.

تیم خود را جمع کنید

این فصل بازی را با تجربه ساخت تیم جدید ما شروع کنید. تیم خود را انتخاب کنید و با انتخاب یک سوپراستار از او بخواهید که تیم شما را مدیریت کند و در واقع مربی شما باشد و شما را به سمت پیروزی هدایت کند. تیم را رتبه بندی کنید و با توجه به این بازی در فصل سوم و امتیازاتی که کسب کرده اید، سوپر استارهای بیشتری را استخدام کنید و همچنین بازیکن های فعلی خود را ارتقاء دهید. اگر فصل سوم بازی ها را از دست داده اید نگران نباشید، هنوز هم می توانید سوپر استارها را انتخاب کنید.

رتبه بندی قدرت تیم خود را بالا ببرید

در این بازی بسکتبال تحت موبایل، تیم سازی و چیدن بازیکن ها در تیم برای یک بازی رقابتی و قهرمانانه را تجربه کنید. تیم خود را انتخاب کنید و از یک سوپراستار بخواهید تیم را رهبری کند و تیم شما را قهرمان لیگ کند. از آرایش Multi-Year استفاده کنید و در کمپین رتبه بندی شرکت کنید و رتبه تیم خود را بالا برده، تیم خود را در صدر جدول امتیازات ثبت کنید.

در رویدادها و مسابقات زنده شرکت کنید

در رویدادها و مسابقات NBA در طول سال شرکت کنید و با تیم ها مسابقه دهید و امتیاز بگیرید تا تیم خود را در صدر نگه دارید. هر هفته در این بازی مطالب، داستان ها و رویدادهای جدیدی به ارمغان می آورد. امتیازات باورنکردنی در مسابقات واقعی را کسب کنید و با دوستان و رقبا مسابقه دهید، و مهارت های خود را بالا ببرید.

برای بازی باید همیشه به اینترنت متصل شوید.


کوک موبایل در رسانه ملی